Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Δημόσιος υπάλληλος: Άνθρωπος με χιούμορ.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

βοηθεια ποιος το ξερει ??

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131819 από xxSxx στις 08 Ιανουαρίου 2015, 8:13μμ

xxSxx

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2015
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Γεια σας ειμαι κανουργιος στο φορουμ και εκανα εγγραφη για να σας ρωτησω μερικα πραγματα που με προβληματιζουν...... Εβλεπα τσοντες και ειδα μια γινεται να βαζει κολοδαχτυλο στον ανδρα και με αυτο με παραξενευσε..... Το εψαξα στο ιντερνετ και διαπυστοσα που ελεγαν για τον προκτυλο αυνανισμο και οτι πολλα ζευγαρια προτυμουν να κανουν να βαζουν δαχτυλο στον ανδρα γτ διεγειρετε και υπαρχει μεγαλητερη ευχαριστηση... Τελος παντων μετα απο μερες ειδα ενα βιντεο το οποιο εδιχνες οτι ο ανδρας μπορει να χυσει αυτο τον πουτσο οταν του βαζουν δαχτυλο αλλα και απο τον κολο....!!! Τοτε εγω πειρε ενα γαντι και αρχισα να βαζω δαχτυλο στον εαυτο μου εκτος του οτι ερεθυστηκα και μου αρχοταν να χυσω δεν εχει γτ δεν μπορουσα να ολοκληροσο και οταν εβγαλα το γαντι ειδα πανω του κατι σαν σαλια.... Δν ειμαι γκει αλλα το εκανα για να δω τι θα γινει σας παρακαλω αμα εχει κανει κανενας τπτ παρομοιο ?? και ιδιετερα ρωταω του γκει ( δν ειμαι ρατσιστης ) οταν κανουν προκτυκο τι νιωθων ??
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #131832 από thanosn2098 στις 09 Ιανουαρίου 2015, 7:50μμ

thanosn2098

Εικονίδιο
μέλος από: 9/5/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λέγεται οτι καπου εκει μεσα ειναι το σημειο G του ανδρα..βεβαια δεν ειναι αποδεδειγμενο...παντως βοηθα στο να σου ερχεται πιο γρηγορα ο οργασμος. Δεν ειμαι γκει(χωρις παρεξηγηση) αλλα με τον κολλητο μου ειχαμε παρει πιπα ο ενας στον αλλο και ειχαμε κανει και πρωκτικο.Νοιωθεις λιγο παραξενα αλλα ΟΚ. Σκοπευεις βα δοκιμασεις κατι τετοιο;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131849 από ScandalousAngel στις 10 Ιανουαρίου 2015, 12:59πμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0
Σύμφωνα με κάποιες έρευνες το σημείο g του άνδρα είναι ανάμεσα στους όρχεις και στον πρωκτο δηλαδή το περινεο. Κάνοντας μασάζ σε αυτή την περιοχή ή ασκώντας πίεση ο άνδρας ερεθιζεται.

Το να βάζεις δάχτυλο στον πρωκτο είναι ερεθιστικο ΟΜΩΣ δεν μπορείς να φτάσεις σε οργασμό αν δεν έχει διεγερθει το πέος. Επίσης αυτά τα "σάλια" που είδες μάλλον ήταν ιδρώτας διότι ο πρωκτος δεν παράγει υγρα όπως το πέος και ο κόλπος. Για αυτό και όταν κάνεις πρωκτικό σεξ είναι σημαντικό να χρησιμοποιεις λιπαντικό ώστε να μην πονάς. Επομένως δεν μπορείς να χυσεις από πίσω.

Αν και δεν μας είπες ηλικία αν κρίνω από τα λεγόμενά σου μάλλον είσαι στην εφηβεία. Δεν χρειάζεται να ανησυχείς και να έχεις ανασφαλειες ότι είσαι gay, γιατί σε αυτή την ηλικία όλοι πειραματιζομαστε είναι φυσιολογικό. Δεν είναι κακό να κάνεις κάτι που σε ικανοποιεί και νιώθεις καλά κάνοντάς το.

Ααα και παρόλο που είμαι κοπέλα οι gay νιώθουν ακριβώς το ίδιο πράγμα δεν έχει διαφορά. Ελπίζω να σε βοήθησα ! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131860 από xxSxx στις 10 Ιανουαρίου 2015, 4:03μμ

xxSxx

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2015
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Ειμαι 15 χρονων και η αληθεια ειναι οτι δεν νιωθω γκει αφου μ αρεσουν τα κοριτσια !!! Οσο για εσενα που με τον φιλο σου του πειρες πιπα και κανατε πρκτικο οταν εισαι ο παθητικος ( δλδ απο που γαμιοταν ) που ενιωθες?? Ενιοθες καποια ευχαριστησει , εχυσες ??? και πανο απολα σας ευχαριστο ολους για τις απαντησεις σας !! Μια ακομα ερωτηση τα κοριτσια οταν κανουν προκτηκο τ νιωθουν ??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131861 από thanosn2098 στις 10 Ιανουαρίου 2015, 6:57μμ

thanosn2098

Εικονίδιο
μέλος από: 9/5/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Οοο ελα....τα κοριτσια νοιωθουν το ιδιο ακριβως.. οσον αφορα αυτο που εγινε με τον κολλητο μου ηταν παραξενο συναισθημα..πιο πολυ ευχαριστηθηκα οταν του τον εχωνα παρα οταν μου τον εχωνε αυτος.δεν τελειωσαμε βεβαια ο ενας πανω στον αλλον ουτε καν τελειωσαμε αλλα ειχε τρομερη καυλα και πολυ φαση...ποσο χρονων εισαι ομως;;;�😉😉😉😉😉😉😉
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132290 από Boy_mikel στις 05 Φεβρουαρίου 2015, 3:26πμ

Boy_mikel

Εικονίδιο
μέλος από: 5/2/2015
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Τα υγρα που ειδες ειναι απο τον βλεννογονο του εντερου...
Ο ερεθισμος προερχεται λογο του προστατη αδενα που βρικεται μεσα ...
Αν διεγερθει τελειωνεις.. Αλλωστε αυτος ειναι κ ο ρολος του...
Η γυναικα δν νιωθει τ ιδιο...
Δν εχει προστατη αδενα!! Αν πειραματιζεσαι και σου αρεσει καποια στιγμη ισως αναζητησεις και το ομοφυλοφιλικο σεξ... Ουτε ο πρωτος θα εισαι ουτε ο τελευταιος..
Ο παθητικος που δεχεται το πεος νιωθει αυτο τον ερεθισμο απο το χτυπημα του πεους του ενεργητικου στον προστατη!

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132307 από JohnLove στις 06 Φεβρουαρίου 2015, 4:38μμ

JohnLove

Εικονίδιο
μέλος από: 3/2/2015
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Δεν ειμαι ομοφυλοφιλος αλλα ειμαι ρωμαντικοσ
.
παρολα αυτα οπωσ λενε το σειμιο g ειναι αναμεσα στουσ ορχεις
το γεγονοσ του οτι τοδωκιμασεσ επιδει ειδεσ να κανουν ¨παλαβομαρεσ σε¨ μια τσοντα ποτε δεν ξερεισ αν αυτητην τεχνικη την πηραν απο τουσ γκει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143169 από Fistingtasos στις 11 Μαΐου 2019, 8:29πμ

Fistingtasos

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2019
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
ένα ένα πρώτα οο οργανισμος που ένιωσες ήταν καθαρά από τον προστάτη που είναι αδένας και βρησκετε μέσα... Και δεύτερον ότι βαλής μέσα δαχτιλο, πουτσα, δονιτης πάλι θα έρθεις σε οργασμό. Όσο πιο ωραία μπενει στην τρύπα σου κάτι και πιο ωραία κάνει κινήσεις χωρις άγριες κίνησης εννοώ τόσο θα το ευχαριστηθεις και θα χυσι ο πουτσος σου χωρίς να τον πιάσεις... Είναι μοναδική εμπειρία ο ορισμός του προστάτη!!!! Εγώ προσωπικά αγορίνα τον απολαυανω συχνά, όσο για της γυναικείας όχι δεν νιώθουν το ειδιο με έναν άνδρα γιατί ο άνδρας έχει τον προστάτη...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143218 από grandpa στις 22 Μαΐου 2019, 8:53πμ

grandpa

μέλος από: 22/5/2019
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Ο παπους γραφει

Αν δεν τρελαινεσαι να φιλας αντρα στο στομα, αν σιχαινεσαι να μυριζεις τις αντρικες εκρισεις και αν δεν εισαι ο ανταγωνιστικος αντρας χωρις αιτια ....μην ανησηχεις για οτιδηποτε συμβαινει στον ερωτισμο σου και εχει να κανει με τον πρωκτο

Ειναι μια ακομη ερωτογενης περιοχη που με τον καταλληλο συντροφο μπορεις να περασεις αξεχαστες στιγμες και μοναδικους οργασμους

Ο προστατικος οργασμος ειναι "αποκαλυψη τωρα"

Μιλα με το κοριτσι σου και εξηγησε της οτι θα σου αρεσε ενα αγγιγμα εκει ....

Σιγα σιγα και το ενα φερνει το αλλο

Μην πας σε στραπον απο την πρωτη συζητηση

Πιστευω να βοηθησα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login