Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Σκέφτηκες τι θα γίνεις αν σ' αφήσουν οι γείτονες να μεγαλώσεις;
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Προβλημα με αγορι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145038 από dudee:) στις 15 Μαΐου 2020, 9:26μμ

dudee:)

Εικονίδιο
μέλος από: 20/11/2019
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Καλησπέρα..
Λοιπόν είμαι 14ετων και πριν 4-5 μήνες χώρισα με το αγόρι μου(εγώ τον χώρισα)νόμιζα ότι δε τον ήθελα και ήθελα ένα άλλο παιδί τελικά όμως ήταν ένας ενθουσιασμος.. ο πρώην μου με κοινηγουσε μέχρι πριν ένα μηνα και από τότε τον βλέπω στον ύπνο μου να φασωνομαστε και να κάνουμε διάφορα τι σημαίνει αυτό? Εχει κανεις καμιά ιδέα?(μήπως τον θέλω και αν ναι τώρα μάλλον δε ενδιαφέρεται πως να τον προσεγγίσω?) Θα κάνω αποδεκτή αν με καλύψετε
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #145039 από Stauris στις 16 Μαΐου 2020, 9:48πμ

Stauris

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/3/2020
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοίτα ο ένας μήνας δεν είναι και πολύ , οπότε μπορεί να είναι ακόμη ψημένος μαζί σου . Από μεριάς σου , τώρα νομίζω ότι σου λείπει και τον θες πίσω . Θα σε παρακινούσα να κάνεις μία απόπειρα να τον ξανά-προσεγγίσεις , γιατί αν όχι , μπορεί να σου μείνει απωθημένο και μετά να το μετανιώσεις όταν περάσει καιρός . Άλλωστε τι θα χάσεις αν προσπαθήσεις ; Κι αν έχει βρει άλλη τότε μην τον πιέσεις , άσ' τον να κάνει εκείνος την επιλογή του . Αποδεκτή αν σε βοήθησα . :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145052 από dudee:) στις 17 Μαΐου 2020, 6:04μμ

dudee:)

Εικονίδιο
μέλος από: 20/11/2019
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ναι απλός δε ξέρω δε μιλάμε και ντρέπομαι να στειλω αλλά σκέφτομαι σήμερα που ανοίγουν τα σχολεία να περάσω τάχα μου τυχαία από το σχολείο του μήπως τον δω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145060 από Stauris στις 18 Μαΐου 2020, 1:33πμ

Stauris

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/3/2020
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Να μη ντρέπεσαι . Αφού γνωρίζεις καλά ότι τον θες .
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login