Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο τέλειος εραστής, είναι αυτός που μετατρέπεται σε πίτσα στις 4 το πρωί!
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Μπαλακι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145095 από Kon8 στις 22 Μαΐου 2020, 2:20μμ

Kon8

μέλος από: 22/5/2020
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Τι σημαίνει αυτό σε σλανγκ; Και από ότι κατάλαβα σαν προσβολή. Του είπα ότι βρέθηκα με άλλον και μου είπε "Μπαλακι" και "θα γίνεις μεγάλη και τρανή". Ξερει κανείς τι ακριβώς εννοούσε;
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #145098 από Stauris στις 23 Μαΐου 2020, 12:50πμ

Stauris

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/3/2020
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εγώ νομίζω ότι εννοούσε πως φέρθηκες με κότσια . Ωστόσο, ο καλύτερος που μπορεί να σου εξηγήσει είναι ο ίδιος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145099 από Kon8 στις 23 Μαΐου 2020, 2:12πμ

Kon8

μέλος από: 22/5/2020
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Απλά νομίζω ότι ουσιαστικά με είπε πλαγίως πουτανα η κάτι τέτοιο. Είχαμε πει ότι ίσως βρεθουμε εκείνο το βράδυ και επειδή αυτός δεν επικοινώνησε τελικά εγώ κανόνισα με αλλον. Οπότε με ρώτησε αν θα έβρισκα και τους δύο το ίδιο βράδυ και του απάντησα ότι δεν είχα σκοπό να βρω αυτόν. Οταν το έψαξα μου έβγαλε αυτό :"Χρησιμοποιείται ως μονάδα μέτρησης του πόσες εκσπερματίσεις είχε ένας άντρας κατά τη συνεύρεσή του με μια γυναίκα. Ιδιαίτερα χρησιμοποιείται στην μπουρδελοσλάνγκ για να χαρακτηρίσει ευμενώς μια τάνα που επέτρεψε στον πελάτη της περισσότερα του ενός μπαλάκια, αγγλιστί extraball." Για το μπαλακι λέω. Το υπόλοιπο δεν το καταλαβα καθόλου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login