Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Ο Αδάμ και η Εύα στις αγιογραφίες με αφαλούς.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

φίλη-εκνευρισμος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145041 από krakras στις 16 Μαΐου 2020, 1:54μμ

krakras

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2019
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Γεια σας. Έχω μια φίλη η οποία είναι μαμακιας με όλη τη σημασία της λέξης και με εκνευριζει.Της λέει οτιδήποτε της συμβεί μέχρι και την λεπτομερεια της λεπτομέρειας ω λεπτομερεια κακ δεν κάνει τίποτα αν δεν την συμβουλευτεί και πολλά άλλα . Αυτό με εκνευριζει αλλα δεν της λέω τίποτα γιατί φοβάμαι επειδή παρεξηγείται κι εύκολα (αυτό είναι ένα ακομη πράγμα που με εκνευριζει) και ως εκ τουτου φοβάμαι μην θυμωσει.( Και δεν έχω και πολλούς φίλους να πεις ότι έχω εναλλακτικές.)
Και δεν ξέρω τι να κάνω.
Δεν έχουμε έρθει τόσο κοντά ώστε να είμαστε κολλητοί γιατί δεν έχουμε πει πολλά πράγματα ο ένας στον άλλον για τον εαυτό του και εγώ δεν τις λέω κάποια πράγματα γιατί φοβάμαι μην τα πει στην μαμά της...(αυτό ήταν ενα παράδειγμα)
Καλά μπορεί να είμαι κι εγώ υπερβολικός αλλά κι αυτή είναι υπερβολική στο θέμα της μαμάς τής.
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #145053 από dudee:) στις 17 Μαΐου 2020, 6:07μμ

dudee:)

Εικονίδιο
μέλος από: 20/11/2019
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοίταξε είναι ένα ελλατωμα της κοπελιας αλλά αν την θες στην ζωή σου πρέπει να το αποδεχτεις πρώτα εσύ ο ίδιος και μετά να συζητήσεις ανοιχτά μαζί της καθως δε θα γίνεται τίποτα και απλά θα γίνει μια "τοξική" σχέσει αποδεχτή αν σε κάλυψα(νμζω πρέπει να της μιλήσεις)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login