Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Αν νομίζεις οτι κανείς δε νοιάζεται για σένα, δοκίμασε να αφήσεις δυο τρεις λογαριασμούς απλήρωτους.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Εγκυμοσύνη από τρίψιμο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143192 από User123 στις 16 Μαΐου 2019, 3:35μμ

User123

Εικονίδιο
μέλος από: 16/5/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Λοιπόν είμαι 18 σχεδόν και παρθένα.. Βέβαια έκανα για πρώτη φορά προκαταρκτικά την Πρωτομαγιά που ήταν σχεδόν 10 μέρες πριν την περίοδο μου (έχει προηγηθεί σχεδόν σίγουρα η ωορρηξία του Απριλίου) Το αγόρι μου δεν εκσπερματωσε κοντά μου αλλά φοβάμαι πως κατά την τριβή υπήρξαν προσπερματικα υγρά.. Τον ρώτησα βέβαια και μου είπε πως δεν υπήρξαν και πως πάντα τα αισθάνεται και ήταν πολύ προσεκτικός.. Ούτως ή άλλως είχε κατουρήσει σίγουρα πριν από την επαφή και εγώ κάνα 15λεπτο μετά την επαφή.. Η επαφή με τριβή πρέπει να κράτησε το πολύ καλά δεκάλεπτο.. Βέβαια φοβάμαι αρκετά. Περίοδος μου ήρθε 11 Μαΐου αλλά ήταν πολύ περίεργη και μειωμένη σε ροή ( τις 3 πρώτες μέρες ήταν κανονικά και γέμιζε σερβιέτα αλλά από την τρίτη μερα έως σήμερα που είναι έκτη έχω πολύ λίγο) . Να προσθέσω ότι αυτές τις μέρες έχω αγχώθει πολύ.υπαρχει έστω και μια απειροελάχιστη περίπτωση να προκύψει εγκυμοσύνη ?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #143194 από Fotis01 στις 17 Μαΐου 2019, 4:14μμ

Fotis01

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/8/2018
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου. Όταν κάποια μένει έγκυος σταματάει η περίοδος. Εσυ μας λες ότι έχεις άρα δεν γίνετε να είσαι έγκυος και ο οργανισμός σου να παράγει ακόμα οαρια, δηλαδή να έχεις αίμα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143195 από User123 στις 18 Μαΐου 2019, 12:47πμ

User123

Εικονίδιο
μέλος από: 16/5/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Ναι απλώς με όλα αυτά που έψαξα και διάβασα όλες αυτές τις ημέρες σκέφτηκα ίσως ήταν αιμορραγία εμφύτευσης η κάτι τέτοιο.. Και στο μυαλό μου υπάρχει συνεχώς το άγχος την εγκυμοσύνης..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143196 από Fotis01 στις 18 Μαΐου 2019, 1:10πμ

Fotis01

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/8/2018
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
Αν έχεις τόσο άγχος μπορείς να πάρεις ένα τεστ εγκυμοσύνης. Απλώς πριν το κανείς να μην έχεις πιεί πολύ νερό για να φανούν πιο εύκολα τα αποτελέσματα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143225 από maria2002 στις 25 Μαΐου 2019, 5:18μμ

maria2002

μέλος από: 25/5/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Αφού είσαι παρθένα και απλά τριφτηκατε δεν υπάρχει κίνδυνος εγκυμοσύνης. Η εγκυμοσύνη δεν προκύπτει από σπερμα στο αιδοίο σου αλλά από σπέρμα μέσα στον κόλπο σου δηλαδή κατά την διάρκεια της διείσδυσης και μόνο μπορείς να μείνεις έγκυος, μη φοβάσαι! Και αυτό με την περίοδο, είναι απόλυτα φυσιολογικό στην ηλικία που εισαι, και το αίμα το πολύ, σχεδόν πάντα βγαίνει στις τρεις πρώτες μέρες και μετά μειώνεται η ροή ξαφνικά σαν να κόβεται. Συμβαίνει πάρα πολύ σε αυτή την ηλικία και μπορεί αυτός το άγχος σου για εγκυμοσύνη να σου το δημιούργησε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login