Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Χρειάζεσαι κάποιον να σ'αγαπάει όσο ψάχνεις να βρεις αυτόν που θ'αγαπήσεις.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Παρθένος ετών 22

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141194 από Patsasvouras στις 05 Απριλίου 2018, 11:06πμ

Patsasvouras

Εικονίδιο
μέλος από: 5/4/2018
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Είμαι 22 και όταν λέμε παρθένος εννοούμε 100% αγνός σαν λάδι. Ούτε φιλί στο στόμα, ούτε σχέση για πλάκα σαν αυτές που κάνουν στο γυμνάσιο, ούτε τίποτα. Η σεξουαλική μου ζωή είναι πιο νεκρή και από την νεκρή θάλασσα. Το μόνο πράγμα που κάνω "με παρέα" είναι να βρίσκω ανώμαλους στο omegle που και που και να τον παίζουμε ταυτόχρονα στην webcam. Όπως λέει και το άσμα "έχω να γαμήσω 14 μήνες και την βρίσκω με κάτι ανώμαλους...". Και το χειρότερο; Είμαι straight... αλλά μου λείπει τόσο η συντροφιά που ακόμα και έτσι την βρίσκω.
Έχω φάει χυλόπιτες έμμεσες βέβαια και κοροιδία για την ασχήμια μου, που με κατάντησαν να είμαι εσωστρεφής και ντροπαλός, και μάλιστα χυλόπιτες από επιοικός μέτριες ή και άσχημες. Πλέον θεωρώ πως οι γυναίκες κοιτούν πολύ περισσότερο την εμφάνιση και το status από τους άντρες, και ας πιστεύεται το αντίθετο ότι τάχα είναι ρομαντικές και κοιτούν τον χαρακτήρα, από την φύση τους έχουν κακία και προσπαθώ οσο πιο πολύ μπορώ να χονέψω την μοναξιά μου.
Σε μπουρδέλο δεν θέλω να πάω μιας και φοβάμαι για STD κλπ αλλά και επειδή δεν γουστάρω να είμαι παρθένος αλλά και να μην είμαι (το να πληρώσω για σεξ το θεωρώ κάτι σαν ψευτοξεπαρθένιασμα, άμα δεν σε γουστάρει η άλλη τι νόημα έχει; :P ).
Θα ήθελα όμως να ακούσω αν είναι κανείς στην ίδια μοίρα με μένα.
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #141195 από Sotiris 971 στις 05 Απριλίου 2018, 3:55μμ

Sotiris 971

μέλος από: 26/2/2018
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φίλε μου απλά πιστεπσε τό καί θά τό καταφέρεις, φτιάξε τόν εαυτό σου να νιώθεις όμορφα καί βγες μιλά με οποίαν βρεις μπροστά σου έχει κάποια βίντεο που θά σέ βοηθήσει να τα δεις γραπσαι how to pick up girls στη youtube και μιν σε νοιάζει ότι ισαι παρθένος ιπαρχουν πιω μεγάλα προβλήματα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141218 από Patsasvouras στις 11 Απριλίου 2018, 8:21πμ

Patsasvouras

Εικονίδιο
μέλος από: 5/4/2018
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Sotiris 971@05 Απριλίου 2018)
Φίλε μου απλά πιστεπσε τό καί θά τό καταφέρεις, φτιάξε τόν εαυτό σου να νιώθεις όμορφα καί βγες μιλά με οποίαν βρεις μπροστά σου έχει κάποια βίντεο που θά σέ βοηθήσει να τα δεις γραπσαι how to pick up girls στη youtube και μιν σε νοιάζει ότι ισαι παρθένος ιπαρχουν πιω μεγάλα προβλήματα

Σαφώς υπάρχουν δυστυχώς πολύ μεγαλύτερα προβλήματα αλλά δεν είναι χώρος εδώ για να συζητήσω για αυτά. Το θέμα είναι ότι όλη αυτή η κατάσταση τόσα χρόνια μου έχει καταστρέψει τόσο την αυτοπεποίθηση σε βαθμό που ενώ θέλω κοπέλα, να μην το επιδιώκω καθόλου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142843 από zayn1d στις 28 Ιανουαρίου 2019, 2:51μμ

zayn1d

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2019
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
φιλε μου ημουν παρθενος μεχρι τα 22 κι αυτο γιατι δεν ειχα βρει το ατομο που θα μου βγαλει το να κανω σεξ μαζι του, ενω ειχα καποιες προτασεις για σεξ. ειναι κατα ενα πολυ μεγαλο ποσοστο και θεμα τυχης και συγκηριων. αυτο που πρεπει να κανεις ειναι να αρχισεις να ασχολεισαι με τον εαυτο σου, γυμνασου, τρωγε σωστα, κανε ενα μοντερνο κουρεμα, προσεξε λιγο το στυλ σου, βγες με παρεες, γνωρισε κοσμο και σιγουρα καποια στιγμη θα σου τυχει. θελει αυτοπεποιθηση, θα φας την χυλοπιτα οπως ολοι, ακομα και οι πολυ ωραιοι την τρωνε, μην μασας, καποια στιγμη θα σου κατσει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143298 από kostas p. στις 18 Ιουνίου 2019, 3:08μμ

kostas p.

Εικονίδιο
μέλος από: 17/6/2019
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
παιδια υπαρχουν ανθρωποι που ξεπαρθενευουν στα 40 αφηστε τις βλακειες,ειναι να σου κανει κλικ η κοπελα,απαξ και την βρεις την καταλληλη τελος,επισης μην αγχωνεστε περι σχεσεων αν θα ειστε καλοι η οχι με τα κοριτσια σας ενταξει αρχη ειναι ολοι τα περασαμε..relax
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #150490 από Sheldon στις 07 Ιουνίου 2021, 4:31μμ

Sheldon

μέλος από: 7/6/2021
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Τελικα τι εγινε?. Ναι τωρα το δα 3 χρονια μετα επειδη κι εγω ειμαι στην ιδια ακριβως κατασταση😂
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #152663 από Patsasvouras_v2 στις 11 Αυγούστου 2021, 1:43πμ

Patsasvouras_v2

Εικονίδιο
μέλος από: 11/8/2021
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Sheldon@07 Ιουνίου 2021)
Τελικα τι εγινε?. Ναι τωρα το δα 3 χρονια μετα επειδη κι εγω ειμαι στην ιδια ακριβως κατασταση😂


Είμαι ακριβώς όπως ήμουν τότε. Έχω αποδεχτεί κάπως την κατάσταση ότι ποτέ δεν πρόκετε κάποια να με βρει ελκυστικό. :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #175890 από twyK στις 30 Ιανουαρίου 2024, 2:01μμ

twyK

Εικονίδιο
μέλος από: 28/1/2024
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Πέρασαν 3 χρόνια από το τελευταίο σχόλιο σε αυτή τη συζήτηση. Πως πάει;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login