Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κλαρινογκόμενα: Φεύγε και σώζου.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Αντρικά αποδυτήρια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144500 από Nick1908 στις 16 Ιανουαρίου 2020, 2:06μμ

Nick1908

μέλος από: 14/1/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Παιδιά καλησπέρα θα ήθελα να μου πείτε συμπεριφορές και φάσεις στο γυμναστηριο στα αποδυτήρια θέλω να πάω και δεν ξέρω τι να κάνω με το σώμα μου πως να κάνω μπανιο ας πούμε να είμαι άνετος κτλ; Έχετε εσείς δικές σας εμπειρίες ; Έχετε δει κανένα γυμνο ; Αν ναι πως ήταν τριχες κτλ και κωλους επίσης πάτε με φίλους σας ή προτιμάτε μόνοι επειδή ντρέπεστε ; Γράψτε εμπειρίες και βοηθήστε με ευχαριστώ ομαδάρα
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #144503 από Stayros15 στις 17 Ιανουαρίου 2020, 1:34πμ

Stayros15

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2019
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου φιλε Nick1908
Εγω πηγαίνω γυμναστιριο αρκετό καιρο μαζί με έναν φιλο μου . Είμαστε γενικα πολύ άνετη με το γυμνό κ μεταξύ μας κ μπροστά σε άλλους καθώς συχνά μας βλέπουν γυμνούς . Εγώ είχα μια εμπειρία στο γυμναστιριο λίγο ασυνήθιστη ίσως ... ( να πω ότι εγώ είμαι γκει , ο φίλος μου όχι )
Μια μερα λοιπόν τελειώσαμε την προπόνηση και πήγαμε για μπάνιο δεν είχε καθόλου κόσμο εκείνη την στιγμή ... πριν μπούμε μου λέει ότι δεν έφερε σαμπουάν ! Εγώ αμέσως του είπα να πάρει το δικο μου έτσι κ έγινε .
Ενώ έκανα μπάνιο συνήθως τον παίζω κιόλας όμως ξαθνικα μπαίνει μέσα στην τουζιερα και μου λέει τι γινετε ρε μπρο πάλι τραβάς θα την ξεχυλωσεις ! Εγώ γέλασα και του είπα ε ξέρεις αγαμιες ! Μου λέει να πάρω το σαμπουάν του λέω ναι κάτσε να στο δώσω .. καθώς σκηβω βλέπω την πουτσα του να είναι ελάχιστα μακριά μου εγώ την κοιτούσα πολύ και αυτός το κατάλαβε ... και μου είπε αν θες κάτι μπορεις να το ζητήσεις ! Τον ρώτησα τι εννοεί και τότε με κόλλησε στον τοίχο και μου λέει σε έχω δει πως με κοιτάς συνέχεια και να ξέρεις ότι θέλω κι εγώ .. τότε αμέσως του δίνω ένα γλωσσόφιλο      
Και του λέω ότι τον θέλω , θέλω να το κάνουμε αμέσως τώρα ... έτσι κι έγινε όπως συνεχίζει να γινετε είμαστε οι καλύτεροι κολλητοί απλά όταν νιώσουμε την όρεξη να κάνουμε κάτι απλά το κάνουμε και είναι ότι καλύτερο μερικές φορές έρχεται και ο άλλος κολλητός μας και είναι πολύ καυλωτικο όλο αυτό ..

σορρυ για το μεγάλο κειμένω !
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144504 από Nick1908 στις 17 Ιανουαρίου 2020, 5:38πμ

Nick1908

μέλος από: 14/1/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ωραίος ρε τελειος και ο κολλητός και εσύ!! Αποτι κατάλαβα λοιπόν εσύ είσαι φουλ άνετος σε γυμνο κτλ και ο φιλος σου το ίδιο. Γενικά άλλη φάση στα αποδυτήρια έχει γίνει και με κάποιον άλλον ; Όχι απαραίτητα φιλο. Είναι ωραία η φάση στα αποδυτήρια έχει τύχει να δεις πέος άλλου και να σου σηκωθεί ; Έχεις δει άλλον να τραβάει ή έχει τύχει να δεις κάποιον και να φαντάζεσαι πραγματα μαζί του εκείνη τη στιγμή; Προσπάθησε να απαντήσεις σε όλες τις ερωτήσεις μου !! Ευχαριστώ πολύ πάτα αποδεκτή αν θες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144526 από Nasos28 στις 23 Ιανουαρίου 2020, 5:52πμ

Nasos28

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2020
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Όλα men ειναι θέμα συνήθειας

Εγώ γυμνός πάντα είμαι στα αποδυτήρια. Άλλα άτομα πάλι με τα εσώρουχα η τυλιγμένοι με πετσέτες. No problem. Αντρες είμαστε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login