Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Θυμάσαι μικρός που κατουρήθηκες πάνω σου μια φορά;
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Μια φορά την εβδομάδα?!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141069 από Nannou στις 13 Μαρτίου 2018, 2:35μμ

Nannou

Εικονίδιο
μέλος από: 13/3/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Hey!
Ρε παιδιά, είμαι με έναν τύπο τον τελευταίο καιρό. Είχαμε σχέση, χωρίσαμε και τώρα έχουμε κάτι χαλαρό άσχετα απο το ότι μου τα μασάει και κάθε φορά που πάω να συζητήσω τι και πως δεν είναι ξεκάθαρος να ξερω και εγω τι να κάνω, αλλα αυτο είναι άλλο θέμα.

Βρισκομαστε με αυτόν τον τύπο λοιπόν μια φορά την εβδομάδα γιατι 'δεν εχει χρόνο'. Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω πως κάποιος μπορεί να είναι ευχαριστημένος κάνοντας σεξ μια φορά την εβδομάδα. Και σας ρωτάω, υφίσταται κάτι τέτοιο? Είναι κανείς ευχαριστημένος με αυτο?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #141084 από Akis2000 στις 17 Μαρτίου 2018, 8:23πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Όσο και αν σε πληγώνει αυτό που θα πω γιατί από όσο καταλαβαίνω τρέφεις αισθήματα εσύ για αυτόν, το σίγουρο είναι ότι τα αισθήματα αυτά δεν είναι αμοιβαία από πλευρά του τέλος πάντων. Αν δεν το έχεις συζητήσει με κάποιες φίλες σου ή αν το έχεις συζητήσει και αυτές θα σου λέγανε ένα πράγμα. Ο άνθρωπος περνάει την ώρα του μαζί σου και βλέπει την φάση μαζί σου μόνο για σεξ. Αν ήθελε κάτι παραπάνω πίστεψέ με, θα έψαχνε ο ίδιος τρόπους να βρίσκετε όσο περισσότερο γίνεται μαζί σου και για άλλα πράγματα πέρα του σεξ (φαγητό, κουβεντούλα, ποτάκια, σινεμά, βόλτες…) θα σου έλεγα αν σε κάλυπτε και εσένα μόνο το σεξ, ας το τραβούσες όσο πήγαινε. Αλλά επειδή από όσο καταλαβαίνω εσύ ζητάς από τον συγκεκριμένο περισσότερα από όσο αυτός μπορεί να σου δώσει, βρες τρόπο να ξεκολλάς σιγά σιγά γιατί όσο θα περνάει ο καιρός και πιο δύσκολο θα γίνεται και τον χρόνο σου θα χάνεις μην βλέποντας κάποιες άλλες περιπτώσεις ανθρώπων που θα μπορέσουν να παίξουν σημαντικό ρόλο στη ζωή σου. Ξέρω ότι είναι εύκολα να δίνονται αυτές οι συμβουλές και δύσκολο να εφαρμόζονται, ωστόσο όμως επειδή μας ρώτησες, οφείλαμε να σου δώσουμε μία απάντηση πως το βλέπουμε εμείς από έξω. Εύχομαι να πάνε τα πράγματα όσο γίνεται καλύτερα σε αυτή σου τη σχέση και να μην πληγωθείς πολύ βαθιά στο τέλος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login