Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν ο πατέρας σου είναι φτωχός φταίει η μοίρα σου. Αν ο πεθερός σου είναι φτωχός φταίει η βλακεία σου!
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Δωρο Γενεθλειων

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138796 από Rossonero στις 06 Μαρτίου 2017, 9:41μμ

Rossonero

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2011
μηνύματα: 345 αποδεκτές 0
Γεια χαρα σε ολους...δεν ξερω αν βρισκομαι στ σωστο θεμα anyway....οπως γραφω και στον τιτλο θελω να παρω ενα δωρο για τν κοπελα μ εχει γενεθλεια κ ειμαστε 1 χρονο μαζι αλλα δεν ξερω τι? να πω οτι μεχρι τωρα τις εχω παρει μια κολωνια και ενα μικρο κολιε φθηνο...απο χρηματα διαθετω μεχρι 30-40 ευρω...θελω ετσι κατι ξεχωριστω να τν εντυπωσιασω....ευχαριστω εκ των προτερων
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138799 από ha.sta στις 07 Μαρτίου 2017, 12:59πμ

ha.sta

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2016
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
Σκεψου καποιο αντικειμενο που πριν καιρο ειπε πως θελει να το παρει ή κατι το οποιο χωρις να το εχει αναφερει θα ηξερες οτι της αρεσει, η κολωνια και το κολιε ναι οκ ωραια ειναι αλλα δεν εχουν χαρακτηρα ειναι πολυ τυπικα δωρα κατα την γνωμη μου. Ψαξε να βρεις κατι σχετικα πρωτοτυπο πχ τυπωσε μια μπλουζα με κατι που να της αρεσει ας πουμε (πχ εγω γουσταρω πολυ dragon ball και η κοπελα μου μου τυπωσε μια μπλουζα με τον Goku και τυπωσε και μια δικη της με τον Vegeta και ειναι και οι 2 σε στυλ να κανουν μπουνια με το χερι πως λεμε bro fist).
Δε ξερω την ηλικια σου αλλα αμα ειστε λιγο μεγαλοι μπορειτε με αυτα τα 40 ευρω να πατε καπου κοντα μια διανυκτέρευση η να την πας σε ενα ωραιο εστιατοριο αλλα χωρις να ξερουμε το χαρακτηρα της κοπελας σου δε μπορουμε να προτεινουμε δωρα τα οποια καναμε η μας καναν και ηταν πετυχημενα γιατι δεν εχουν ολοι ιδια γουστα και ιδιο χαρακτηρα! καλο σου βραδυ και ελπιζω να βρεις κατι καλο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138800 από Rossonero στις 07 Μαρτίου 2017, 3:07πμ

Rossonero

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2011
μηνύματα: 345 αποδεκτές 0
Έγραψε:(ha.sta@07 Μαρτίου 2017)
Σκεψου καποιο αντικειμενο που πριν καιρο ειπε πως θελει να το παρει ή κατι το οποιο χωρις να το εχει αναφερει θα ηξερες οτι της αρεσει, η κολωνια και το κολιε ναι οκ ωραια ειναι αλλα δεν εχουν χαρακτηρα ειναι πολυ τυπικα δωρα κατα την γνωμη μου. Ψαξε να βρεις κατι σχετικα πρωτοτυπο πχ τυπωσε μια μπλουζα με κατι που να της αρεσει ας πουμε (πχ εγω γουσταρω πολυ dragon ball και η κοπελα μου μου τυπωσε μια μπλουζα με τον Goku και τυπωσε και μια δικη της με τον Vegeta και ειναι και οι 2 σε στυλ να κανουν μπουνια με το χερι πως λεμε bro fist).
Δε ξερω την ηλικια σου αλλα αμα ειστε λιγο μεγαλοι μπορειτε με αυτα τα 40 ευρω να πατε καπου κοντα μια διανυκτέρευση η να την πας σε ενα ωραιο εστιατοριο αλλα χωρις να ξερουμε το χαρακτηρα της κοπελας σου δε μπορουμε να προτεινουμε δωρα τα οποια καναμε η μας καναν και ηταν πετυχημενα γιατι δεν εχουν ολοι ιδια γουστα και ιδιο χαρακτηρα! καλο σου βραδυ και ελπιζω να βρεις κατι καλο

Αρχικα ευχαριστω για την απαντηση...κατα δευτερων εγω ειμαι 21 και αυτη 19...της αρεσουν πολυ τα αεροπλανα κ θελει να γινει αεροσυνοδος αλλα δεν εχω σκεφτει κτ που μπορω να της παρω πανω σ αυτο...κατι αεροπλανακια μικρα τυπου σαν παιχνιδακια εχει πολλα τετοια κ δεν νομιζω να ητα καλη ιδεα...ωστωσο νμζ δεν ειν κ τοσο απαρετητο να της παρω κτ σχετικο με τ αεροπλανα...ολες οι γνωμες ευπροσδεκτες
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login