Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Αν οι συνεντεύξεις στις προσλήψεις ήταν αποτελεσματικές, τότε δε θα υπήρχαν απολύσεις.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Δεν εχω κάνει φάση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144250 από Sophie7172 στις 02 Δεκεμβρίου 2019, 1:54μμ

Sophie7172

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/12/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδιααα.. λοιπόν ειμαι 15 χρονών κ είμαι κοπέλα.Εχω ενα θεμα που νταξ δν είναι σοβαρό αλλά είναι κτ που με παιδεύει συχνά.Αρχικα εγώ παλιά ήμουν μια πάρα πολύ ντροπαλή κοπέλα που δν την κοιτούσε κάνεις πλέον είμαι η δημοφιλέστερη του σχολείου αλλά υπάρχει κάποιο θέμα..Δν έχω κάνει φάση ποτέ και όποιος με ρωτήσει του λέω πως έχω κάνει γτ νιώθω άσχημα γι αυτό (ναι το ξέρω βλακειες λέω αλλά κ πάλι..) σε ένα δύο το είχα πει κ μ έλεγαν ΕΣΥΥΥΥ ΔΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΦΑΣΗΗΗ αλλά πλέον τους είπα έχω παρόλο που είναι ψέμα..πολλές είναι οι φορές που με προσέλκυσαν αγόρια αλλά απομακρύνθηκα λέγοντας τους ότι ειμαι σε σχέση για να τους αποφυγω κ γενικά φοβάμαι για την πρώτη φορά που θα κάνω..Η οποία πλησιάζει και μ αρέσει πραγματικά αυτό το αγόρι κ δν θέλω να χάσω κ άλλη ευκαιρία. Ευχαριστώ πραγματικά π ασχοληθήκατε όσοι απαντήσουν πραγματικά χίλια ευχαριστώ(απλά πείτε κάτι χρήσιμο ένα κόλπο κτ τεσπα)
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #144261 από Nikos3333 στις 05 Δεκεμβρίου 2019, 5:48πμ

Nikos3333

Εικονίδιο
μέλος από: 5/12/2019
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γειά σου, τι κάνεις. Τι σε φοβίζει περισσότερο ότι δεν ξέρεις πως να γίνει, εύκολα είναι, για εσάς τα κορίτσια δεν είναι περίπλοκο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144268 από Sophie7172 στις 08 Δεκεμβρίου 2019, 5:25πμ

Sophie7172

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/12/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Νν το οτι δν ξερω με φοβίζει..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144271 από Nikos3333 στις 09 Δεκεμβρίου 2019, 5:01πμ

Nikos3333

Εικονίδιο
μέλος από: 5/12/2019
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Καλημέρα, σε καταλαβαίνω απόλυτα και εγώ το ίδιο αισθάνομουνα και αποφεύγα κάθε φορά. Πολλές φορές δεν μπορούσα να κάνω το πρώτο βήμα και οι αλήθεια είναι ότι δεν ήμουν και τόσο τυχερός που να βρεθώ με καμία κοπέλα να με ξετρέλανει και να τα ξεπεράσο όλα. Και εγώ αργυσα να κάνω σεξ για πρώτη φορά, όμως μου έμεινε αξέχαστη στιγμή. Τώρα που σου μιλάω για την προσωπική μου εμπειρία ο καθένας έχει το δικό του χαρακτήρα. Εμένα με βοηθήσει ένας φίλος που ούτε καν περνάγε από το μυαλό του ότι μέχρι τότε δεν είχα πάει με κοπέλα, οι κοπέλα είτα ναι επαγγελματίας, αν χώθηκα τόσο πολύ όταν βρέθηκα μαζί της και δεν μπορούσα να λειτουργεί, τελικά της το είπα ότι είναι πρώτη φορά και με αντιμετωπίζει διαφορετικά, με χαλάρωσε με έκανε να νιώσω ποιο άνετα μαζί της και όλα πήγαν καλά και ωραία. Είτα ναι πρώτη φορά και τελευταία φορά που πήγα με επαγγελματίες το πείρα σαν μπόνους και προσπάθησα προχωρήσω με φυσιολογικά επίπεδα να γνωρίσω κάποια κοπέλα που τα μπορούμε να κάνουμε μια σχέση. Θα πρέπει να χαλαρώσεις και να μην το βλέπεις σαν κάτι αναγκαίο που πρέπει να γίνει τώρα, να βρεις κάποιον που πιστεύεις ότι θα περάσεις ωραία γιατί πρώτη φορά θα είναι μόνο πρώτη φορά. Εγώ στάθηκα τυχερός και έπεσα σε καλή κοπέλα θα μπορούσα να έχω μια άσχημη εμπειρία. Αυτή είναι οι ιστορία μου και πιστεύω να βοηθήσει. Φιλάκια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144285 από Nikos3333 στις 13 Δεκεμβρίου 2019, 3:54πμ

Nikos3333

Εικονίδιο
μέλος από: 5/12/2019
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Έχει γίνει φάση οι ακόμα ψάχνεσαι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144300 από Nikos3333 στις 14 Δεκεμβρίου 2019, 6:41πμ

Nikos3333

Εικονίδιο
μέλος από: 5/12/2019
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Αν θέλεις οδηγίες, μπορώ να σε βοηθήσω. Αρκεί να μου μιλάς άνετα και να με ρωτήσεις ακριβώς αυτό που θέλεις χωρίς κόμπλεξ και ντροπή. Φιλάκια πολλά
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login