Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Θα πληρώσεις για τις αμαρτίες σου. Αν έχεις ήδη πληρώσει, παρακαλώ αγνόησε αυτό το μήνυμα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Προβλημα στο πεος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #152709 από ladose στις 02 Σεπτεμβρίου 2021, 4:05πμ

ladose

Εικονίδιο
μέλος από: 2/9/2021
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπερα θα θελα μια διευκρινηση εχω βγαλει εδω και αρκετο καιρο πολλα κοκκινα σπυρακια χωρις να με πονανε στο πεος και στους ορχεις και δεν εχω κανει ακομη σεξ .Επισης ειμαι 17 μηπως να παω σε γιατρο η δεν ειναι κατι το σοβαρο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #152724 από nick580 στις 03 Σεπτεμβρίου 2021, 7:40πμ

nick580

μέλος από: 20/7/2021
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Όταν λες στο πέος εννοείς στην βάλανο μόνο η σε όλο το μήκος? Επίσης είναι κανονικά σπυράκι ή κουκκίδες? Συμβουλή μου είναι να περιμένεις 5-6 μέρες κατά την διάρκεια των οποίων να πλένεις το πέος και τους όρχεις σου σχολαστικά γιατί αυτό που περιγράφεις μπορεί να είναι και αποτέλεσμα της κακής υγιεινής ( είχα βγάλει και εγώ κάτι κόκκινες κουκκίδες στην βάλανο και πλένοντας συνεχώς το πέος μου έφυγαν σε λίγες μέρες). Αν σου φαίνεται πολύ σοβαρό και τα σπυράκια σου είναι μεγάλα ή γενικά φοβάσαι και το σκέφτεσαι συχνά πάρε αρχικά την γνώμη του πατέρα σου γιατί οι γονείς είναι αρκετά έμπειροι σε κάποια θέματα και αν το δει μπορεί να καταλάβει τι έπαθες επειδή μπορεί να έχει περάσει κάποτε και ο ίδιος αυτή την κατάσταση. Αν τα σπυράκια σου επιμένουν ή δεν βγάζεις άκρη ούτε με τον πατέρα σου ή αν σου πει ότι του φαίνονται παράξενα ναι τότε πήγαινε σε γιατρό να σου πει ακόμη και αν δεν περάσουν μέρες. Μην το αφήσεις πάντως πολλές μέρες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login