Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Όχι άλλη διασκέδαση.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Tragus Piercing

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #71546 από sintele στις 30 Ιανουαρίου 2011, 4:42μμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
καταρχασ δεν υπαρχη τρυπα που να μην κληνη,εδω ξερω ενα τυπο που εχει καταστημα για tattoo κτλ και ειχαι κανει απο εκεινες της τεραστιες τρυπεσ που ξεχυλωνουν τα αυτια και μετα λογο ενοσ στοιχηματοσ την αφησε να κληση..πηρε ποοολυ καιρο δεν εκλεισε και ωραια αλλα εκλεισε,,οσο για εκεινο το σημειο ειχα παει με γνωστη μου για να κανει και επειδη ηταν μικρο το αυτι τησ γενικα και εκεινο το σημειο πολυ μικρο δεν τησ εκανε ο ανθρωποσ γιατι τησ ειπαι οτι μπορουσε να κανη ζημια..δεν πονας πολυ παντος dont worry απο τις τρυπες που ειχα κανει διαπιστοσα οτι πονας μακραν περισοτερο οταν κανεισ τρυπα διπλα στα χειλη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71672 από dinos121 στις 01 Φεβρουαρίου 2011, 12:10πμ

dinos121

μέλος από: 24/3/2010
μηνύματα: 37 αποδεκτές 0
Παιδια εγω τελικα εκανα πριν 2-3 βδομαδες...
Δεν ποναει και τοσο τελικα...Να σας πω την αληθεια παραπανω περιμενα!
Το καθαριζω τακτικα 2 φορες την μερα και το προσεχω ιδιαιτερα, και δεν εχω αντιμετοπισει καποιο προβλημα, παρα μονο του οτι το εκανα παρασκευη και τριτη - τεταρτη πονουσε το αυτι μου και ειχε ψιλο πριστει, αλλα μαλλον ηταν επειδη κοιμηθηκα απο αυτην την πλευρα
Αλλαξα το στρασακι που μου εβαλε και εβαλα μια μικρη μπαρα με μπιλια βιδωτη μπροστα


Πιστευω πως αν το προσεχεις θα ειναι μια χαρα γενικα...
Eυχαριστω για την βοηθεια guys!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #72378 από dinos121 στις 13 Φεβρουαρίου 2011, 2:10μμ

dinos121

μέλος από: 24/3/2010
μηνύματα: 37 αποδεκτές 0
Παιδια, κατι ακομη...
Εσεις που ξερετε, λετε αν βαλω μπαρα στραβη, 3ερετε που εχει κλιση, λετε να υπαρχει προβλημα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #72379 από Verus στις 13 Φεβρουαρίου 2011, 2:55μμ

Verus

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2010
μηνύματα: 504 αποδεκτές 0
Όχι δεν θα υπάρχει πρόβλημα, απλώς ίσως να δυσκολευτείς λίγο να την περάσεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #72404 από dinos121 στις 14 Φεβρουαρίου 2011, 12:32πμ

dinos121

μέλος από: 24/3/2010
μηνύματα: 37 αποδεκτές 0
Ωραια!
Σ ευχαριστω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87660 από impessive p στις 21 Οκτωβρίου 2011, 2:52μμ

impessive p

Εικονίδιο
μέλος από: 21/10/2011
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
μαγκες εχω και γω μια απορια σοο αφορα το tragus.παιζει σημασια απο πια μερια θα το κανεις γιατι π.χ υπαρχει η ιδεολογια στο απλο σκουλαρηκι πως απο την δεξια πλευρα οταν το κανεις εισαι αδερφη και τετοια...για το tragus υπαρχει τιποτα τετοιο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #87699 από impessive p στις 22 Οκτωβρίου 2011, 1:05πμ

impessive p

Εικονίδιο
μέλος από: 21/10/2011
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
το λεω επειδη θα κανω τα χριστουγενα και θελω στο δεξι αυτι..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96027 από stav_chan στις 13 Μαρτίου 2012, 10:09μμ

stav_chan

Εικονίδιο
μέλος από: 13/3/2012
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
δν 3ερω για σας αλλα εμενα μου το εκαναν με πιστολακι και δν πονεσα καθολου μονο εχω μια μικρη ενοχληση ακομα γτ το εκανα πριν 4 μερες παρολα αυτα εινια η ιδεα οτι θα πονεσεις και εγω ετσι ημουν στην αρχη αλλα αφου μου το εκαναν καταλαβα πως δν ειναι κατι το ιδιαιτερο απλως πρεπει να κοιμασε απο την αντιθετη πλευρα να το καθαριζεις καθε μερα και να προσεχεις να μν το χτυπας γτ αυτο το σημειο ποναει

πιθανων να παω και για industrial σε κανα μηνα για το αλλο αυτι γτ θελω πρωτα να περασει η ενοχληση και να μπορω να κοιμαμε απο το αριστερο που εχω το tragus ισως και για rook στο αριστερο να κανω 4 τις τρυπες σε αυτο το αυτι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #96028 από Verus στις 13 Μαρτίου 2012, 10:26μμ

Verus

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2010
μηνύματα: 504 αποδεκτές 0
@stav_chan Εγώ έχω industrial και μπορώ να σου πω ότι ήταν το piercing που με πόνεσε και με "βασάνισε" περισσότερο καιρό από κάθε άλλο (και πίστεψέ με, έχω κάνει πολλά!). Θα σου πρότεινα να κάνεις industrial μετά από κανένα τρίμηνο, έτσι ώστε να 'χει επουλωθεί η πληγή πλήρως και να μπορείς να κοιμηθείς σαν άνθρωπος!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #106228 από Maraki17 στις 29 Ιουλίου 2012, 6:49μμ

Maraki17

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 29/7/2012
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0

Γεια σας εγώ είχα τρύπα στον τραγο δεν πόνεσα καθόλου το έκανα με βελόνα είναι καλητερα από το πιστολάκι το έκανα πέρσυ το καλοκαίρι του 2011 αλλά ΕΥΤΥΧΩΣ που δεν   επαθα τίποτα και μου έλεγαν τα χειρότερα ούτε μολυνση το καθάριζα βεβαια 2-3 φορές την ημέρα :))) άμα το βγάλεις το σκουλαρίκι και το έχεις κάνει πρόσφατα θα κλήσει στα 20 λεπτά άμα το κρατήσεις πολύ καιρό θα κλήσει βάσει με το καιρό που το έχεις.. Eγώ το είχα 1 μήνα το έβγαλα γιατί το βαρέθηκα είχα χάσει τον ύπνο μου επιδει φοβόμουνα να μην το πιέσω και το άφησα έκλισε και ούτε σημαδι μου άφησε ούτε τίποτα :)) Βασικό είναι ότι τα Piercing γίνονται με βελόνα όχι με πιστολάκι! εγώ έχω 2 στα αυτιά κανονικά, και ένα στην μύτη που το εχώ σχεδων 1 μήνα :))το Piercing που λατρεύω είναι του αφαλου (άσχετο)...:pp AAAAA και τιμή στον τράγο είναι 20 ευρώ Και θα σου δώσουν ένα τζελ η αλλιώς με αλατόνερο..να αποφύγετε μπεταντιν δεν κάνει :))και μην φοβάστε δεν πονάει καθόλου..Αλλά να μην πάτε σε χρυσοχοεια ούτε σε κομμωτήρια και βασικά όχι σε πλανόδιους!!!Nα πάτε σε tattoo & body piercing studio τα περισσότερα είναι ασφαλή :))Ελπίζω να βοήθησα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login