Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Δεν κάνω ποτέ προσευχή πριν φάω. Η μάνα μου μαγειρεύει καλά.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Αυτοπιέζομαι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144539 από xxSxx στις 25 Ιανουαρίου 2020, 5:33μμ

xxSxx

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2015
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Έχω καιρό να γράψω στο forum και είχα ξεχάσει λίγο πως είναι αυτό το συναίσθημα . Ουφ , ας ξεκινήσω να γράφω . Πάντα έχω την αίσθηση ότιέχω να δώσω κάτι παραπάνω, ότι μου αξίζουν περισσότερα αλλά συνήθως δεν έχω την δύναμη να το κάνω . Σπουδάζω σε ένα τμήμα θετικών επιστημών είμαι δεύτερο έτος και έχω μέσο όρο 6.24 και χρωστάω μόνο ένα μάθημα από το προηγούμενο έτος μου . Μερικά άτομα λένε ότι είμαι υπερβολικός αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν το θεωρώ έναν καλό μέσο όρο και ζηλεύω τα άτομα που έχουν καλύτερους βαθμούς από μένα . Ξέρω ότι μπορώ να τα πάω καλύτερα αλλά όλη η φάση με το πανεπιστήμιο με κουράζει . Επίσης , ασχολούμαι με το crossfit εδω και έναν χρόνο περίπου . Δεν είχα ξανακάνει γυμναστική στην ζωή και μπορώ να πω ότι έχω δει τρομερή διαφορά σε έναν χρόνο τώρα. Το θέμα είναι όταν βλέπω κάποιον να είναι καλύτερος από μένα εκνευρίζομαι και στεναχωριέμαι γιατί ξέρω ότι άμα προσπαθούσα λίγο παραπάνω θα μπορούσα να τον περάσω . Ναι το ξέρω είμαι ανταγωνιστικός αλλά δεν μου αρέσει να το δείχνω . Προσπαθώ να βάλω μέσα στην μέρα μου το διάβασμα , τον πανεπιστήμιο , το crossfit και τους φίλους μου / κοπέλα . Ποτέ δεν μπορώ να πω ότι είμαι ικανοποιημένος από την μέρα μου και ότι τα έφερα όλα εις πέρας . Με παίρνει από κάτω αυτό ώρες-ώρες και δεν ξέρω τι να κάνω . Ό,τι και να πείτε θα βοηθήσει .
Συγγνώμη άμα κούρασα .
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login