Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Πότε θα σταματήσουν ν' ακούγονται αυτοί οι ήχοι;
Κυριακή, 9 Αυγούστου

Eίμαι gay και θέλω τον Str8 κολλητό μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145220 από D1ck-It στις 28 Ιουνίου 2020, 4:15μμ

D1ck-It

Εικονίδιο
μέλος από: 28/6/2020
αποδεκτές απ.: 0
Γεια σας!
Ας πούμε ότι είμαι ο Αντώνης 29 ετών!
Η ιστορία που θα παραθέσω, είναι 100% αληθινή και θα εκτιμήσω ειλικρινά την ψύχραιμη άποψη σας, με μία ιδιαίτερη ίσως έμφαση στις απόψεις str8 αντρών, αν θελήσουν να απαντήσουν.
Έχω λοιπόν έναν κολλητό, ας τον πούμε Τάσο, που είμαστε φίλοι μία ζωή από το σχολείο.
Είμαι ανοιχτά gay άτομο και το γνωρίζει ο κύκλος μου από τα εφηβικά μου κιόλας χρόνια.
Ο κολλητός μου είναι str8 με πολλές κοπέλες κατά τη διάρκεια όλων αυτών των χρόνων και γενικά είναι εμφανές ότι είναι λάτρης του γυναικείου φύλου.
Από τότε που ήμασταν μαθητές, είχα σεξουαλικές φαντασιώσεις μαζί του. Το γεγονός ότι είναι ο κολλήτος μου, ότι είναι ετεροφυλόφιλος κτλ κτλ που εξιτάρει ούτως ή αλλως την φαντασία ένος γκέι άνδρα, πόσο μάλλον ενός έφηβου.
Κατά τη διάρκεια όλων αυτών των χρόνων, πάντα έδειχνε ενδιαφέρον στις κατιδίαν συζητήσεις μας για τη σεξουαλική μου ζωή και ζητούσε/ζητάει μεταξύ αστείου και σοβαρού να μάθει λεπτομέρειες (πχ ήξερε πάντα ότι είμαι παθητικός).

Πριν κάποια χρόνια (περίπου 6), πηγαίνοντας σπίτι του, του εκμυστηρεύομαι ότι με καυλώνει η ιδέα να κάνω κάτι μαζί του και ότι θα ήθελα να με αφήσει, για μία φορά, να τον τσιμπουκώσω.
Ο ίδιος ήθελε να μάθει, τι θα κέρδιζα από αυτό καθώς δεν καταλάβαινε ποια θα ήταν η δική μου ηδονή. Ένα επιχείρημα που τότε, ως μικρότερος και μέσα στην κάψα της στιγμής, βλακωδώς προσπέρασα καθώς μετά από τόσα χρόνια, θεωρώ ότι με τρόπο προσπαθούσε, ίσως, να θέσει στο τραπέζι το ενδέχομενο να με γαμήσει ή έστω να προσπαθήσει.
Θυμάμαι να μου λέει χαρακτηριστικά: "Είμαι σκεπτικός με αυτό. Δεν καταλαβαίνω ποιο είναι το νόημα του. Και δεν είναι ότι ντρέπομαι να σου δείξω την ψωλή μου. Να!" και την πετάει έξω!
Προφανώς όταν την είδα μου έτρεξαν τα σάλια και έγινα ακόμη πιο επίμονος με το να με αφήσει να τον γλείψω, εξηγώντας του ότι η δική μου ηδονή θα ήταν η δική του (μα πόσο χαζός ήμουν;).
Με τα πολλά τον ρωτάω αν μπορώ να αγγίξω την πούτσα του και μου απαντάει θετικά. Με το που την ακουμπάω, γίνεται πέτρα το επόμενο δευτερόλεπτο χωρίς υπερβολή! Χωρίς προειδοποιήση, σκύβω και τον παίρνω στο στόμα, ακούγωντας τον να λέει σοκαρισμένος "Όχι ρε πούστη!" άλλα χωρίς να κάνει καμία κίνηση να με σταματήσει.
Είχε πέσει πολύ διαπραγμάτευση και συζήτηση ωρών μέχρι να καταλήξω τελικά με το καυλί του στο λαρύγγι. Έπρεπε να διακόψω για να προλάβω το τελευταίο λεωφορείο ώστε να γυρίσω σπίτι μου.
Φεύγω βιαστικός και θυμάμαι καλά πως με πήρε μετά από ελάχιστα λεπτά για να "αστειευτεί" λέγοντας μου: "Πως θα ζήσεις από εδώ και πέρα χωρίς τον πούτσο μου;". Γνωρίζοντας τον όμως επί τόσα χρόνια, ένιωθα πως απλά ήθελε επιβεβαίωση από εμένα για την πούτσα του.
Λίγες μέρες μετά την αξέχαστη εκείνη νύχτα, συναντιόμαστε σπίτι του -όπου δεν ήταν μόνος- κι ακόμα θυμάμαι το -εκ του ασφαλούς / εφόσον δεν ήμασταν μόνοι- προκλητικό του βλέμμα καθώς καθόταν απέναντι μου με ορθάνοιχτα πόδια, φορώντας μόνο το εσώρουχο του.
Προσπάθησα να τον ξεμοναχιάσω τότε κάποιες φορές και επειδή προφανώς δεν ήταν χαζός μου έστελνε απαντήσεις με χαμογελάκια : "Έχεις καύλες ρε;"
Αλλή φορά, είμαστε στο αμάξι του με έχει γυρίσει σπίτι μου όπου είμαστε σταθμευμένοι ακριβώς από κάτω και του ζητάω να με αφήσει να τον πιπώσω επί τόπου για να λάβω απάντηση: "Δε λέω! Και γαμώ τις πίπες κάνεις. Αλλά είχαμε μία συμφωνία. Και επίσης κατουριέμαι τώρα".
Έκεινή την περίοδο λοιπόν, του στέλνω ένα μήνυμα-"σεντόνι" και του λέω ότι δεν θεωρώ κακό να θέλω την ψωλή του γιατί δεν το θεωρώ πρόστυχο άλλα όμορφο και ότι για όσον θα είμαστε και οι δυο αδέσμευτοι, εγώ θα είμαι διαθέσιμος για εκείνο όποτε το θελήσει, για να λάβω τότε, ως απάντηση ένα εικονίδιο like.
Yπενθυμίζω ότι είμαστε κολλητοί φίλοι κι όχι γνωστοί ή απλά φίλοι που μιλάνε μία φορά τον χρόνο αλλά είχαμε/έχουμε άδιακοπη συναναστροφή κι εποικοινωνία από το σχολείο.
Δεν περνούν πάνω από 2 μήνες από την τελευταία φορά που θίξαμε το σεξουαλικό (μέσω του τελευταίου μηνύματος μου που περίεγραψα λίγο πιο πάνω) και μπαίνει στη ζωή μου ένας άνθρωπος και η σχέση μου μαζί του εξελίχθηκε γρήγορα και παραμένει ως σήμερα, ενώ ο κολλητός μου πλέον παντρεμένος.
Από τότε δεν ξαναμιλήσαμε ποτέ για αυτό το κομμάτι με τον κολλητό μου.
Δεν ξέρω πως και γιατί, πριν λίγες μέρες, όταν μιλούσα μαζί του μέσω μηνυμάτων σε εφαρμογή, άρχιζα να σκρολάρω στο ιστορικό των μηνυμάτων μας και πετυχαίνω αυτό που του είχα στείλει πριν χρόνια και μιλούσα για τον διακαή πόθο που τρέφω για να υπηρετώ την πούτσα του! Χαχα!
Και του στέλνω screenshot από ένα απόσπασμα και να μου απαντήσει απροσδόκητα: "Σε παραδέχομαι! Μου έκανες στενό μαρκάρισμα τότε!"
Και ξεκινάει μία τελείως απενεχοποιημένη συζήτηση/εξομολόγηση.
Ενδεικτικά αναφέρω ότι του έγραψα πως αυτή η πίπα ήταν η πιο καυλωτική στιγμή της ζωής μου και ότι δεν μπορώ να ξεχάσω τις τεράστιες, πανέμορφες αρχιδάρες του, λέγοντας του χαρακτηριστικά ότι δεν θα τις έβγαζα από το στόμα μου αν μπορούσα.
Η αντίδραση του ηταν απροσδόκητα δεκτική, κάνοντας χιούμορ κι αποκαλώντας με, μεταξύ άλλων λυσσάρη και πουτανάκι.
Την ίδια νύχτα του γράφω ότι ενώ γενικά δεν μετανιώνω εύκολα στην ζωή μου, ότι.. "έχω μετανιώσει φρικτά που ήμουν τόσο βλάκας κι άπειρος τότε, που αντί να μείνω όλη την νύχτα να στον ρουφάω και να στα καταπίνω" (δεν πρόλαβε να χύσει τότε!) "Και να στηθώ να με ξεκωλιάσεις, έφυγα τρέχοντας να προλάβω το λεωφορείο" και να πάρω ως απάντηση: "Χαχαχα! Χαμένες ευκαιρίες, Αντωνάκη!"

Για να κλείσει μετά από 1 ώρα καυλοσυζήτησης με: "Πρέπει να φύγω τώρα γιατί ήρθε και ξαπλώσε δίπλα μου η τάδε" (η γυναίκα του)

Ομολογώ ότι από εκείνη την νυχτα, έχει πυροδοτηθεί στον εγκέφαλο μου ένα κύμα ασύλληπτης καύλας για εκείνον που δεν έχω νιώσει ποτέ πριν με αυτή την σφοδρότητα για κάποιον αλλον.

Λίγες μέρες μετά από αυτή την συζήτηση μιλάμε και μου γράφει (πλέον δεν ζούμε στην ίδια πόλη, στην Αθήνα δλδ) : "έδω έχει τρελή ζέστη, έχω ανοίξει τον ανεμιστήρα, είμαι γυμνός και στεγνώνω τα παπάρια μου" και αρχίζω να του γραφω "αχ αυτά τα παπάρια! " , "οτι μου πέφτουν τα σάλια κάνοντας την εικόνα" κτλ κτλ για να καταλήξω να του ζητήσω να μου στείλει μία φώτο και να στείλει μία, με "χαχαχα" όπου να φαίνονται μόνο οι γυμνές ποδάρες του!

Την ίδια μέρα, άρχισα να επιμένω να μου στείλει μία dick pic για να αρνηθεί τελικά λέγοντας πως έχει ντυθεί και ότι γενικά δε στέλνει dick pics.

Μία μέρα μετά του στέλνω ένα βίντεο με εμένα να παίρνω πίπα και με το μήνυμα:
"ως ένδειξη εμπιστοσύνης προς το πρόσωπο σου για να δεις ότι δεν υπάρχει κάτι κακό στο να μου στείλεις την ψωλάρα σου :P "

H απάντηση μετά με ψιλοπάγωσε: "Θυμάσαι ότι είμαι ο κολλητός σου; O straight, παντρεμένος κολλητός σου;" για να απαντήσω "Μα δε σου ζητάω να με γαμήσεις ή να κάνεις κάτι μαζί μου" (πολύ θα ήθελα να είχα το κουράγιο να του ζητήσω να με ξεσκίσει και άλλο τόσο να συμβεί) - "απλά μιλάμε με μηνύματα μεταξύ μας χωρίς να πληγώνεται κανείς από αυτό".

Η συζήτηση αυτή έκλεισε από μεριά του ακολουθώς: "Νομίζω ότι έχεις καύλες και όλα αυτά τα γράφεις σε εμένα γιατί με εμπιστεύεσαι και ξέρεις ότι δεν θα τα μάθει κανείς" (το είπε γιατι είμαι δεσμευμένος σε μακροχρόνια σχέση)

Η αλήθεια είναι ότι με έχει μπερδέψει ως προς αν τελικά υπάρχει κάτι που τον εξιτάρει ή όχι. Αν παραπαίζω με την φλόγα (γιατί τελευταία που μιλάμε του πετάω κάποια υπονοούμενα μέσω αστείων).

Τι θα κάνω;;; Ομολογώ πως για ευνόητους λόγους δεν μπορώ να μιλήσω σε κάνενα για όλο αυτό. Και πραγματικά νιώθω πως είμαι στη φωτιά!

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις!

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145247 από FireHead στις 06 Ιουλίου 2020, 9:14πμ

FireHead

Εικονίδιο
μέλος από: 28/6/2020
αποδεκτές απ.: 1
...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login