Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δεν ξέρεις πόση τριχόπτωση έχεις, μέχρι να χρειαστεί να καθαρίσεις το πληκτρολόγιό σου.
Παρασκευή, 15 Νοεμβρίου

Μαλακια με γνωστους

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144056 από Antonis23 στις 30 Οκτωβρίου 2019, 9:27πμ

Antonis23

Εικονίδιο
μέλος από: 30/10/2019
αποδεκτές απ.: 0
Γεια σας μελη ηθελα να ρωτησω κατι εχετε τραβηξει με φιλους συγγενεις ποτε επεισης ενα βραδυ που κοιμομουν στο ιδιο δωματιο με τον πατερα μου αυτος οταν νομιζε πως ειχα κοιμηθει τραβηξε μαλακια και μετα πηγε και εχυσε στον νηπτυρα σας εχει τυχει κατι τετοιο ποτε αν ναι τι κανατε εχετε ποτε τραβηξει με γονεις;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144057 από Anzacikoa στις 30 Οκτωβρίου 2019, 10:25πμ

Anzacikoa

Εικονίδιο
μέλος από: 29/10/2019
αποδεκτές απ.: 1
Ναι φιλε. Ειναι γαματη εμπειρία. Εχω να σου πω πολλα σκηνικά με φιλο κολλητο αλλα και ενα φιλο στο στρατό
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144060 από Nokiskou στις 30 Οκτωβρίου 2019, 1:15μμ

Nokiskou

Εικονίδιο
Φίλε μου έχει τύχη αλλά όχι τέτοια περίπτωση να πιάσεις τον πατέρα σου τι του ειπεσ Μετά ; Και ποσο ανετοι είστε με τον πατέρα σου σε θέματα μαλακια γυμνου και σεξ;; Μου έχει τύχη με κολλητο μου εκεί που καθόμασταν πέρνει τον λαπτοπ βάζει τσόντα και βαρέσαμε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144061 από Antonis23 στις 30 Οκτωβρίου 2019, 3:58μμ

Antonis23

Εικονίδιο
Δεν το καταλαβε ο πατερας μου οτι τον ακουσα νομιζε οτι κοιμομουν επισης δεν μηλαμε για τετοια θεματα εσεις για πειτε τις εμπειρειες σας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144064 από Anzacikoa στις 31 Οκτωβρίου 2019, 5:41μμ

Anzacikoa

Εικονίδιο
μέλος από: 29/10/2019
αποδεκτές απ.: 1
Εμενα η φαση ξεκινησε ενα βραδυ που παίζαμε στο πισι παιχιδια 4 ατομα. Παίζαμε σε ζευγαρια. Εγω ηθελα να παίξει κατι με αυτον που επεζα. Το εδειξα με αγγιγματα κρυφά. Το καταλαβε και καυλωσε κιολας. Την επομενη με καλεσε σπίτι να παίξουμε μονοι μας πισι. Ετσι οπως καθομουν στο σκαμπο αρχιζει να με πειράζει τυπου τι ειναι αυτό ρε τσι τσιπ και με ακουμπαγε στο πουτσο. Ε καυλωσα αμεσως καο δεν αργησε να βαλει χερι προς τα μεσα. Εχυσα γρηγορα απο τη χαρα μου στο χερι του μεσα στο μποξεράκι. Μετα του το εκανα και εγώ. Οταν τελειωσε ενιωσε λιγο τύψεις αλλα μια χαρα το καθιερωσαμε 2 3 φορές την εβδομάδα. Εδω το φτασαμε να το ακνουμε και στπ φροντιστήριο αγγλικών. Ή μια φορα θυμαμαι ηρθε να διαβασουμε για διαγωνισμα αγγλικων που θα καθομασταν ενας ενας οποτε για να μη χασουμε την αλληλομαλακια, βαλαμε τον αδερφό του απο την αλλη πλευρα του γραφείου και εμεις και καλά διαβαζαμε από ενα βιβλιο αραχτοι σε 2 καρέκλες. Μέσα στο ανοιχτο βιβλιο βεβαια υπηρχε το πουλί του οπου το χαιδευα δειχνοντας και καλά τις ασκήσεις. Λιγο πριν χυσει στειλαμε τον αδερφο να φέρει νερο μην αχρηστέψουμε το βιλιο. Ετσι καπως βγηκαν 2 χρονια στο λύκειο. Αυτός παντα να είναι στρέιτ και να τα εχει με κοπελες και η αλληλομαλακια μας ειμαι το μυστικο μας ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144068 από lxndrs.mdrs στις 01 Νοεμβρίου 2019, 3:06μμ

lxndrs.mdrs

Εικονίδιο
μέλος από: 21/10/2019
Έγραψε:(Anzacikoa@30 Οκτωβρίου 2019)
Ναι φιλε. Ειναι γαματη εμπειρία. Εχω να σου πω πολλα σκηνικά με φιλο κολλητο αλλα και ενα φιλο στο στρατό

Πες κι αλλα σκηνικά και απο το στρατο κο γενικα και με λεπτομερειες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144071 από Dimitristata στις 01 Νοεμβρίου 2019, 7:04μμ

Dimitristata

Εικονίδιο
μέλος από: 1/11/2019
Η καλύτερη μαλακια που στην συνέχεια προχώρησε ήταν με τον αδέρφο μου που είναι 2 χρόνια μεγαλύτερος αυτός Τρίτη λυκείου και γω 1 μια μέρα είμασταν χαλαροί σπίτι οι γονείς μας έλειπαν μπαίνω εγώ να κάνω ένα μπανάκι και βγαίνω χαλαρός χωρίς πέτσα με την σκεψει ότι δν ήταν κανείς σπίτι παραμονή ο αδερφος μου που είμαστε τέρμα άνετοι βγαίνω πάω στο δωμάτιο και τι να δω βλέπω την γκομενα του αδερφού μου να του πέρνει πίπα και γω σαν το μαλακα να είμαι γυμνός μόλις τους είδα ντράπηκα και πάω να φύγω με φωνάζει ο αδερφος μέσα μου λέει έλα τι ντρέπεσαι η Μαρία είναι τέρμα άνετη μου λέει κάτσε στο κρεβάτι και ο αδερφος μου ήξερε ότι δν είχα γαμησει ακόμα και ξαφνικά λέει στην Μαρία παρτου πίπα εγώ ντράπηκα αλλά η Μαρία έρχεται μου αρπάζει το πουλί και το βάζει όλο μέσα στο στόμα της γούσταρα παραπολυ μετά ανοίγει η Μαρία τα πόδια της και μου λέει άντε μπες μπαίνω μέσα στο μουνι της με έτσουξε λίγο επειδή ήταν πρώτη φορά και άρχισε να μπαίνω και να βγαίνω μοθ λέει ο αδερφος μου δώσε μικρέ μην ντρέπεσαι είχα καυλωσει τόσο πολύ η Μαρία ήταν πολύ καλό μουνι στο τέλος καταλειξαμε να την γαμαω εγώ από κωλο και ο αδερφος ταυτόχρονα από μουνι ήταν μια φοβερή εμπειρία
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login