Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Υπάρχει ζωή πριν απ' το θάνατο;
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Τροποι μαλακιας

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143837 από Chris686 στις 06 Σεπτεμβρίου 2019, 6:00πμ

Chris686

Εικονίδιο
μέλος από: 6/9/2019
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Ειμαι 16 και εχω ψιλο βαρεθει την γνωστη μαλακια πανω κατω μεχρι να χυσω θελω να δοκιμασω κατι διαφορετικο σαν "τροπο" εχετε εσεις κανενα τροπο και αν ναι πως ηταν η εμπειρια σας με αυτον;
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #143848 από Fistingtasos στις 07 Σεπτεμβρίου 2019, 9:39πμ

Fistingtasos

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2019
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου φίλε μου! Βασικά δοκίμασε να βάλεις κρέμα στον πουτσο σου ή μπόλικο σάλιο,η erotic tzel εκεί είναι άλληη αίσθηση. Ακόμα μπορείς κλασικό να γαμησης με τον πουτσο σου το μαξιλάρι σού. Δηλαδή να τυλίξει το μαξιλάρι όσο μπορεί τον πουτσο σου να κρατάς το μαξιλάρι και ξεκηνα γάμησε. Ακόμα μπορείς τον καναπέ του σπιτιού σου να εκμεταλλευτείς! Πως; Χωσε τον πουτσο σου σε σημείο του καναπε που κάνει άνοιγμα- χορισμα. Εκεί βάλε όμως κρέμα να είναι υγρός ο πουτσος σου! Γιατί θα πονέσει. Ακόμα αν είσαι τολμηρός και καυλιάρης δοκίμασε να φουσκοσεις σακούλα μιας χρήσης και επίσης χωσε Την πουτσα σου. "Υπάρχουν ειδικά ερωτικά παιχνίδια για άντρες για να μαλακιζονται" δες στο ιντερνέτ! Στα ελληνικά τα λένε ( αντλίες μαλακίας,αυγανιστηρια) έχω και εγώ 😉 βρες ένα οικονομικό, μην δεις ακριβό την ειδια δουλεύεια κάνουν. Και κάτι πιο ιδιαίτερο μπορείς ξαπλομενος στο κρεβάτι σου μπρούμυτα να τρυβεις τον πουτσο σου, και να γάμας το στρομα βάλε ταινία να βλέπεις και να ακούς και απολαυσετο. Όλα δοκιμασμένα και όλα έχουν διαφορετική απόλαυση στο χισιμο.... Καλή διασκέδαση φίλε μου!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143869 από Joel στις 09 Σεπτεμβρίου 2019, 5:26μμ

Joel

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/9/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Και εγώ ψάχνω κάποιο αλλο τρόπο,δοκίμασες κάποιο απο αυτά που σου ειπε;    
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143872 από Chris686 στις 10 Σεπτεμβρίου 2019, 7:27πμ

Chris686

Εικονίδιο
μέλος από: 6/9/2019
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Koita auta pou mou exei pei ta exw dokimasei ta perisotera egw sou proteinw to under wear wanking pou apla tin pezeis alla tin pianeis panw apo to vraki i apo sortsaki an thes kai i estisi apo prospermatika kai meta einai poli wraia.ta alla ta exw dokimasei kala itan den exeis kati na xaseis apo to na ta dokimaseis
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144012 από Panbator στις 20 Οκτωβρίου 2019, 8:45πμ

Panbator

Εικονίδιο
μέλος από: 20/10/2019
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Φιλε βαλε λαδι johnson. Το καλυτερο. Βασικα ζεστανε το λιγο στο φουρνκ μικροκυματων. Λιγο ομως! Μετα αρχισε να ριχνεις σταγονες στο πουτσοκεφαλο. Αφου ρικεις αρκετες τοτε πιασε τον πουτσο και αλοιψε το λαδι με αργες κινησεις! Θα φυγεις ρε σου λεω απο καυλα! Μετα ξεκινησε να την παιζεις κανονικα και ξαναβαζε λιγο λαδακι αμα στεγνωνει. Την ωρα που χυνεις φτυνεις και φυσας το πουτσοκεφαλο. Αλλη φαση!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #158564 από Akis255 στις 21 Μαΐου 2022, 12:54μμ

Akis255

Εικονίδιο
μέλος από: 21/5/2022
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Θα πας σε ένα μαγαζί με ερωτικά βοηθήματα (σεξ σοπ) και θα πάρεις μια Τρόμπα (έχω πολλές και εγώ). Όταν τη χρησιμοποιείς θα βάζεις το πουλί με την πόσθη κάτω (αν έχεις μακριά ή κοντή). Τρομπάροντας θα αποκαλύψει μόνη της το κεφάλι μέσα στο εργαλείο. Όσο πιο πολλές αντοχές έχεις τόσο πιο πολύ φουσκώνεις και τραβάς κάτω. Θα δεις την κάβλα σου να εκτοξεύεται με προσοχή σε κάποιους τραυματισμούς αν και είναι πολύ σπάνιο γιατί ο χαλινός (το πίσω κορδόνι που στηρίζει βάση κ κεφάλι) έχει μέγιστες ανατομικές αντοχές. Εγώ το πάω τέρμα και τα βλέπω σούπερ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login