Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Σιγά, η πατρίδα κοιμάται
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Μέγεθος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144165 από sTranger77 στις 10 Νοεμβρίου 2019, 11:23πμ

sTranger77

Εικονίδιο
μέλος από: 10/11/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Θέλω να μου πείτε την άποψη σας και τις εμπειρίες σας πάνω στο θέμα που θα αναφέρω.

Είμαι 16 ετών , 1.70 ύψος ,περνώ κανονική εφηβεία( ακμή όχι τόσο έντονη πλέον αρχίζει ,τριχοφυΐα σε στάδιο κορμού μπροστά(κοιλιά στήθος) και το μέγεθος   του πέους μου είναι 12cm σε στύση. Η ανησυχία μου είναι ότι δεν έχω δει ανάπτυξη πέους για μεγάλο χρονικό διάστημα (2 χρόνια +++).Η ερώτηση μου είναι η εξής: ΤΟ μέγεθος είναι καθοριστικό, η να περιμένω απότομη ανάπτυξη και αν ναι κατά πόσο;

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #144178 από George187 στις 12 Νοεμβρίου 2019, 6:58πμ

George187

banned
μέλος από: 8/10/2019
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εγώ πιστεύω ότι άντε 3 πόντους τους παίρνει ακόμη αλλά δεν είναι σίγουρο και δεν μπορώ να προβλέψω αν θα κάνει κάποιο μπαμ και πόσο σύντομα θα γίνει αυτό...Εσύ πάντως έχεις τη δική σου ανάπτυξη όπως κι ο καθένας μας έχει και νομίζω είσαι πάνω κάτω στον μέσο όρο και μιας και ανέφερες το ύψος σου εγώ πχ. είμαι 16μισι με ύψος 1.84 και τον έχω 17 εκατοστά,τι θέλω να πω, ότι ο καθένας έχει διαφορετική ανάπτυξη και μην κάνεις το λάθος να συγκρίνεσαι .
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login