Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ποτέ μην τα βάζεις με ένα γουρούνι. Και οι δυο θα βρωμίσετε αλλά το γουρούνι θα το ευχαριστηθεί.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

πιστευετε στο φλυτζανι?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129564 από dangeroys στις 17 Αυγούστου 2014, 2:18μμ

dangeroys

Εικονίδιο
μέλος από: 17/8/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Λοιπον, προχθες που ηταν 15αυγουστος πηγαμε να ψησουμε... Την επομενη μερα το πρωι ηπιαμε εναν ελληνικο καφε..
μια φιλη της μανας μου (45 χρονων) ειπε οτι θα μας ελεγε το φλυτζανι και οτι η μανα της ειχε το χαρισμα να λεει το φλυτζανι και ειναι κληρονομικο (απο την σμυρνη ηταν η μανα της).
Εγω φυσικα δεν πιστευα σε αυτα μεχρι που με ειπε 2 πραγματα... Οτι μεσα στην καρδουλα μου εχω ενα .   Σ ..   Οκ εγω εμεινα μαλακας (συγγνωμη αλλα ετσι εμεινα) γιατι ειμαι τρελα ερωτευμενος με μια σοφια...
   Αυτο πες οτι το ειπε στην τυχη ...
Ελα ομως που με λεει οτι το αυτες της μερες θα μαθω οτι με αγαπαει ενα Ν . Ν. . ... αφου φυγαμε και γυρισαμε στο χωριο μου βγηκαμε εξω με την παρεα μου και μαθαινω απο μια φιλη της Νεφελης οτι με γουσταρει.... ΟΚ δεν νομιζω να ειναι τυχαιο...
πειτε μου αν εζετε καμια παρομοια εμπιρεια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129567 από GiannakosBAcK στις 17 Αυγούστου 2014, 4:13μμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Κοίταξε δεν μπορώ να απορρίψω ότι υπάρχουν κάποιοι άνθρωποι που μπορούν να κάνουν πράγματα όπως αυτό που ανέφερες και άλλα παρόμοια αλλά εγώ νομίζω πως αυτό το Σ από κάπου το έμαθε και λίγο πολύ καμιά φίλη να ήξερε σου είπε ένα γράμμα με βάση τις πιθανότητες από τις γνωστές ξέρω πως δεν έγινα κατανοητός τώρα αλλά δεν έχω πολύ χρόνο στην διάθεση μου.
*Γνώμη μου μαλακίες λέει.
Άμα θες καλύτερα να πας σε κάποιο μεντιούμ χΔ εκεί θα το έκανα ότι το πίστευα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login