Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Δοκιμαστική κάρτα στρογγυλή κουλούρα με χρώματα σε ΕΡΤ και ΕΡΤ-2 να σφυρίζει σαν το διάολο ΟΥΥΥΥΥΥΥΥ 666 πριν ανοίξει ο σταθμός.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Πείτε κάτι που σας καυλώνει πολυ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145463 από Maria992 στις 19 Αυγούστου 2020, 4:02μμ

Maria992

μέλος από: 29/5/2020
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Υπάρχει κάτι που πραγματικά σας καυλώνει πολυ κατά την διάρκεια του σεξ η και γενικότερα; Για παράδειγμα όταν ο άλλος κάνει κάτι, φοράει κάτι συγκεκριμένο η οτιδήποτε άλλο βασικά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145464 από Alex_a στις 20 Αυγούστου 2020, 1:54πμ

Alex_a

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/12/2019
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Καλημέρα Μαρία,
Λοιπόν γενικά με καυλωνει να μη φοράει σουτιεν, να έχει ωραίο κωλο, τα υγρά καυλωμενα ματιά και χείλια, να οδηγάει μηχανή...
Στο σεξ... Καταρχάς να είναι στα 4,να είμαι ξαπλωμένος και να με χαϊδεύει παντού με τις ρωγες, να τη χαϊδεύω εγώ στη πλάτη και στο αυχένα με το πέος, να γλύφω ένα καθαρό ατριχο μουνακι, να τον έχει στο στόμα και να μου χουφτώνει τα αρχιδια η να μου χαϊδεύει τη τρυπουλ του κωλου, να μου τη παίζει και να γλύφει τα αρχιδια η τον κωλο, να είμαι μέσα στο μουνακι της (όχι τελειως) μέσα και να καθόμαστε ακίνητοι να νιώθω τους σπασμούς....
Επσισης με τρελαίνει να τη γαμαω και να έχει έναν άλλο πουτσο στο στόμα... Η να κάθεται σε ένα πουτσο και να τη γλύφω.. Να γλύφω τη κελειτοριδα της η τον κωλο της.... Δυστυχώς τα παραπάνω τα έχω κάνει μόνο με ψεύτικο ποτσο...
Για πες Μαρία τα δικά σου... Και που σου αρέσει να σε χυνουν...
Αποδεκτή αν θες
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #145472 από Akis2000 στις 23 Αυγούστου 2020, 8:55πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Για ένα χρόνο περίπου είχα ελεύθερη σχέση με μία κοπέλα. Βρισκόμασταν μόνο για σεξ. Σε κάποια από τις φορές που το κάναμε αυτή είχε τελειώσει 2 φορές και εγώ ακόμα καμία. Βλέποντας με να μην μπορώ να τελειώσω πήρε από μόνη της πρωτοβουλία και με τα δάχτυλά της με άγγιξε από πίσω. Δεν εισχώρησε, απλά πίεση και τρίψιμο. Το αρχικό μου σοκ καθώς πρώτη φορά κάποιος έπαιξε με την πίσω μου περιοχή μετατράπηκε πολύ γρήγορα σε καύλα και σε λίγα δευτερόλεπτα μπορώ να πω πως τελείωσα. Δεν θυμάμαι να το συζήτησα ποτέ αυτό μαζί της στο επόμενο διάστημα που ήμασταν μαζί. Ωστόσο όμως στις επόμενες σχέσεις μου όσες ήταν εντάξει με αυτό (άλλες το δεχόντουσαν, άλλες όχι) με τρόπο τις οδηγούσα με τρόπο στο να ασχοληθούν με την συγκεκριμένη μου περιοχή (από ένα απλό άγγιγμα μέχρι γλείψιμο και ακόμα και δάχτυλο μέσα). Ότι πιο καυλωτικό θα έλεγα για μένα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145474 από Panakos00 στις 23 Αυγούστου 2020, 11:13πμ

Panakos00

Εικονίδιο
μέλος από: 23/8/2020
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Προσωπικά, με ερεθίζουν πολύ οι άγριες κινήσεις στο σεξ. Μου αρέσει να με γρατζουνα η άλλη στην πλάτη ή να μου τραβάει τα μαλλιά όταν την περιποιούμαι εκεί κάτω ... Ταυτόχρονα, μου αρέσει να τις αφήνω σημάδια ο ίδιος είτε από πιπιλιες είτε από μικρά χαστούκια στον κωλο της...
Το τελευταίο διάστημα δίχως να το περιμένω άρχισα να περνάω καλά και σε διαδικτυακές συζητήσεις με ατομο του ίδιου φύλλου .. Στην ιδέα στο παρελθόν μπορεί να αηδιαζα κατευθείαν.. Ήταν κάτι πρωτόγνωρο για μένα το οποίο όμως μάλλον βγήκε μάταιο διότι άρχισα να ψιλό ξενερωνω με κάποια μηνύματα.. Εξακολουθώ να χαρακτηρίζομαι straight πιστεύω, παρόλο που μπορεί να με προβλημάτισε όλο αυτό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145509 από Nicolasz στις 29 Αυγούστου 2020, 11:46μμ

Nicolasz

Εικονίδιο
μέλος από: 29/8/2020
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Για gay sex θα γράψω. Η ωραιότερη αίσθηση είναι να τελειώνει ο άλλος όσο τον γαμάς στα 4 και χτυπάς τον προστάτη, και να τον νοιώθεις να τελειώνει από το σφίξιμο που κάνει ο πρωκτός του στο πέος σου όταν χύνει. Ότι πιο κολακευτικό για έναν ενεργητικό νομίζω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145515 από Ververigos στις 30 Αυγούστου 2020, 1:22μμ

Ververigos

Εικονίδιο
μέλος από: 9/8/2020
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Με φτιάχνει πολύ, τα περιποιημένα ωραία βαμμενα νύχια, με φτιάχνει πολύ η άλλη να μου παίζει και να μου γρατζουνάει τα αρχίδια, με φτιάχνει η άλλη να κυκλοφορεί χωρίς σουτιέν. Με φτιάχνουν πολύ τα χαστούκια στον κώλο, να με γρατζουνάει η άλλη ή να με δαγκώνει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login