Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Διαπιστώνεις ότι γερνάς όταν τα κεράκια κοστίζουν περισσότερο από την τούρτα των γενεθλίων σου.
Τρίτη, 16 Απριλίου

Πως να του πάρω πιπα;

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143043 από Marilena12 στις 12 Μαρτίου 2019, 5:41μμ

Marilena12

Εικονίδιο
μέλος από: 12/3/2019
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Εγώ και το αγορι μου είμαστε μαζί 7 μήνες. Αυτός είναι 17 και εγώ 14 .Αυτος θέλει να προχωρήσουμε .μου έχει βάλει δάχτυλο πολλές φορές και εγώ τον έχω "χαιδεψει"πανω από το μποξερακι 5-6 φορές και τον έχω κάνει να χύσει 3.εγω σκέφτομαι να του πάρω πιπα αλλά δεν ξέρω πως. Είναι η πρώτη φορά που θα το κάνω .τι να κάνω? Δεν θέλω να ξενερώσει. Να του πω ότι είναι πρώτη φορά; Αν με κακοχαρακτηρισει; και εντωμεταξύ έχουμε συζητήσει να μου κάνει αυτός στοματικό αλλά ντρέπομαι. Θέλω να χαλαρώσω και να μην τα σκέφτομαι όλα αυτά και όταν ένα αγόρι κάνει στοματικό στην κοπέλα του τι περιμένει να κάνει αυτή;
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #143044 από Photes στις 12 Μαρτίου 2019, 5:59μμ

Photes

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2019
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν θα σου απαντήσω πάνω στο θέμα γιατί δεν γνωρίζω.Με όλο τον σεβασμό που έχω στο φόρουμ έχω να σου πω τα εξής:
Είσαι 14 χρόνων και είσαι με έναν 4 χρόνια μεγαλύτερο σου.
Είσαι μικρή για αυτά περίμενε τουλάχιστον 1-2 χρόνια και μετά προχωρά νομίζω ότι είναι αστείο να θέλεις να προχωρήσεις από τα 14 έχεις χρόνια μπροστά σου.
Δεύτερον το σεξ δεν είναι παιχνίδι πρέπει να το κανείς με άτομα που εμπιστεύεσαι και στα 14 είναι αστείο να εμπιστεύεσαι άγνωστα άτομα.Και πάνω από όλα να σου κάνουν αυτά που λες.

Πάνω στο θέμα δεν είναι και δύσκολο αυτό που ρωτάς.Αλλα νομίζω στα 14 δεν είναι πρωτορεωτητα σου το σεξ (το ελπίζω).

Όλα αυτά με σεβασμό και αγάπη μην κανείς πράγματα που μπορείς να μετανιώσεις μετά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143047 από Marilena12 στις 13 Μαρτίου 2019, 11:14πμ

Marilena12

Εικονίδιο
μέλος από: 12/3/2019
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Δεν ξέρω μπορεί να έχεις και δίκιο .Καποιος άλλος που θα μπορούσε να βοηθήσει;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143049 από HapHap στις 13 Μαρτίου 2019, 1:36μμ

HapHap

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2019
μηνύματα: 56 αποδεκτές 0
Κοιτα το πιο βασικο ειναι να εισαι ενθουσιωδης χωρις ντροπη και να τον κοιτας συχνα στα ματια. Επισεις πρεπει να θυμασαι ειναι οτι το πιο ευαισθητο μερος του πουτσου ειναι το κεφαλι και γιαυτο πρεπει να εστιαζεις εκει. Εκτος απο αυτα σημαντικος ειναι ο ρυθμος, να ξεκινας πιο χαλαρα με φιλακια και γλειψιματα στο κεφαλακι και το υπολοιπο πεος και οσο περναει η ωρα να το κανεις πιο εντονη την πιπα με ρουφιγμα(και ταυτοχρονο παιχνιδι με την γλωσσα) στο πουτσοκεφαλο και παιξιμο με το χερι στην υπολοιπη πουτσα. Οταν Ξεκινισει να χυνει δεν σταματας αν δεν ολοκληρωθει ο οργασμος του. Καλα μερη για χυσιμο που θα του αρεσουν ειναι το προσωπο, το στομα και το στηθος(αν χυσει στο στομα καλο θα ειναι αν τα καταπιεις, αλλα και να μην το κανεις δεν εγινε και τιποτα)Ακομα κατι που μαλλον θα του αρεσει ειναι να του χαιδευεις τα μπαλακια ενω τον ρουφας. Τελος καλο ειναι να τον ρωτας τι του αρεσει και γενικα να προσεχεις τις αντιδρασεις του. Αυτα. Πες μου αν σε βοηθησα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143051 από Marilena12 στις 13 Μαρτίου 2019, 5:14μμ

Marilena12

Εικονίδιο
μέλος από: 12/3/2019
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ με βοήθησες αρκετα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143052 από Marilena12 στις 13 Μαρτίου 2019, 5:27μμ

Marilena12

Εικονίδιο
μέλος από: 12/3/2019
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Α και κάποα πράγματα ακόμα. Να του βγαλω όλο το παντελόνι η να του το κατεβάσω; πως θα βολέψει να καθόμαστε για του πάρω πιπα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143056 από HapHap στις 14 Μαρτίου 2019, 6:39πμ

HapHap

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2019
μηνύματα: 56 αποδεκτές 0
Καλυτερα θα ειναι αν του βγαλεις εντελως το παντελονι για να ειστε πιο ανετα. Οσο για την σταση μαλλον θα βολευτειτε και οι δυο περισσοτερο αν εκεινος ειναι ξαπλωμενος και εσυ εισαι αναμεσα στα ποδια του. Χαιρομαι που σε βοηθησα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143057 από Marilena12 στις 14 Μαρτίου 2019, 8:24πμ

Marilena12

Εικονίδιο
μέλος από: 12/3/2019
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Τι άλλο μπορώ να κάνω για να τον καυλώσω πολύ;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143061 από HapHap στις 15 Μαρτίου 2019, 6:21πμ

HapHap

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2019
μηνύματα: 56 αποδεκτές 0
Μπορεις οταν του περνεις πιπα να του μιλας προστυχα (να του λες οτι σαρεσει ο πουτσος του, οτι ειναι πολυ σκληρος, οτι θες να σε χυσει κλπ), να φορας σεξυ εσωρουχα τυπου string η να εισαι εντελως γυμνη και ακομα να αυνανιζεσαι μπροστα του ενω τον εχεις στο στομα σου. Επισεις να τον αφησεις να σου κανει γλυφομουνι γιατι θα αρεσει πολυ και στους δυο(ειδικα εσυ θα τρελαθεις). Α και εννοειται οτι πρεπει να εχεις ξυρισει εντελως το μουνι σου και να διατηρεις γενικα μια καλη υγιεινη στην περιοχη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143062 από Photes στις 15 Μαρτίου 2019, 7:36πμ

Photes

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2019
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Και όλα αυτά θα το πει ένα 14χρονο;Ποιο πολυ αστείο θα ήταν παρά ερωτικο.
Κοπέλια κριμα που δεν κατάλαβες αυτο που σου έγραψα.Τι θα έχανες αν περίμενες 1-1.5 χρόνο;Τίποτα αλλά τεσπα κάνε ότι θέλεις εύχομαι να μην το μετανιώσεις όμως γιατί αυτά τα πράγματα δεν αλλάζουν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login