Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
ΜΗ ΦΤΥΝΕΤΕ!!! Μπορεί να σας χρειαστεί.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

καψουρα με φιλο μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143261 από giannhs98 στις 05 Ιουνίου 2019, 2:36μμ

giannhs98

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια...ειμαι καινουργιος στο φορουμ και αποφασισα να γραψω το προβλημα που με βασανιζει αυτο το διαστημα και θα ηθελα την γνωμη σας γιατι δεν ξερω τι να κανω...ειμαι μπαι και εχω καψουρευτει εναν φιλο μου πολυ ασχημα.απο τι μια μου δειχνει σημαδια αλλα απο την αλλη οχι..για ενα διαστημα αφοτου γνωριστηκαμε δεν καναμε πολυ παρεα αλλα μετα ξεκινησαμε να βγαινουμε σε κοινες παρεες ποιο συχνα και να κανονιζουμε να δουμε και ταινια μαζι η απλα αραγμα και γενικα να ερχομαστε ποιο κοντα μεχρι πριν μια βδομαδα που απλα για καποιο λογο σταματησαμε την επικοινωνια τελειως και δεν εστειλε για μια βδομαδα ουτε εγω εστειλα...σημερα ετυχε χωρις να το ξερω να ειναι και αυτος σε μια εκδρομη με το Τει και σε ολη την εκδρομη παρολο που ειμασταν σε διαφορετικες παρεες ερχοταν κοντα μου και με πειραζε συνεχεια χωρις καποιο λογο και χωρις να εχουμε πει κατι ποιο πριν..τι λετε να συμβαινει;αν ηθελε να ξεκοψει τελειως θα με πειραζε με αυτο τον τροπο σημερα;τι μπορει να σκεφτεται;εγω τι να κανω;να σημειωσω οτι ειναι στρειτ ετσι δειχνει δηλαδη δεν ξερω τι μπορει να ισχυει..Συγνωμη για το μεγαλο κειμενο και ευχαριστω εκ των προτερων!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #143264 από manlokou στις 06 Ιουνίου 2019, 1:29πμ

manlokou

Εικονίδιο
μέλος από: 13/11/2018
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου φίλε. Αρχικά πρέπει να επιδιώξεις να επικοινωνείτε. Αν δεν του έχεις πει τότε πρέπει να μάθεις την άποψη του για ΛΟΑΤ μπορείς δηλαδή να πας την συζήτηση προς τα εκεί χωρίς όμως να καταλάβει (διακριτικά) αν είναι καλή η άποψη του τότε μπορεις να του πεις ότι είσαι μπαι.Αν του έχεις πει τότε ενας κόπος λιγότερο.. Θα σου πρότεινα πάντως στην περίπτωση που είναι καλή η άποψη του να του εκφράσεις τα συναισθήματα σου(εκτός αν δεν θες να χαλάσει η φιλία ) πάντως έχω να σου πω τα πειραγματα κάτι δείχνουν,τώρα αυτό είναι φιλικό ερωτικό δεν μπορώ να ξέρω(ανάλογα τι πειράγματα ήταν και πιο ήταν το ύφος του όταν τα έκανε κλπ...)
Ελπίζω να σε καλυψα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143267 από giannhs98 στις 06 Ιουνίου 2019, 12:19μμ

giannhs98

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Με καλυψες ναι και σε ευχαριστω για την απαντηση.Το ιδιο ακριβως σκεφτομαι και εγω για τα πειραγματα αλλα και για το να μαθω ποια ειναι η αποψη του σε αυτο το θεμα οπως ειπες...εχει πολυ περιεργη συμπεριφορα που δεν μπορω να την καταλαβω γιατι ενω καναμε παρεα ξαφνικα αποφασισε να απομακρυνθει χωρις καποιο εμφανει λογο και ενω ειναι φανερο οτι απομακρυνεται απλα γυρναει και με πειραζει ετσι στο ακυρο..τα πειραγματα για να σου απαντησω τα εκανε ουσιαστικα οταν δεν κοιταζομασταν σε ανυποψιαστες στιγμες και απλα οταν το εκανε και τον κοιτουσα σε φαση γιατι το κανεις(χωρις να πω κατι ομως) αυτο εκεινος απλα με κοιτουσε στα ματια και ειχε ενα μικρο χαμογελο που επρεπε να το παρατηρησεις για να το καταλαβεις...δεν ξερω αν αξιζει να ασχοληθω αλλο η απλα να απομακρυνθω και εγω και να το αφησω με τον χρονο να περασει...
Υ.Γ..Δεν με νοιαζει πλεον η φιλια μου μαζι του γιατι ουτως η αλλως απομακρυνεται χωρις λογο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login