Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Συνείδηση είναι εκείνο το ενοχλητικό πράγμα ανάμεσα σε δυο υπνάκους.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

ΦΙΛΙΑ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143005 από Lyrikosrapsodos στις 07 Μαρτίου 2019, 7:09μμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Καλημερα.Ειμαι 17.Γενικα ειμαι πολυ κλειστο ατομο και ντρεπομαι πολυ.Εδω και 2 χρονια ειμαι σε μια νεα παρεα.Γενικα γιναμε πολυ καλοι φιλοι σχεδον πολυ γρηγορα.Πηγαμε και τα δυο καλοκαιροα διακοπες και φετος πηγαμε και χειμωνα μαζι.Στην παρεα ειμαστε 12 οι βασικοι που βγαινουμε καθε μερα ομως ειμαστε 5.Απο αυτους εγω συμπαθω πολυ τους 3.Τον εναν οχι τοσο.Με αυτον ομως τα παιδια αυτα καμια φορα γελανε λιγο πιο συχνα και μιλανε ελαχιστα θα ελεγα παραπανω στο μεσεντζερ.Εγω ζηλευω αρκετα.Τελευταια βεβαι με τους 3 αυτους εγω μιλαω πιο πολυ αλλα σχεδον καθε φορα εγω στελνω πρωτος.Καθε μερα ομως βλεπω συνεχεια αν ολοι αυτοι ειναι ενεργοι και καθε φορα που ειναι ζηλευω γιατι νομιζω οτι μιλανε.Ξερω οτι ειναι κακο αλλα δυσκολευομαι να το ξεπερασω.Μπορειτε να μου δωσετε καποια συμβουλη και για να το ξεπερασω και για να ειναι πιο αστειος και συμπαθητικος στην παρεα;
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #143055 από Marilena12 στις 13 Μαρτίου 2019, 6:01μμ

Marilena12

Εικονίδιο
μέλος από: 12/3/2019
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Είναι απλο το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να χαλαρώσεις να είσαι ο εαυτός σου και να τους πεις ότι ακριβώς σκέφτεσαι κάνε μια ομάδα κιόλας και να μιλάτε όλοι μαζί. Αφού είναι φίλοι σου και μάλιστα κολλητοί από ότι έχω καταλάβει πρέπει να τους πεις ότι δεν σου αρέσει αυτό που γίνεται με καλό τρόπο βέβαια για να μην γίνουν παρεξηγήσεις. Μην είσαι ντροπαλή ανοίξουμε και νιώσε άνετα με τον κόσμο και ειδικά την παρέα σου. Αν είσαι ευδιάθετη και χαμογελαστή με χιούμορ όλοι θα σε συμπαθούν και θα είσαι η ψυχή της παρέας και όλοι θα ασχολούνται μαζί σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143059 από Marilena12 στις 14 Μαρτίου 2019, 12:15μμ

Marilena12

Εικονίδιο
μέλος από: 12/3/2019
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Marilena12@13 Μαρτίου 2019)
Είναι απλο το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να χαλαρώσεις να είσαι ο εαυτός σου και να τους πεις ότι ακριβώς σκέφτεσαι κάνε μια ομάδα κιόλας και να μιλάτε όλοι μαζί. Αφού είναι φίλοι σου και μάλιστα κολλητοί από ότι έχω καταλάβει πρέπει να τους πεις ότι δεν σου αρέσει αυτό που γίνεται με καλό τρόπο βέβαια για να μην γίνουν παρεξηγήσεις. Μην είσαι ντροπαλος ανοίξουμε και νιώσε άνετα με τον κόσμο και ειδικά την παρέα σου. Αν είσαι ευδιάθετος και χαμογελαστος με χιούμορ όλοι θα σε συμπαθούν και θα είσαι η ψυχή της παρέας και όλοι θα ασχολούνται μαζί σου

προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login