Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Χρειάζεσαι κάποιον να σ'αγαπάει όσο ψάχνεις να βρεις αυτόν που θ'αγαπήσεις.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Κομπλεξ Γυμνος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140630 από GiorgosKM στις 14 Ιανουαρίου 2018, 10:43πμ

GiorgosKM

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2018
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπερα ειμαι 13,5 το θεμα που με απασχολει ειναι πως εχω κομπλεξ γυμνος.Με τον κολλητο μου πηγαινουμε συχνα σπιτι του και βαζουμε πορνο στο λαπτοπ του,καθε φορα μενει ολογυμνος στο κρεβατι και την παιζει ωσπου χυνει εγω με το ζορι την βγαζω εξω και οταν ξεκινησαμε να το κανουμε αυτο εβαζα 2 σεντονια απο πανω μου και οταν ειναι να τελειωσω γυρναω απο την αλλη για να μην με βλεπει,μου ειπε πως δεν υπαρχει λογος να ντρεπομαι αγορια ειμαστε να νιωθω ανετα κτλ και εγω θελω να αρχισω να γδυνομαι τελειως και να τραβαμε απλα τον εχω λιγο μικροτερο και χυνω πολυ λιγοτερο περιπου 2 3 σταγονες ενω ο κολλ μου πεταει καταραχτη συνηθως ,πως να το ξεπερασω αυτο για να ειμαι ανετος γυμνος.Και επισης ανησυχω πως θα με επηρεασει στο μελλον με καμια κοπελα.Ευχαριστω για τον χρονο σας και οποιος μπορει ας βοηθησει!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #140635 από Akis2000 στις 14 Ιανουαρίου 2018, 11:58πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Υποθέτω ότι το κόμπλεξ στο οποίο αναφέρεσαι ότι έχεις απέναντι στον κολλητό σου δεν έχει να κάνει τόσο με το γυμνό όσο με το ότι βλέπεις ότι την έχεις μικρότερη αλλά και το ότι εκσπερματώνεις πολύ μικρότερες ποσότητες από ότι αυτός. Όσον αφορά το μέγεθος δεν πρέπει να σε απασχολεί και τόσο γιατί είσαι σε μία ηλικία που ακόμα αναπτύσσεσαι. Απλά ο φίλος σου μπορεί να είχε μία πρόωρη ανάπτυξη και για αυτό να υπερτερεί σε μέγεθος έναντι εσένα. Το ότι βγάζεις λιγότερο ίσως να έχει να κάνει ότι μπορεί να ξεκίνησες πιο αργά από αυτόν και θέλει λίγο τον χρόνο του μέχρι να αρχίσεις και εσύ να βγάζεις κανονικό σπέρμα. Όπως και να έχει πάντως εφόσον είναι κολλητός σου και έχετε ξεπεράσει το κόλλημα να βρίσκεστε μαζί γυμνοί και να τις παίζετε δεν νομίζω να πρέπει να ντρέπεσαι. Εκτός και αν φοβάσαι μήπως γελάσει μαζί σου ή ακόμα χειρότερα μήπως σε κοροϊδέψει σε άλλους φίλους στην παρέα. Τότε λυπάμαι αλλά μάλλον δεν θα πρόκειται για πραγματικά κολλητό και θα πρέπει να αναθεωρείς γενικότερα την φιλία σου μαζί του. Αν δεν τίθεται κάτι από τα προηγούμενα που είπα και του έχεις εμπιστοσύνη, τότε νομίζω ότι έχεις μία πολύ καλή ευκαιρία να αρχίσεις να εξοικειώνεσαι με το να σε παρατηρεί γυμνός ένα άλλο άτομο και έτσι δεν θα νιώθεις κόμπλεξ όταν σου παρουσιαστεί φάση με κοπέλα στο μέλλον. Μέχρι τότε είμαι σίγουρος ότι και το μέγεθός σου θα έχει αναπτυχθεί αλλά και το σπέρμα σου θα βγαίνει σε μεγαλύτερες ποσότητες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140638 από Cottoneyejoe στις 14 Ιανουαρίου 2018, 7:22μμ

Cottoneyejoe

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2018
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
Καλησπερα μεγαλε
Αρχικα η συμβουλη που θα σου δωσω ειναι η εξης : Δεν θες να μεγαλωσεις με κομπλεξ . Το ξερω οτι δεν ειναι ασπρο μαυρο αλλα ειναι κριμα να περνας την καλυτερη περιοδο της ζωης σου γεματος αμφιβολιες και ενδοιασμους . Στο θεμα σου τωρα , προφανως δεν γινεσαι και γυμνιστης σε μια μερα αλλα τουλαχιστον μεταξυ παρεας δεν χωρανε ντροπες , γνωμη μου . Δεν παιζει να σε κοροιδεψει ο κολλητος σου με την καμια αν ειναι πανω απο 10 χρονων, χαλαρωσε :P . Πειραγματα θα υπαρχουν , παντα , αλλα θα ηταν βαρετο χωρις αυτα ετσι; Εγω λοιπον λεω την επομενη φορα πετα τα ολα πριν προλαβει να αντιδρασει , ετσι να τον πιασεις απροετοιμαστο . Θα δεις οτι οσο πιο ανετοι ειστε στην παρεα τοσο πιο κοντα θα ερχεστε και πιο καλα θα περνατε . Η λογικη ειναι "μαγκες κανουμε οτι γουσταρουμε και στα'ρχιδια μας ολα ". Δεν ξερω , νομιζω τα αγορακια ειμαστε λιγο πιο πιθηκοι γενικα και κατι τετοιες καφρικες στιγμες τις γουσταρουμε πολυ . Τωρα που το σκεφτομαι αυτη παιζει να ειναι και η διαφορα μας με τις κοριτσοπαρεες , που δυστυχως πολλες φορες ειναι πιο fake , αν με πιανεις . Αυτα λοιπον μπρο , μη σκας και γενικα βλεπε ολες τις φασεις πιο χαλαρα . Σταρχιδια σου να δειτε ο ενας τον αλλο γυμνο , στα'ρχιδια σου να βαρατε μαζι , καντε ο,τι γουσταρετε . Θα δεις οτι οσο πιο αυθεντικοι ειστε μεσα στην παρεα τοσο πιο πολυ θα σου βγαινει και προς τα εξω , σε σχεσεις κτλ . Οποτε μην χαλιεσαι . Καντε τις πλακες σας , τις μαλακιες σας και ολα μπομπα !
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140661 από GiorgosKM στις 17 Ιανουαρίου 2018, 7:28πμ

GiorgosKM

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2018
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Ευχαριστω Πολυ παιδια για τις ωραιες σας απαντησεις με βοηθησατε να το ξεπερασω!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login