Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Σαν βασιλιάς, σαν βασιλιάς, και της καρδιάς μου κύρης. Αρβανιτάκη να φαλτσάρει τρακαρισμένη ανόητους στίχους με μουσική αρμόνιο, προφορά επαρχίας και στήσιμο φτήνιας
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Ραντεβου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143852 από nikosjdm στις 08 Σεπτεμβρίου 2019, 5:21πμ

nikosjdm

Εικονίδιο
μέλος από: 8/9/2019
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Καλημερα στην παρεα! Με λενε Νικο και ειμαι 17. Μιλαω εδω και ενα μηνα περιπου με ενα κοριτσι και θα της ζητησω να βγουμε.
Η ερωτηση μου κυριως απευθυνεται στα κοριτσια του φτου αλλα ολες οι αποψεις ειναι δέκτες. Εγω εχω σκοπο τη σχεση. Ποσα ραντεβου ειναι καλο να βγουμε πριν της το ζητησω και πως να το κανω (θελω να πω τι ακριβως να της πω και ποτε ειναι η καταλληλη στιγμη). Εχω εμπειρια αλλα μικρη και θελω τις γνωμες σας. Σας ευχαριστώ πολυ.
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #143854 από Vasia28 στις 08 Σεπτεμβρίου 2019, 9:27πμ

Vasia28

Εικονίδιο
μέλος από: 3/9/2019
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν είναι στάνταρ ο αριθμός των ραντεβού που πρέπει να βγεις για να της το ζητήσεις. Απλά πρέπει να δημιουργηθεί μια οικειότητα μεταξύ σας και να γνωρίζετε πράγματα ο ένας για τον άλλο ώστε να ξέρετε πως κάνετε τη σωστή επιλογή. Πρέπει να νιώσει κι εκείνη έτοιμη κι αυτό θα το δεις μετά από μερικά ραντεβού από τον τρόπο που σου μιλάει, από τις κινήσεις της κλπ. Τότε θα καταλάβεις πως είστε και οι δύο έτοιμοι για σχέση
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143871 από nikosjdm στις 09 Σεπτεμβρίου 2019, 6:46μμ

nikosjdm

Εικονίδιο
μέλος από: 8/9/2019
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστω για την απαντηση. Οταν φτασουμε σε αυτο το σημειο πως θα κινηθω; Δλδ πως θα της το πω;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143877 από VinSmoke στις 10 Σεπτεμβρίου 2019, 7:22μμ

VinSmoke

μέλος από: 4/4/2017
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Δεν χρειάζεται να σκέφτεσαι έτσι.... Η σχέση προκύπτει δεν πρέπει να πηγαίνεις με το σκεπτικό αυτό γτ μερικές φορές γίνεται το αντίθετο... Απλά δες πως θα εξελιχθεί και αν είστε κομπλέ απλά θα καταλήξετε μαζί.
Τελικά τι έγινε;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143909 από nikosjdm στις 15 Σεπτεμβρίου 2019, 2:51μμ

nikosjdm

Εικονίδιο
μέλος από: 8/9/2019
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας παιδια. Τελικα την Παρασκευη στο σχολειο ειχαμε κενο 2ωρο (no comment pls) και με πλησιασε αυτη! με ξαφνιασε στην αρχη και με επιασε λιγο απροετοίμαστο αλλα καταληξαμε να κανουμε σεξ στις τουαλετες! Ηταν μοναδικη εμπειρια (παρολο που βρωμουσε κατουρα XD).
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login