Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κι αν έχει ο γάιδαρος φωνή, για ψάλτη δεν τον παίρνουν.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

μαλακια με φιλους

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143999 από Christian στις 16 Οκτωβρίου 2019, 3:40μμ

Christian

Εικονίδιο
μέλος από: 16/10/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Παιδιά είμαι 14 χρονών και θέλω να τραβήξω μαλακια με ένα παιδί από την τάξη μου . Γενικά δεν πολύ μιλάω μαζί του αλλά με υποστηρίζει σε πολλά πραγματα. Γενικά είμαι ανοιχτομυαλος και δεν έχω θέμα να τραβήξω μαλλιά μπροστά του . ( Επίσης στο σχολείο κάποια παιδιά με λένε γκέι επειδή κάνω παρέα πιο πολύ με κορίτσια ) . Θέλω να του τομοροτινω όταν θα πάμε τριήμερη εκδρομή αλλά δεν ξέρω πως θα το πάρει και τι Ηνωμένο θα σχηματίσει για εμενα . Τι λέτε να κάνω ;
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #144000 από Shy boy στις 17 Οκτωβρίου 2019, 5:06πμ

Shy boy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/10/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Για μενα μεινετε στο δωματιο βραδακι κ βαλε τσοντουλα στο κινητο...θα σ σηκωθει αμεσως κ τοτε χωρις ντροπη βγαλτον εξω απλα..κ πες του να την βγαλει κ αυτος για τον χαβαλε σας..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144003 από Chris03 στις 17 Οκτωβρίου 2019, 7:40πμ

Chris03

Εικονίδιο
μέλος από: 17/10/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Ναι αλλά μπορεί να μην θέλει . Πώς να του πω κτ τέτοια για να μην τον κάνω να μειωθεί άβολα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144045 από Ts12 στις 26 Οκτωβρίου 2019, 3:21μμ

Ts12

μέλος από: 26/10/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Για πείτε ρε παιδιά και εγώ θέλω αν δεν ξέρω πως να του το φέρω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144055 από Shy boy στις 30 Οκτωβρίου 2019, 12:21πμ

Shy boy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/10/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Εγω το χω κανει με τον ξαδερφο μου...απλα τον πεταγα εξω οταν βλεπαμε τσοντες...στην 3η φορα την πεταξε κ αυτος εξω κ απο τοτε οποτε βλεπαμε τσοντα τις βγαζαμε και τις παιζαμε..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144142 από Anzacikoa στις 07 Νοεμβρίου 2019, 9:42πμ

Anzacikoa

Εικονίδιο
μέλος από: 29/10/2019
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
1ο μη περιμένεις μόνο την εκδρομή, μπορεί να ειναι πιο εύκολα όταν είστε με λιγότερο κόσμο, τύπου σπίτι σου για παιχνίδια στο Pc, να κοιμηθεί σε εσένα το βράδυ, μένετε κοντά; βολεύει. Βάλτε τσόντα, όποια σε αρέσει ή του αρέσει ώστε να καυλώσει, γιατί θα έχεις καυλώσει μόνο και μόνο από τη διαδικασία που έχει έρθει. Μετα όλα είναι πιο εύκολα. Τον βγάζεις έξω με το δικό σου τρόπο και θα το κάνει και αυτός. Ξες θα τον τρίβεις θα κάνεις πως δε σε βολεύει μέσα στο παντελόνι και ότι θες να τον βγάλεις έξω για να είσαι πιο άνετος. Ε μετά αστον να νιώσει άνετα και αυτός και να εμπιστευτεί το χέρι σου στο κορμί του. Για πίπα δε ξέρω ανάλογα τον άνθρωπο μπορεί να θέλει μια δύο φορές για να σε αφήσει αλλά μπορεί και εκείνη τη στιγμή.
Αν περιμένεις τη εκδρομή, φρόντισε να είστε στο ίδιο δωμάτιο για να μην εχεις να κανονίζεις πιο μπαίνει πιο φευγει. εκει θα κοιμάστε και μαζι ετσι κι αλλιως. Οπότε θα βάλεις τσόντα στο κινητό και τα υπόλοιπα όπως τ αγραφω πιο πάνω.

Καλή επιτυχία και κράτα μας ενήμερους ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144175 από drugsboy1312 στις 11 Νοεμβρίου 2019, 7:03μμ

drugsboy1312

Εικονίδιο
μέλος από: 11/11/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Φιλε μου κοιτα στην τριημερη να βρεις καμια κοπελα και με τροπο σου ετσι απο οτι καταλαβα λογικο να σε λενε γκει και αμα το προτείνεις αυτο και μαθευτει θα σου κρεμασουν κουδουνια
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login