Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Καλές οι διαστροφές αλλά το απλό σεξ δε χαλάει τα δόντια!
Σάββατο, 20 Απριλίου

Σεξ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145499 από SoLovly στις 26 Αυγούστου 2020, 2:48μμ

SoLovly

Εικονίδιο
μέλος από: 26/8/2020
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Δεν το εχω κανει ποτε αλλα ετοιμαζομαστε με τον φιλο μου να δοκιμασουμε προκαταρκτικά. Ποση ωρα πρπει να του περνω πιπα;; Πρεπει εγω να ξεκινησω;; αν ξεκινησει αυτος με γλυφομουνι.... ποτε θα σταματησει;; Ποτε πρεπει αν σταματησει;; Πρεπι να τον διακοψω εγω για να παω στην δικιατου περιοχη; Θελω λιγη βοηθειαα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145507 από Nicolasz στις 29 Αυγούστου 2020, 9:44μμ

Nicolasz

Εικονίδιο
μέλος από: 29/8/2020
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Γειά σου φίλη μου. Δεν υπάρχουν αποτελεσματικά εγχειρίδια για τα θέματα που σε απασχολούν γιατί όλοι οι άνθρωποι είμαστε διαφορετικοί και απολαμβάνουμε διαφορετικά πράγματα. Θα σε συμβούλευα να πάρετε το χρόνο σας με το αγόρι σου και να εξερευνήσετε τα σώματα σας όπως νιώθετε εσείς άνετα. No expectations at all. Όλα τα άλλα θα έρθουν από μόνα τους. Ξεκινα την όλη φάση χωρίς προσδοκίες και μην ντραπείς να τον καθοδηγήσεις ή να πάρεις πρωτοβουλίες όσο περνάτε και οι δύο καλά. Θυμήσου μόνο ότι η αντισύλληψη και η ασφάλεια στο σεξ είναι δύο πολύ σημαντικά κεφάλαια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145518 από Ververigos στις 30 Αυγούστου 2020, 1:36μμ

Ververigos

Εικονίδιο
μέλος από: 9/8/2020
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Πάρτε το χρόνο σας χαλαρώστε και κάντε ότι σας βγει και όπως σας βγει, γλείψε τον όσο σε ευχαριστεί εσένα, άσε τον να σε γλείψει όσο γουστάρει και θα πάνε μόνα τους όλα. Προφυλάξεις πάρτε μόνο και όλα θα ειναι super
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145535 από JimmysLarissa στις 02 Σεπτεμβρίου 2020, 12:54μμ

JimmysLarissa

μέλος από: 2/9/2020
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Θέλεις να κάνουμε μια πρόβα?? Για να μάθεις
.. 😂
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login