Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Θυμάσαι μικρός που κατουρήθηκες πάνω σου μια φορά;
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Χωρισμός με φιλικές διαθέσεις-πιθανή εγκυ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144196 από Mar@cia στις 17 Νοεμβρίου 2019, 5:05πμ

Mar@cia

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα,
Είμαι με καποιον εδώ και 4 μήνες ο οποίος είναι 4 χρόνια μεγαλύτερος μου. Έχει τελειώσει την ιατρική και τώρα κάνει ειδικότητα στη Θεσσαλονίκη. Εγώ σπουδάζω Αθήνα. Το καλοκαίρι γνωριστήκαμε επειδή έχουμε καταγωγή από το ίδιο μέρος και όλα ήταν πολύ καλά. Ήταν τρελαμένος μαζί μου και το έδειχνε με κάθε ευκαιρία. Ήρθε ,όμως, το φθινόπωρο και άρχισαν τα προβλήματα. Ξεκίνησε ειδικότητα, εγώ είχα και έχω ακόμα σχολή και άρχισε να κουράζεται πάρα πολύ με τη δουλειά. Μου είπε να ανέβω Θεσσαλονίκη επειδή του είχα λείψει και εγώ πήγα επειδή ήθελα πάρα πολύ να τον δω όπως και εκείνος. Όμως, εκείνες τις μέρες είχε πολλές εφημερίες. Περάσαμε πάρα πολύ καλά μαζί, βγαίναμε και κάναμε πολύ σεξ (θα καταλάβαιτε τον λόγο που το αναφέρω)...Τον είχα ξεθεώσει και το έβλεπα αλλά τον ήθελα πάρα πολύ και εκείνος δεν σταματούσε στον συγκεκριμένο τομέα. Μου γνώρισε και τις αδερφές του επειδή στενοχωριοταν που ήμουν μόνη σπίτι του ενώ εκείνος στη δουλειά. Πέρασαν οι μέρες, περάσαμε πολύ καλά και γύρισα πίσω Αθήνα. Όλα ήταν πολύ καλά μέχρι που κάποια στιγμή μου είπε ότι δεν μπορούσε άλλο λόγω του προγράμματος που έχει να αφιερώνει χρόνο σε εμένα , ότι δεν θέλει να με κάνει να σαστίζω όταν δεν μου απαντά στα μηνύματα επειδή δεν προλαβαίνει πάντα και ότι γενικά έχει βαρεθεί τελευταία με την καθημερινότητα του αλλά δεν μπορεί να την αλλάξει. Εγώ το αποδέχτηκα επειδή είχα νοιώσει ότι κάτι δεν ήταν όπως πριν και ότι η δουλειά του τον ταλαιπωρούσε φοβερά αλλά και εγώ η ίδια δεν ήμουν στα καλύτερα μου, δεν είχα πολλή όρεξη για τίποτα. Μέχρι τώρα μιλάμε φιλικά και μου συμπαραστέκεται σε όλα. Μέσα σε αυτά είναι και οι 6 μέρες καθυστέρηση που έχω και δεν ξέρω τι να κάνω. Μου είπε ότι είναι από το άγχος επειδή το σκέφτομαι συνέχεια και να περιμένουμε λίγες μέρες ακόμα. Εν τω μεταξύ ποτέ δεν είχα τόσες μέρες καθυστέρηση. Δεν ξέρω τι να κάνω και επίσης θέλω να είμαι μαζί του αλλά ξέρω ότι η απόσταση και η δουλειά είναι αυτά που μπαίνουν ανάμεσα μας τουλάχιστον προς το παρόν επειδή μετά από ένα χρόνο θα έρθει Αθήνα να συνεχίσει την ειδικότητα. Βέβαια μέχρι τότε φοβάμαι ότι θα τον χάσω. Να το προσπαθήσω μετά από κάποιο διάστημα, να του αφήσω χρόνο και αν είμαι έγκυος τι να κάνω;
Επίσης είμαι 20 ετών.
Πείτε μου τι θα κάνατε εάν βρισκόσασταν σε αυτή τη θέση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login