Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Θυμάσαι μικρός που κατουρήθηκες πάνω σου μια φορά;
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Στοματικο Σεξ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141829 από arksky478 στις 31 Ιουλίου 2018, 4:59μμ

arksky478

μέλος από: 19/3/2018
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Εχω ενα αρκετα σοβαρο προβλημα που χριζει βοηθειας. Σημερα εκανα 1η φορα στοματικο σεξ στο τωρινο μου αγορι. Και οχι μονο το πεος του ηταν μικρο αλλα το δερμα πανω απο το κεφαλακι δεν κατεβαινε με τιποτα. Με το που ακουμπησα το πεος και αρχισα να παιζω μαζι του εβγαλε αμεσως υγρα. Δεν το εχω ξαναδει αυτο σε κανενα απο τους πρωην μου. Ειναι φυσιολογικο? Εκανα εγω κατι λαθος? Και τι μπορω να κανω για να σταματησω την εκκριση υγρων απο τοσο νωρις?
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #141832 από P_18/97 στις 31 Ιουλίου 2018, 7:03μμ

P_18/97

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/7/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν νμζ να μπορείς να κάνεις κάτι αυτά τα υγρά που έβγαλε είναι τα λεγόμενα προσπερματικα υγρά που βγάζει ο οργανισμός σαν φυσικό λιπαντικό ας πούμε κατά την διάρκεια του αυνανισμου η του σεξ και γενικά όταν είναι σε στύση το πέος... Αλλα άτομα βγάζουν ελάχιστα και άλλα πολύ αυτό είναι στο άτομο. Πάντως εσύ δεν έκανες κάτι.
Και εγώ βγάζω πολλά προσπερματικα υγρά αλλά δεν ενοχλεί την κοπέλα μου.
Όσο για το μικρό αυτό εσύ το ξέρεις αν οι πρώην σου ήταν όλοι στα 20 22cm και τώρα αυτός στα 17 18cm θα σου φαίνεται μικρός και ούτε γιαυτό μπορείς να κάνεις κάτι.

Ελπίζω να βοήθησα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login