Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πρόσκοπος: Ένα παιδί που ντύνεται σαν ηλίθιος και ακολουθεί τις οδηγίες ενός ηλίθιου που είναι ντυμένος σαν παιδί.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Κομματια σαν ζελε 16 ετων

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #148084 από Mike androutsos στις 23 Μαρτίου 2021, 8:51πμ

Mike androutsos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/3/2021
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας . Είμαι 16 ετών και παρατήρησα κατι κομματια στο σπερμα μου σαν ζελε. Δεν έχω έρθει σε σεξουαλική επαφή ακόμα. Τι λέτε να είναι ανησυχώ. Δεν έχω κανένα άλλο σύμπτωμα . Νομίζω δημιουργούνται μετά από 10 η 15 δευτερόλεπτα μετά την εκσπερματιση
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #148087 από Akis Ziwgas στις 24 Μαρτίου 2021, 7:24πμ

Akis Ziwgas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/3/2021
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ιδιο θεμα ειχα και εγω πριν 2 χρονια..Αν η διατροφη σου δεν περιεχει πολυ αννανα η χυμωδη φρουτα, τοτε πιθανοτατα εχεις αναδιαλυτικα σπερματοζωαρια σαν και εμενα..Θα σου προτεινα να μιλησεις με τον γιατρο καλυτερα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148093 από Mike androutsos στις 25 Μαρτίου 2021, 2:40πμ

Mike androutsos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/3/2021
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Φιλε δύσκολο να παω σε γιατρό λογο της περιοχής μου και όντως η διατροφή μου δεν περιλαμβάνει αναννα η χυμωδη φρούτα. Μου προτείνεις κάτι άλλο; Εσύ πως το διορθωσες αυτό;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148109 από aswtos στις 27 Μαρτίου 2021, 7:26πμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Να το κοιτάξεις φίλε μου. Να πας σε κάποιο γιατρό να σε δει. Αυτά τα θέματα δεν λύνονται από φορούμ ούτε τρώγοντας αναναδες και φρούτα. Μπορεί να μην είναι κατι σοβαρο αλλά μπορεί να κρύβει και κάποιο πρόβλημα που αν δεν το θεραπεύσεις άμεσα να δημιουργήσει θέμα στη γονιμότητα σου. Σίγουρα πάντως δεν είναι κάτι απόλυτα φυσιολογικό. Μπορεί να σχετίζεται νομίζω με κιρσοκηλη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148141 από chris88 στις 01 Απριλίου 2021, 8:17πμ

chris88

Εικονίδιο
μέλος από: 26/1/2019
μηνύματα: 53 αποδεκτές 0
εγώ πάντως το παθαίνω που και που όταν έχω συνέχεια καύλες για 1-2 μέρες αλλά για διάφορους λόγους δεν έχω αδειάσει ή αν είμαι μόνος στο σπίτι κι έχω χρόνο για μια πολύωρη μαλακία οπότε μαζεύονται πολλά μαζί και βγαίνουν κάποια μικρά κομματάκια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login