Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Η θρησκεία της υπακοής στο ιερατείο, με ήρωα τον ανυπάκουο στο ιερατείο γιο του Θεού.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Ειμαι 16 και εχω βραχυ χαλινο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142137 από vaggeliskaa στις 13 Σεπτεμβρίου 2018, 8:54πμ

vaggeliskaa

Εικονίδιο
μέλος από: 13/9/2018
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Ειμαι 16 ετων την εχω 16 εκατοστά και εχω βραχυ χαλινο.
1. Το κυριως προβλημα μου ειναι οτι φοβαμαι να παω με κοπελα μηπως κοπει εκεινη την ωρα και τρεχω.. Τι μπορω να κανω;
2. Το σπερμα μου δεν ειναι ποκυ πηχτο. Αυτο θα φτιαξει με τον καιρο ή να το κοιταξω;
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #142139 από sakis211 στις 13 Σεπτεμβρίου 2018, 11:57πμ

sakis211

Εικονίδιο
μέλος από: 16/9/2013
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ειχα το ιδιο θεμα προσφατα και σου συνιστω να πας σε εναν ουρολογο ανδρολογο για να σου πει εαν ειναι απαραιτητο να κανετε χειρουργειο που λογικα θα ειναι. Εαν δεν το κανεις θα σου κοπει την ωρα της πραξης και ο πονος θα ειναι ελαφρως αφορητος και το αιμα θα ρεει ασταματητα απο οτι μου ειχε πει και ο δοκτωρας. όσο για το σπέρμα μπορεί να είσαι ακόμη στις απαρ΄χες της εφηβείας και ειναι κάτι που θα φτιάξει με τον καιρό ή μπορει να επηρεάζεται και απ άλλους παράγοντες (αγχος,διαθεση,διατροφη κτλ) . Αποδεκτη εαν σε καλυψα :). Μην αμελησεις το θεμα με τον γιατρο ( Η επεμβαση ειναι εντελως ανωδυνη) :p
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login