Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάνω δύο εβδομάδες δίαιτα και το μόνο που έχασα είναι δύο εβδομάδες.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Λίγο Τρανς;;;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143282 από Guest24141 στις 16 Ιουνίου 2019, 6:01μμ

Guest24141

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/1/2019
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Καλημέρα στα μέλη
Το θεμα αυτό δεν με βασανίζει, κυρίως απο περίεργια το άνοιξα.
Είμαι 18, τελείωσα τό σχολείο.
Το θέμα είναι ότι γενικότερα, τριγυρο μου, στην κοινωνία "δεν νομίζω" ότι θά μπορούσα να ταιριάζα με κάποια,με μόνο μια ματιά, ίσως μπορεί να κάνω λάθος γιατί δεν έχω/είχα προσέγγιση ποτέ με τα ατομα πού θέλω να κάνω πραγματικά παρέα, παρέες αταίριαστες είχα.
Δεν μου έχει τραβήξει ποτε καμία τό μάτι, να τή θέλω για φίλη μου, και γενικότερα βλέπω ότι δεν μου δίνουν σημασία ούτε τά αγόρια ούτε τά κορίτσια, είμαι όμως καί πολύ αντικοινωνική χωρίς να τό θέλω, ο λόγος τό ότι είμαι ντροπαλή...
Το ερώτημα μου είναι: είμαι φυσιολογική κοπέλα; Μπορώ να πω ταυτίζομαι με τό φύλο μου, τή βιολογία μου,τα καλλυντικά...
Αλλά νιώθω διαφορετικη από τίς υπόλοιπες,
Δεν μου τράβηξε καμία τό ενδιαφέρον...
Όσον αφορά τα αγόρια, ούτε, δεν μαρεσει ο τρόπος που υιοθετούν, ο τρόπος πού μιλάνε οι έφηβοι.το πολύ καουμποηκο και έτσι. Ήθελα να συμμετηχα όμως στης μπούρδες πού έκαναν μέσα στη τάξη.
Είμαι τέλος πάντων κατι παρόμοιο με τρανς;;
Πιστεύω ότι με τραβάνε τά κάπως πιο αγοροκόριτσα κορίτσια, καί εμφάνιση, πιο χύμα.
Μπορεί να βαφομαι, να μαρεσει να φαίνομαι όμορφη, αλλα μια κοπέλα συνηθισμένη πιο ψώνιο η μη, δεν με τραβάει.
Δεν εννοώ σε όλο αυτό ότι είμαι αγοροκόριτσο, καί ότι έχω αγοριστικα ενδιαφέρονται, καί ότι προτιμο την παρέα τόν αγοριών, αλλά ίσως, μπορεί Με τά αγόρια λίγο καλύτερα...
Υπάρχει πουθενά να εξεταστώ να δω αν είμαι πραγματικά φυσιολογική;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #143290 από kostas p. στις 17 Ιουνίου 2019, 5:15μμ

kostas p.

Εικονίδιο
μέλος από: 17/6/2019
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ναι δεν φταις για για αυτο που νοιωθεις,η κοινωνια μας ειναι πλεον νταλε κουαλε,οντως τα αγορια εχουν γινει καφροι πραγματικα,τα κοριτσια απο την αλλη ντιβες και ετσι,δεν χρειαζεται να ανησυχεις οι φιλοι ερχονται απο μονοι τους και οχι δεν εισαι τρανς,στο θεμα αγορι και σχεση οτι ειναι θα ερθει μονο του,δεν εχει βρεθει ο καταλληλος απλα αυτο,στις φιλες ε πολυ ψηλα εχει παει η μυτη τους,μην ανησυχεις τρωνε τα μουτρα τους μετα απο καποιο καιρο,η σωστη η φιλη θα ερθει αργα η γρηγορα κανενας δεν μενει μονος του σε αυτην την ζωη,υπομονη,και εσυ οφειλεις απο την πλευρα σου να εισαι σαν γυναικα να εισαι δυναμικη,εξυπνη και να βγαζεις προς τα εξω την θυληκοτητα σου και πιστεψε με ετσι θα προσελκυσεις πολλα ατομα,αλλα επειδη κατι ειπες για τρανς,εαν θελεις να κανεις κατι με γυναικα ισχυουν και παλι οσα ειπα,πρεπει και εσυ εαν καποιος σου πει για καφε να μην τον παρεις με κακο ματι,βεβαιως να τον τσεκαρεις να δεις τι ρολο βαραει,και αμα ειναι προχωρα το,οι αλλοι μας βλεπουν οπως θελουμε εμεις να μας βλεπουν!!Αυτα απο εμενα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143293 από Guest24141 στις 17 Ιουνίου 2019, 5:59μμ

Guest24141

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/1/2019
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Όταν μεγαλώνουν η αλήθεια είναι όχι στα εφηβικά χρόνια τούς αρχίζουν καί κάπως αλλάζουν με τη καλή έννοια, σε ολα αυτά, δεν λέω ότι είμαι ισοροποιενη και σοβαρή και ότι οι άλλοι βλαμμένα.και με στεναχωρεί πού δεν με προσεγγίζουν, αλλά τουλάχιστον μακάρι λίγο αργότερα να βρω πρώτα μία κατάλληλη δουλειά, καί πραγματικούς φίλους.
Η αλήθεια είναι ότι τή θυληκοτητα μου τη εμποδιζα πολύ πιο μικρότερη, αλλά ακόμα λίγακι, όσον αφορά την σεξουαλικότητα είμαι στρέιτ.
Αισθάνομαι διαφορετικά από τα άλλα κορίτσια.
Υπάρχει κάπου νά εξεταστώ;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143295 από kostas p. στις 18 Ιουνίου 2019, 2:58μμ

kostas p.

Εικονίδιο
μέλος από: 17/6/2019
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Όταν λες να εξεταστεις...τι προβλημα θεωρεις οτι εχεις γιατι εδω βλεπω οτι απλα εισαι λιγο ντροπαλη,αυτο ειναι ολο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login