Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Κλασσικά εικονογραφημένα, Μπαγκς Μπάννυ, Ποπάυ, Ροζ Πάνθηρας.
Σάββατο, 20 Απριλίου

Κίνδυνος εγγυμοσυνης??

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145019 από Dofjd στις 09 Μαΐου 2020, 9:22μμ

Dofjd

Εικονίδιο
μέλος από: 9/5/2020
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
ΛΟΙΠΌΝ ΠΡΙΝ ΛΊΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΉΡΘΑ ΣΕ ΕΠΑΦΉ ΜΕ ΤΟ ΑΓΌΡΙ Μ. ΤΕΛΕΊΩΣΕ ΜΕΣΑ Μ ΚΑΘΩΣ ΦΟΡΟΎΣΕ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΌ. ΜΟΝΟΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΣΚΟΥΠΙΣΕ ΤΟ ΟΡΓΑΝΟ ΤΟΥ ΣΤΗ ΜΠΛΟΎΖΑ ΤΟΥ ΚΑΛΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΕΡΊΠΟΥ 10 ΜΕΤΆΝΙΩΣΑ ΞΑΝΑΗΡΘΑΜΕ ΣΕ ΕΠΑΦΉ. ΥΠΆΡΧΕΙ ΚΊΝΔΥΝΟΣ ΝΑ ΕΊΧΕ ΜΕΊΝΕΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ Κ Ν ΜΠΉΚΕ ΣΤΟ ΚΟΛΠΟ Μ Κ Ν ΥΠΆΡΧΕΙ ΚΊΝΔΥΝΟΣ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗΣ??
ΕΊΜΑΙ ΜΌΝΟ 16 Κ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΎ ΠΑΡΑΚΑΛΏ ΑΠΑΝΤΉΣΤΕ
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #145020 από Akis2000 στις 10 Μαΐου 2020, 3:02πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Οι πιθανότητες να έχεις μείνει έγκυος σύμφωνα με όσα μας περιέγραψες είναι απειροελάχιστες. Όχι ότι δεν υπάρχουν σπερματικά υγρά ακόμα και μετά την κορύφωση του αρσενικού, ωστόσο οι πιθανότητες είναι πάρα πολύ μικρές έως μηδαμινές στο να γίνει κάτι. Εσύ απλά προσπάθησε να ηρεμίσεις γιατί το άγχος σου μπορεί να επηρεάσει ακόμα και τον κύκλο σου. Υπάρχουν γυναίκες που είχαν καθυστέρηση από την αγωνία τους και μόνο μήπως είχαν μείνει έγκυες. Κλείνοντας ωστόσο νομίζω ότι είναι περιττό στη φάση που βρίσκεσαι να σου πούμε να είστε λίγοι πιο προσεχτικοί στο μέλλον. Εύχομαι να πάνε όλα καλά καλή μου!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login