Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Το μεγάλο πρόβλημα του κόσμου είναι ότι οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι έξυπνοι είναι γεμάτοι αμφιβολίες.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Δεν εχω φιλους

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145655 από Slythezie στις 17 Οκτωβρίου 2020, 2:42μμ

Slythezie

Εικονίδιο
μέλος από: 17/10/2020
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια, ειμαι 20 χρονων και δεν βγαινω, δεν ζω την ηλικια μου, δεν ζω την φοιτητικη ζωη μου, δεν εχω παει ποτε σε πάρτυ μετά το δημοτικο, και γενικα οταν δεν ειμαι με το αγόρι μου ειμαι ολομοναχη βγαινοντας μια φορα στο τοσο με μια φιλη που ειναι απο μακριά. Δεν ξερω τι κανω λαθος. Καποτε ειχα φιλους, λογω μιας σειρας πραγματων ξεκοψαμε στο λυκειο. Μετα απο αυτο δεν καταφερα να ενταχθω σε καποια παρεα και νιώθω πως θα περασει η ζωη μου θα γερασω και θα μεινω χωρις παρεες και με ενα εκατομμύριο αποθημενα...
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #145657 από manosp_ στις 17 Οκτωβρίου 2020, 5:03μμ

manosp_

Εικονίδιο
μέλος από: 12/10/2020
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Συγνωμη που γραφω στο θεμα σου, αλλα αντιμετωπιζω παρομοια προβληματα. Εγω ειμαι αγορι 18 χρονων και εχω ξεκινησει να σπουδαζω, αλλα αντιμετωπιζω ενα σοβαρο ζητημα. Ποτε δεν μου ελλειψε η στηριξη από καποιον καλο φιλο, ειχα εναν κολλητο απο το δημοτικο την οικογενεια μου, αλλα παντοτε ηθελα περισσοτερες παρεες, λογω οικογενειακων προβληματων που κρατησαν για πανω απο 14 χρονια δεν μου δοθηκε η ευκαιρια να κοινωνικοποιηθω και να γνωρισω αγορια και κοριτσια. Ειμαι straight γι' αυτο μην με παρεξηγησετε. Εδω και χρονια ειχα παρει αποφασεις, και αλλαξα την ζωη μου. Εφτιαξα το ντισιμο μου, αρχισα να βελιτωνω τα social media σε σελιδες, ομαδες, νεα και πολλα αλλα, αλλα ειδα οτι οποτε ερχωμουν σ επεαφη με αγορια με συμμαθητες δηλαδη, με αντιμετωπιζαν ψυχρα μην πω αδιαφορα. Δεν με αντιμετωπιζαν οπως τα παιδια που ερχονταν απο τα αλλα σχολεια η φιλους τους, και εβγαιναν βολτες εκαναν πλακες και για να ειμαι ελεικρινης ποτε δεν μπηκα στην φιλοσοφια τους. Ο κολλητος μου ηταν παντοτε αντικοινωνικος οποτε δεν ειχα πολλες ευκαιριες να μαθω τα ενδιαφεροντα τους. Θελω απο τα αγορια κυριως να μου πειτε, τι κανετε οταν ειστε μαζι, τι παιχνιδια κυριως, αν βλεπετε ταινιες, που βγαινετε και πως μιλατε, για τι θεματα μιλατε συνηθως εσεις αλλα και οι γνωστοι σας (αδερφια, ξαδερφια). Εγω για να ειμαι ελεικρινης δεν εχω σχετικη εμπειρια με το gaming, βλεπω ταινιες αλλα κυριως αστυνομικα σε netflix και σε αλλα sites, ενω δεν μου αρεσει να βριζω. Απο βολτες σχετικα σε καφετεριες και μπαρ οχι κατι ιδιαιτερο. Αλλα πραγματικα θελω να κανω μια νεα αρχη και θελω να επαναπροσεγγισω παιδια απο την σχολη και οχι μονο κοπελες. Αναμενω απαντησεις, αν ειναι δυνατον με καποιες δυνατες λεπτομερειες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145661 από Slythezie στις 18 Οκτωβρίου 2020, 6:19πμ

Slythezie

Εικονίδιο
μέλος από: 17/10/2020
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλα εκανες και εγραψες, εγω εχω θεμα με την κοινωνικοποίηση. Δεν είχα πάντα, απεκτησα οταν με παρατησαν οι φίλες μου που είχα για χρόνια. Πιστεύω είναι κι άλλοι εκει εξω με τα ιδια θεματα η που εχουν περασει τέτοιες καταστάσεις και θα μπορουν να μας δωσουν καποια συμβουλη
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login