Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δεν κάνω ποτέ προσευχή πριν φάω. Η μάνα μου μαγειρεύει καλά.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Καμία όρεξη μετά τον αυνανισμό

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #145651 από kostasmks στις 17 Οκτωβρίου 2020, 5:14πμ

kostasmks

Εικονίδιο
μέλος από: 17/10/2020
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα, έχω ένα θεματάκι. Καταρχάς είμαι αγόρι και πιστεύω πως είμαι μπαι, κάθε φορά που βλέπω γκει τσόντα, γιατί μόνο τέτοιες βλέπω καθώς με εξιτάρουν περισσότερο, μόλις τελειώνω αμέσως μετά χάνω την όρεξη μου κι ενώ πριν σκεφτόμουν ένα παιδί που μου άρεσε, μετά τον αυνανισμό νιώθω ότι δεν θέλω να κάνω κάτι μαζί του και ότι δεν μου αρέσει, χάνω την όρεξη μου για σχέση, σεξ κλπ με αγόρι δηλαδη. Σαν να νιώθω τύψεις ότι κακώς σκέφτομαι αγόρια και θα έπρεπε να κάνω κάποια σχέση με κοπέλα. Δεν ξέρω είναι λίγο μπερδεμένο, το έχει νιώσει κανείς αυτό και τι κάνω σε αυτή τι περίπτωση;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145652 από 6teen στις 17 Οκτωβρίου 2020, 6:03πμ

6teen

Εικονίδιο
μέλος από: 3/10/2020
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Μετα τον αυνανισμό ολοι νιώθουμε ή οι περισσότεροι τουλάχιστον καπως παράξενα σαν να μη θέλουμε να το ξανα κανουμε δεν ειναι κατι αυτο φυσιολογική αντίδραση του οργανισμού και εγω ειμαι μπαι και εχω περασει την ίδια φαση
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145658 από Lanel στις 17 Οκτωβρίου 2020, 5:59μμ

Lanel

Εικονίδιο
μέλος από: 17/10/2020
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Κι εγω το ιδιο παθαινα οταν δεν αποδεχομουν οτι μου αρεσουν αγορια. Ενιωθα ασχημα με τον εαυτο μου και τυψεις μετα απο καθε φαντασιωση. Μολις αποδεχτηκα οτι ειμαι γκευ σταματησα να νιωθω ενοχες και ασχημα με τον εαυτο μου και εζησα ενα σωρο υπεροχες εμπηρειες. Απλα αποδεξου το τι σου αρεσει και αγαπα τον εαυτο σου για αυτο που εισαι και απολαυσε οτι σου αρεσει χωρις να νοιωθεις ασχημα για αυτο που εισαι. Ειναι φυσιολογικο και απολυτα αποδεχτο. Ελπιζω να σε βοηθησα ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login