Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το Πανεπιστήμιο είναι η πηγή της γνώσης γι' αυτό όλοι που πάνε εκεί πίνουν αβέρτα.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Επιπτώσεις της καραντίνας

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145034 από Pau.los στις 12 Μαΐου 2020, 6:38μμ

Pau.los

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/5/2020
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Είμαι 16 χρόνων και εδώ και καιρό με την κοπέλα μου συναντιόμασταν όσες φορές την βδομάδα θέλαμε σπίτι μου και μπορούσαμε να κάνουμε ότι θέλουμε ,επειδή οι γονείς μου δουλεύουν σαν δάσκαλοι στο ολοήμερο ,αλλά τώρα κάθονται όλοι μέρα σπίτι και δεν μπορώ να κάνω τπτ και από την άλλη η μάνα της κοπέλας μου δεν δούλευε ποτε και ούτε και μπορούμε να πάμε.Εχει κανείς να προτείνει που μπορούμε να πάμε στην θεσσαλονικη για να κάνουμε ότι θελουμε με την ησυχία μας ;Και μια δεύτερη ερώτηση πως μπορώ να μειώσω την μαλακία παλιά που είχα και σχολεία και γυμναστήρια και τον έπαιζα 4 φορές ,τώρα σχεδόν κάθε μέρα τον παίζω 6 φορές ,χθες έφτασα high score 10 ,δεν μπορώ απλά κάθομαι όλοι μέρα και δεν έχω να κάνω τπτ ,κάνω λίγη γυμναστική να περάσει η ώρα ,διαβάζω τπτ για το φροντιστήριο.Πειτε σας παρακαλώ πως μπορώ να την μειώσω .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145044 από GENF στις 17 Μαΐου 2020, 10:01πμ

GENF

Εικονίδιο
μέλος από: 17/5/2020
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Γεια σας μέλη του ftou..
Διαβάζοντας το θέμα σου και έχοντας καταλάβει τα προβλήματά σου θα σου απαντήσω στη 2η ερώτηση που έκανες δηλαδή πως θα μειώσεις την μαλακια..
Αρχικα με όλη την φάση που έπαιξε στην καραντίνα όλοι αρχίσαμε να σπάμε ρεκόρ παιξίματος και αυτό γιατί δεν είχαμε να κάνουμε τίποτα καλύτερο..
Εγώ προσωπικά το ρεκόρ μου είναι 5 φορές σε μια μέρα με το ζόρι...πραγματικά εσυ πως αντέχεις 10;...
Ο πιο απλός τρόπος για να το μειώσεις είναι να βρεις κάτι πιο ενδιαφέρον να ασχοληθείς και ο δεύτερος να μην το σκέφτεσαι όλη την ώρα σαν μια ρουτίνα που πρέπει να γίνεται κάθε 2 ώρες...
Επίσης τόσες ταινίες και σειρές υπάρχουν.. Βρες μια και χαλάρωσε...(και δεν εννοώ τσοντα)
Δεν ξέρω αλλά τόσες φορές μαλακια μπορεί να είναι και επικίνδυνο.
Εγώ πλέον την παίζω μια με δύο φορές την ημέρα κι αυτό μου φτάνει.

*Στο 1ο ερώτημα δεν απάντησα γιατί δεν είμαι από Θεσσαλονίκη...

Ελπίζω να σε βοήθησα... Good luck 🤞
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #145045 από Stauris στις 17 Μαΐου 2020, 10:24πμ

Stauris

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/3/2020
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κι εγώ 1 φορά (το πολύ ) την παίζω καθημερινά . Όμως , αυτές τις δύο ημέρες που η θερμοκρασία έχει ανέβει δεν την έχω παίξει καν . Το μάξιμουμ που είχα ήταν 4 φορές σε μία ημέρα ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145047 από Alex.kost στις 17 Μαΐου 2020, 5:01μμ

Alex.kost

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/5/2020
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Δεν νομίζω ότι θα πάθεις και κάτι από την μαλακια αλλά άμα θες να την μειώσεις προσπάθησε να μην το σκέφτεστε κάνε γυμναστική στο σπίτι, δες καμία ταινία ,αλλά και εγώ που είμαι 16 τον παίζω 6 φορές την μέρα δεν έπαθα κάτι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login