Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Το κοινό λάθος που κάνουν όλοι όσοι θέλουν να κατασκευάσουν κάτι άτρωτο είναι ότι υποτιμούν την εφευρετικότητα των εντελώς ηλιθίων.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Εμπειριες αυνανισμου με φιλο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145063 από Geo2151 στις 18 Μαΐου 2020, 8:34πμ

Geo2151

μέλος από: 5/8/2019
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Θελω να μου γραψετε αν εχετε τραβηξει ποτε μαλακια με καποιον φιλο σας ποσο χρονων ησασταν οταν το κανατε και μεχρι ποσο προχωρησατε

Εγω εχω τραβηξει μαλακια με τον κολλητο μου χωρις σεντονι απο πανω και ειμαι 15
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #145065 από Vkanonimity στις 18 Μαΐου 2020, 11:23πμ

Vkanonimity

Εικονίδιο
μέλος από: 13/4/2020
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Με τον κολλητό μου πρώτη φορά την είχαμε παίξει μαζί στα 14,5 στο σπίτι του είχαμε βάλει μια τσόντα και έπαιζε ο καθένας την δίκη του και εκεί που ήμασταν μέσα στην καυλα του την πιάνω και αρχίζω να του την παίζω μέχρι να χύσει και μετά αυτός μου είπε να μου πάρει πίπα εννοείτε τον άφησα και το απόλαυσα όσο τίποτα και μετά του πήρα και εγώ πίπα και πήγαμε στο μπάνιο να πληθούμε αυτό γινόταν για κάνα δίμηνο μέχρι που μια μέρα που μόλις είχαμε τελειώσει αποφασίζω να το προχωρήσω λίγο και εκεί που ήμασταν στην μπανιέρα αρχίζω να του ακουμπάω την κωλοτρυπιδα και αφού είδα ότι δεν αντέδρασε προχώρησα και έβαλα σιγά σιγά το πέος μου μέσα το κάναμε μέχρι που έχυσα Και αφού τότε δεν είχα προχωρήσει και με καμία κοπέλα μου άρεσε πολύ μετά μου είπε να ανταποδώσω και δεν ήθελα αλλά αφού με άφησε έπρεπε να τον αφήσω και εγώ και έχυσε και αυτός μέσα μου .Απο τότε σε όλο το γυμνάσιο και το τώρα στο λύκειο που και που συναντιόμαστε σπίτι μου η σπίτι του και το κάνουμε αλλά τώρα πια που έχουμε κοπέλες και είναι πολύ σπάνιο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145089 από Kbell στις 21 Μαΐου 2020, 3:48πμ

Kbell

Εικονίδιο
μέλος από: 21/5/2020
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Στα 13 μου ξεκινησα να τραβαω με τον κολλητο μου μεχρι και σημερα(που ειμαστε και οι δυο 14), η πρωτη φορα ξεκινησε απο μια συζητηση σχετικα με γαμησια μεγεθη κτλ. και ειπαμε να τις συγκρινουμε , βαλαμε τσοντα για να καυλωσουμε και μετα γδυθηκαμε τελειως κατω απο μια πετσετα εκεινος εγω κατω απο ενα σεντονι, με τον καιρο φυγανε οι ντροπες, μια μερα καναμε μπανιο μαζι και παιξαμε ο ενας του αλλουνου προσφατα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login