Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Τα γουρούνια που δαιμονίστηκαν και έπεσαν στη θάλασσα. Σε περιοχή χωρίς θάλασσα.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Fleshlight

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143042 από Its_me_ στις 12 Μαρτίου 2019, 12:26μμ

Its_me_

μέλος από: 29/10/2018
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Λοιπόν ειμαι17 ....σκευτηκα πως θέλω να πάρω ένα fleshlight για να δοκιμάσω κάτι διαφορετικό... το θέμα είναι πως δεν μπορώ να παραγγείλω γιατι μένω με γονείς και θα ήταν ότι ποιο οκουαρντ να το ανοίξουν αυτοί... ξέρετε μηπος κάποιο τρόπο με τον οποίο μπορώ να το πάρω? Επίσης έσας σας αρέσει να το χρησιμοποιείτε ή δεν αξίζει τον κόπο?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #143075 από lance στις 15 Μαρτίου 2019, 8:51μμ

lance

Εικονίδιο
μέλος από: 15/3/2019
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αδελφέ, νομίζω θα ήταν καλύτερα να βρεις παρτενέρ να δοκιμάσεις. Φαντάζομαι δεν εχεις, εξού και αυτή η αγορά. Σε γενικές γραμμές υπάρχουν κάποια που έχουν πολύ καλή αίσθηση αλλά είναι πανάκριβα. Τα υπόλοιπα απλά δεν αξίζουν κατ'εμέ. Καλύτερα να δώσεις ένα ποσό να πας να κάνεις σεξ επί πληρωμή. Θα το ευχαριστηθείς περισσότερο και θα μάθεις και 5 πράγματα. Τώρα όσον αφορά την αγορά, αν επιμένεις, ζητά από ένα φίλο να στο παραγγείλει από τη δική του κάρτα. Παρ'ολα αυτά, θα βρεις και αντίστοιχα κανονικά μαγαζιά όπου μπορείς να πας ο ίδιος να ρίξεις μια ματιά και να αγοράσεις αν θες, χωρίς να το μάθει και κανείς. Τέλος υπάρχουν ιντερνετομαγαζα όπου μπορείς να κάνεις πληρωμή στην παράδοση και όχι υποχρεωτικά μέσω κάρτας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143841 από Alkp στις 06 Σεπτεμβρίου 2019, 8:49μμ

Alkp

μέλος από: 6/9/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Ναι, και εγώ θέλω να αγοράσω ένα ή έστω να βρω κάποιον που έχει, έχω βρει το sexopolis έχει αρκετά αλλά δεν έχει παραλαβή από κατάστημα courier
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login