Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που επιτέλους ήρθε και στην Ελλάδα η πρώτη σερβιέτα με φτερά. Ως τότε είχαν σερβιέτες που έφευγαν μέσα στο δίωρο και γίνονταν χάλια
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Θελω επειγωντως βοηθεια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145290 από Fragesco στις 10 Ιουλίου 2020, 3:23πμ

Fragesco

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Αυτη τη φορα μπαινω κατευθειαν στο θεμα, χθες το βραδυ στις 2:04 μου ηρθε ενα μυνημα στο instagram, (ειμαι ανηληκος) αυτο το μυνημα ειχε ερθει απο εναν απο τους λογαριασμους jonathangalindo, και μου ζητουσε να ξεκινησω το blue whale chalenge εγω οπως ηταν φυσικο αρνηθηκα, εκανα μπλοκ περιορισμο και report στο λογαριασμο που μου ειχε στηλει το μυνημα αν και στην αρχη νομιζα πως ηταν φαρσα, αλλα επειτα που μιλησα με εναν φιλο μου, μου ειπε πως ολοι οι γνησειοι λογαριασμοι
Των ατομων απο το blue whale ειχαν ως φωτογραφια προφηλ μια φωτογραφια με ζωγραφισμενα τα προσωπα τους σε μορφη μικι κλπ, και αμεσως πηγα να το τσεκαρω, απο οτι ειδα ειχαν σχεδον ολες οι φωτογραφιες μπορειται να μαντεψεται τι;; θα σας πω ζωγραφισμενα προσωπα σε στιλ μικι κλπ οποτε δεν ειναι φαρσα τη πρεπει να κανω; εχω φρικαρει τελειως και φοβαμαι πολυ σας παρακαλω απαντηστε μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145292 από George187 στις 10 Ιουλίου 2020, 10:56πμ

George187

banned
μέλος από: 8/10/2019
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Γράψε το συμβάν στα αρχεία σου και συνέχισε τη ζωή από τη "φωτεινή" πλευρά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145302 από Giorgos2007 στις 12 Ιουλίου 2020, 8:06μμ

Giorgos2007

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/7/2020
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Πιγενε και πεστω στους γωνεις σου μην φοβάστε
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login