Στείλε λεφτά στο ftou.gr
"Έχω αυτοκίνητο κάμπριο παιδί μου για να με βλέπει ο Θεός." (Παπά-Λάμπρος, Τι ψυχή θα παραδώσεις μωρή)
Τρίτη, 23 Απριλίου

έλεος με εμένα, ονειρο ειναι..

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144436 από Elez στις 07 Ιανουαρίου 2020, 11:18πμ

Elez

Εικονίδιο
μέλος από: 7/1/2020
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Ποιος ξέρει από όνειρα?..Είμουν γυμνή μονο με το κάτω εσώρουχο σε ενα πολύ φωτινό δωμάτιο. Είχε πολλά μωράκια όμορφα να γελάνε και να παίζουνε. Εκεί ήταν και ο πρωην μου με την κοπέλα του. Παίζανε με τα παιχνίδια των μωρών και γελούσαν. Δεν με βλέπανε, ειμουν σαν φάντασμα. Τότε οι δύο τους άρχισαν να φιλιούνται και την φίλησε λαιμό και κοιλια. Άρχισαν να το πηγαίνουν στο ερωτικό. Σε κάποια φάση ο πρωην μου, με το ενα του χερι άρχισε να με αγγίζει στο σωμα ,σαν να ένιωσε ότι βρισκόμουν εκει. Με έβρισε και αποφάσισα να φύγω. Μετά τελείωσαν ότι κάνανε και εγώ είχα φύγει.
Πείτε μου ότι δεν έχω χαζέψει. Και τι κάθομαι και ρωτάω εδώ...έλεος..
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #144437 από RozZouzounakiPowerRa στις 07 Ιανουαρίου 2020, 11:46πμ

RozZouzounakiPowerRa

Εικονίδιο
μέλος από: 6/1/2020
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Περίεργο όνειρο μπορώ να πω αλλά όταν βλέπεις μωρό λένε ότι θα έρθει μια νέα απροσδοκητη έκπληξη στην ζωή σου...επίσης το να δεις τον πρώην σου στο υποδηλώνει ότι βρίσκεσαι σε μια κατάσταση που δεν σε αρέσει και δεν θες να είσαι και σε κάνει δυστυχισμένη και το ότι ήσουν αόρατη σημαίνει ότι σκέφτεσαι να κοροϊδέψεις τον ίδιο σου τον εαυτό με αποτέλεσμα να στεναχωρήθεις...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login