Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Σιγά, η πατρίδα κοιμάται
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Η μάνα μου κ ο δικός μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143875 από Neli στις 10 Σεπτεμβρίου 2019, 4:31μμ

Neli

Εικονίδιο
μέλος από: 3/9/2019
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Γεια σας... είμαι 23 χρόνον κ εγώ σχέση με κάποιον που είναι 39 .... Αγαπιόμαστε... είμαστε 3χρονια μαζι..στην αρχή λοιπόν ήταν όλα χαλια...οι δικοί ούτε να τον δουν δεν ήθελαν...μου έβαζαν λόγια ότι έχει κ άλλες κ δεν είναι για εμένα θα μπορούσε να είναι πατέρας μου και διαφορα....η μάνα μου να τον βρίζει....να μην θέλει καν να ακούσει γι'αυτον και διαφορα....πριν μήνες άλλαξε έτσι απότομα η συμπεριφορά της μάνας όλο ο γαμπρός μου κ ο γαμπρός μου...η μάνα Μ προσπαθεί να κανει τον πατέρα μου να τον θέλει....η μάνα μου μιλάει συνέχεια στο τηλέφωνο με τον δικό μου με μηνύματα και δεν με αφήνει να δω καν τι λένε... Μου λέει προσωπικά... Το ίδιο και ο δικός μου .... Μια μέρα λοιπών όταν η μάνα μου έκανε μπάνιο είχε μνμα στο φβ...κοιτάω να δω κ ήταν από τον δικό μ κ της έστελνε φιλια κ καρδιές.... Δεν άνοιξα να δω τα μυνήματα γτ θα φαινόταν ότι διαβάστηκε....ο δικός μου εν το μεταξύ δεν έχω όρεξη για σεξ σχεδόν ποτε κ η μάνα Μ ότι κ να γίνει κ μαλώσω με τον δικό μου φταίω εγώ ..... Όλα αυτά με κάνουν να ανησυχώ μήπως παίζει κάτι μεταξύ τους.... ακούγεται τρελό.... Αλλα αυτό νιώθω...κ όταν είμαστε όλοι μαζί τους βλέπω κ νιώθουν άβολα και προσπαθούν να φύγουν...το κάνουν συχνά δεν ξέρω γτ αλλά φοβάμαι... Δεν θέλω να είναι κτ τέτοιο
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #143879 από Vasia28 στις 11 Σεπτεμβρίου 2019, 2:53πμ

Vasia28

Εικονίδιο
μέλος από: 3/9/2019
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φαίνονται όντως όλα λίγο ύποπτα. Πρέπει όμως να το τσεκάρεις και να είσαι σίγουρη πριν αρχίσεις να κατηγορείς κάποιον. Μπορείς να ελέγξεις το κινητό του αγοριού ή το κινητό της μαμάς σου ξανά. Επίσης μπορείς να κάνεις μια κουβέντα με την μαμά σου για εκείνον, ρωτώντας την πως και ξαφνικά άρχισε να τον συμπαθεί για να την ψαρέψεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login