Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Διαδραστική φλασιά: Φύσα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Μου πέφτει όταν πάμε να το κάνουμε

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144084 από Stavrostouk στις 02 Νοεμβρίου 2019, 8:02μμ

Stavrostouk

Εικονίδιο
μέλος από: 2/11/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γειά.. λοιπόν παίδες ακούστε τι γντ τρ...είμαι 16 και βγαίνω με μια κοπέλα εδώ και 2 βδομάδες αλλά την ξέρω από πιο παλιά κάναμε παρέα...είναι οκ η αλήθεια είναι δεν με ανάβει πολύ αλλά δεν έχω θέμα μαζί της μου αρέσει γενικά...(να πω εδώ ότι δεν είμαι παρθένος το έχω ξανά κάνει αρκετές φορές) όταν πήγαμε να το κάνουμε την πρώτη βδομάδα δεν έκανε τσίου το πουλάκι... Δλδ δεν ξέρω δεν με τραβούσε τότε... Ε το αφήσαμε μετά από 2 μέρες ξανά προσπαθήσαμε αλλά πάλι το ίδιο...ένιωσα πολύ άβολα τότε.... Ξέρετε γτ γντ αυτο; .. Σας έχει τύχει ποτέ;... Θέλω να κάνω κάτι μαζί της αλλά δεν μου βγαίνει πάντα κάποιες φορές την βλέπω φουλ φιλικά κάποιες όχι
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #144094 από Alexisdf στις 04 Νοεμβρίου 2019, 6:03πμ

Alexisdf

Εικονίδιο
μέλος από: 4/11/2019
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου
Ειμαι σιγουρος οτι το θεμα σου οφειλετε στο υπερβολικό αγχος και στο στρές αλλα και στο γεγονος οτι οπως γραφεις δεν σε ανάβει πολύ. Εγω θα σου προτεινα να πας σε εναν οκο ανοχης (οχι μονος σου, με παρέα) για να σου φυγει το αγχος και να το απενεχοποιησεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144106 από George187 στις 04 Νοεμβρίου 2019, 12:20μμ

George187

banned
μέλος από: 8/10/2019
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Διαφωνώ κάθετα με τους οίκους ανοχής, πιστεύω πρέπει αν "σου αρέσει γενικά" να καλλιεργήσεις το συναίσθημα σου για αυτή περισσότερο αλλιώς τζάμπα κόπος. Επίσης το στρες και το ότι δεν σε ανάβει κ πολύ παίζουν μέγα ρόλο. Σχέση χωρίς συναίσθημα δεν νοείται κατ' εμέ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login