Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάτι έχω πάθει... Αντιδρώ στη Java που μου επιβάλλει το Σκωτσέζικο κατεστημένο και γράφω μανιωδώς asp! ©Nocturne, irc.ftou.gr
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Ευαίσθητη βάλανος μετά την περιτομή

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144528 από Anonymous2306 στις 23 Ιανουαρίου 2020, 9:07πμ

Anonymous2306

μέλος από: 23/1/2020
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Εκανα περιτομή πριν 3 μέρες ειμαι 16 και εχω καποιες ερωτήσεις. Εχω μια ευαισθησια στην βαλανο και γιαυτο τον λόγο δεν παω ουτε σχολειο και στο σπιυι δεν φοραω τιποτα καθομαι γυμνος μηπως πρεπει να φοραω εσώρουχο για να συνηθισει η και γυμνός να κατσω θα συνηθισει; Επίσης οταν κατουραω επειδη φοβαμαι το κατουρο βγαινει στην αρχή με λιγη δυναμη και στραβα μετα βγαινει ευθεια κ οταν τελειώσω παει παλι στραβα εχω και μια μικρή καουρα που δνε ειχα τις αλλες 2 μερες και δεν εχει και πολυ διαρκεια το κατουρημα οπως παλια. Επισης ο γιατρος δεν μου εδωσε καμια κρεμα η καποιο φαρμακο απλα πηγα την δεύτερη μερα μετα την εγχείρηση για να μου αλλαξει γαζες και μου ειπε οτι τα ραμματα θα πεσουν μονα τους σε 2 3 εβδομαδες κ οτι η ευαισθησία θα περασει μετα απο 4 5 μερες(κατι που δεν βλεπω να γίνεται). Μπάνιο δεν εχω κανει ακόμα λεω να κανω οταν φυγει η ευαισθησία που εχω. Επιπλεον διαβαζω κατι για χαμομηλι απο αλλους μπορεί να μου πει καποιος την διαδικασια; Ευχαριστώ σε οποιον απαντήσει ειλικρινά ειμαι σε τρελο αγχος νιωθω οτι η ευαισθησια δεν θα φυγει ποτε. Οποιος θελει να κανει ερωτήσεις για την εγχείρηση να του απαντησω ευχαρίστως.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144531 από Takanton στις 23 Ιανουαρίου 2020, 1:49μμ

Takanton

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Μην αγχώνεσαι φίλε μου ολοι οσοι έχουμε κανει περιτομή πιστεύω έχουμε περάσει τα ίδια..Οτι αναφέρεις το εχω περάσει προσωπικά.Κανε κουράγιο οπως καναμε όλοι και εύχομαι να'σαι καλά..Οσο για το στραβοκατουρημα δεν ειναι τίποτα στην πλειοψηφία του αντρικού πληθυσμού της χωρας συμβαίνει το ίδιο..Οσο για το χαμομήλι ρωτησε τον γιατρό σου θα ξέρει καλύτερα..
(Αποδεκτή αν σε κάλυψα)
😊😊
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login