Στείλε λεφτά στο ftou.gr
"Αν δεν ξέρεις για ποιο λόγο χρειάζεσαι τα Windows, τότε δεν τα χρειάζεσαι". Bill Gates
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Με χωρισε, ημουν οντως τοξικος;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144549 από Kostas455 στις 30 Ιανουαρίου 2020, 11:53πμ

Kostas455

Εικονίδιο
μέλος από: 30/1/2020
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπερα, προσφατα με χωρισε η κοπελα μου. Τα ειχαμε 3 μηνες αλλα μου αρεσε πολυ. Γενικα το προβλημα ηταν οτι δεν ειχε χρονο για εμενα. Ενω μιλουσαμε καθημερινα μεσα στους 3 μηνες δεν μου προτεινε ποτε να βγουμε. Παντα επρεπε να προτεινω εγω, πραγμα που μετα απο λιγο ειχε καταντησει κουραστικο. Σε καποια φαση ειχαμε φτασει σε σημειο να βλεπομαστε 1 φορα την εβδομαδα και αν. Της εκανα μια ηρεμη κουβεντα και ειπε θα προσπαθησει να βλεπομαστε παραπανω αλλα μετα απο λιγο επιστρεψαμε στα ιδια παλι. Εντωμεταξυ εκεινη εβγαινε 2-3 φορες την εβδομαδα με συναδελφους απο τη δουλεια και φιλες της. Οπως επισης αρκετες φορες μου ειχε ακυρωσει ραντεβου τελευταια στιγμη για οτι να΄ναι λογους χωρις να προτεινει καποια αλλη μερα. Οποτε παλι επρεπε να προτεινω εγω. Ειχαμε φτασει στους 3 μηνες και δεν αλλαζε τιποτα οποτε αποφασισα να της κανω αλλη μια κουβεντα και να της πω οτι αυτο που κανει δεν μου αρεσει και οτι πιστευω θα επρεπε εφοσον ειχαμε πλεον μπει σε σχεση να προσπαθει και εκεινη λιγο περισσοτερο. Εκεινη νευριασε και αρχισε να μου λεει οτι ειμαι τοξικος, δημιουργω προβληματα και οτι βαρεθηκε να απολογειται συνεχως κλπ. Επειτα με χωρισε λεγοντας μου οτι ακομη εχει αισθηματα αλλα καταλαβε τελικα οτι δεν ηθελε σχεση. Εμενα αυτο που με εχει φαει ειναι να δω αν οντως ημουν τοξικος για να το διορθωσω στο μελλον γιατι εκεινη δεν θελει να συναντηθουμε να μιλησουμε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144981 από kar_bo στις 04 Μαΐου 2020, 9:44πμ

kar_bo

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2020
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
η συμπεριφορα αυτη εχει λογικη εξηγηση και το ειπε και η ιδια οτι δεν ηθελε σχεση οποτε μην κατηγορεις τον εαυτο σου, απλα δεν ηθελε ή δεν ενιωθε οπως εσυ και ισως να εβρισκε δικαιολογιες γνωμη μου. αμα σε καλυψα αποδεκτη
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login