Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ο Michael Jackson σύμβολο του σεξ
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

gay brothers

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #152712 από dicksucker123 στις 02 Σεπτεμβρίου 2021, 1:39μμ

dicksucker123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/9/2021
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
λοιπόν παιδιά έχω ένα πολύ σοβαρό πρόβλημα... μου αρέσει ο αδερφός μου ...και του αρέσω και γω... τις προάλλες κοιμηθήκαμε στο ίδιο κρεβάτι και ένιωσα την πούτσα του να σκληραίνει και του την έπιασα και άρχισα να του τραβάω μαλακία ενώ φασωνόμασταν ...όταν έχυσε είπε οτί αυτό δεν πρέπει να ξαναγίνει και έφυγε απτό κρεβάτι... μετά τράβηξα και γω μαλακία σε μένα απλά με την σκέψη να μου τον χώνει... εγώ είμαι 18 και αυτός 20 αλλά μένουμε ακόμα με τους γονείς μας... αντιλαμβάνομαι ότι δεν είναι οτι πιο φυσιολογικο αλλα δυστυχως ετσι νιωθω και πιστευω ετσι νιωθει κ αυτος...τι να κανω;; πως θα συνεχιστει κατι τετοιο; στους γονεις μας να το πούμε;; παρακαλω μην με κοροιδεψετε και μην με κρινετε ...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #152713 από Harry0000 στις 02 Σεπτεμβρίου 2021, 2:14μμ

Harry0000

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2021
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Άκου... Μπορεί προσωπική εμπειρία να μην έχω και να είμαι λίγο μικρός για να συμβουλεύω έναν κατά αρκετά χρόνια μεγαλύτερό μου αλλά θελω να σπουδάσω ψυχολογία οπότε άκου με λίγο:
Στους γονείς ακόμα μην αναφέρεται κάτι δεν χρειάζεται. Θέλω να μου πεις εάν σου αρέσουν μόνο οι άντρες ή και οι γυναίκες ή και τα δύο. Επίσης καλό θα ήταν να μην ξαναγίνει γιατί θα γίνει συνήθεια και δεν πρέπει. Καλά θα ήταν να προσπαθήσεις να το ξεπεράσεις και να σκέφτεσαι αλλά πράγματα και άλλους όταν την παίζεις. Αν παρόλα αυτά δεν μπορείς τουλάχιστον προσπάθησε το!
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #152714 από nick156 στις 02 Σεπτεμβρίου 2021, 3:20μμ

nick156

Εικονίδιο
μέλος από: 20/7/2021
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λοιπόν φίλε έχεις πρόβλημα και εσύ και ο αδερφός σου. Πρέπει να πάτε σε ειδικό ( ψυχίατρο). Και δεν το λέω αυτό κακόβουλα αντιθέτως. Μη ντρέπεσαι. Τα προβλήματα είναι για να αντιμετωπίζονται. Το να γουστάρεις και να καβλώνεις με τον αδερφό σου ( όπως και αυτός) είναι πέρα από τα όρια του φυσιολογικού. Δηλαδή τώρα λες ότι φασωνόσασταν και τις παίζατε. έπειτα τι? Αδέρφια είστε δε θα υπάρχουν στιγμές π θ είστε μόνοι? Τότε τι θα γίνει αν ξεφύγετε από τον έλεγχο θα γαμηθήτε? Δεν ξέρω αν κάτι τέτοιο μπορεί να είναι παιχνίδι των ορμονών ( παρατραβηγμένο μου φαίνεται προσωπικά αυτό ) αλλά αυτό που περιγράφεις μοιάζει με αιμομιξία. το μόνο που πρέπει να νοιώθουν τα αδέρφια μεταξύ του είναι αγάπη (αδερφική). ΜΗΝ το αφήσεις να συνεχιστεί αυτό. και δεν εννοώ μόνο την "σεξουαλική συνεύρεση " αλλά το γενικότερο συναίσθημα. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ να θέλεις να" στο. χώσει" ο αδερφό σου. ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΑΔΕΡΦΟ ΣΟΥ (μαζί να πάτε) ΕΝΑΝ ΕΙΔΙΚΟ ΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΗΦΟΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ να σας πει τι φταίει. και επαναλαμβάνω ότι στο λέω για το καλό το δικο σου και του αδερφού σου όχι για να κρίνω. μην ντραπείς καθόλου. και εγώ και πολλά άτομα έχουν επισκεφτεί συμβούλους ψυχικής υγείας. Τέλος θα ήθελα να σε ρωτήσω πόσο καιρό τον γουστάρεις σεξουαλικά ( γιατί έχει σημασία) και να μου πεις φυσικά αν θέλεις τι αποφασίσατε . Τέλος επαναλαμβάνω μην αφήνεις άλλο αυτή την κατάσταση να συνεχιστεί πάτα γερά στα πόδια σου και πάρε την γνώμη ειδικού. Και φυσικά μην πείτε τίποτα στην οικογένεια γιατί θα τρελαθούν οι άνθρωποι
προφίλάλλα...
Μήνυμα #152715 από dicksucker123 στις 02 Σεπτεμβρίου 2021, 3:34μμ

dicksucker123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/9/2021
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
από πάντα αγαπούσα τον αδερφό μου απλά τώρα έγινε ερωτική η έλξη από μεριάς μου τουλάχιστον και ενώ σοκαρίστικα όταν με άφησε να του τραβηξω μαλακια μάρεσε πολυ η όλη φάση...το ξέρω οτι δεν ειναι φυσιολογικο αλλα τον αγαπαω πολυ και η αληθεια ειναι οτι θελω πολυ να ολοκληρωσουμε... απο τοτε που εγινε το περιστατικο δεν εχουμε ξαναμιλησει γιαυτο αλλά μια φορα που καθομασταν αγκαλια και βλεπαμε τηλεοραση πάλι του σηκωθηκε και αρχισε να τον τριβει πανω μου αλλα εγω το αγνοησα... γενικα ειμαι αρκετα μπερδεμενος με την ολη κατασταση αλλα δεν παυει να μου αρεσει...μηπως να ολοκληρωναμε και απλα να το ειχαμε κρυφο; επισης πολυ ακραιο μου ακουγεται αυτο με τον ψυχιατρο δεν ειμαι ψυχασθενης απλα ερωτευμενος ...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #152716 από badussymyfave στις 02 Σεπτεμβρίου 2021, 3:51μμ

badussymyfave

Εικονίδιο
μέλος από: 2/9/2021
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
δεν ξέρω τι λένε οι άλλοι αλλά εμένα μου φάνηκε πολύ κιουτ το όλο στορυ !!! θα έλεγα να συνεχίσετε κρυφά για να έχει περισσότερο σασπένς και συγνώμη και για την έκφραση αλλά στην πουτσα σου αν είναι αδερφός σου !! αφού δεν θα μπορεί κανένας από τους δυο σας να μείνει έγκυος δεν υπάρχει θέμα <333
προφίλάλλα...
Μήνυμα #152717 από nick156 στις 02 Σεπτεμβρίου 2021, 4:04μμ

nick156

Εικονίδιο
μέλος από: 20/7/2021
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Φίλε η είσαι τρολ που γελάς με τον μαλάκα που σου απαντάει σοβαρά ( και ελπίζω να ισχύει) ή έχεις μεγάλο θέμα. Συγνώμη που στο λέω αλλά ο άκρως απαξιωτικό όρος που χρησιμοποίησες για τα άτομα που πάσχουν από προβλήματα ψυχικής υγείας ( ψυχασθενής) περιλαμβάνει και εσένα και άτομα που έχουν σκέψεις σα και τις δικιές σου ( εφόσον μου λες αλήθεια και δεν τρολάρεις) και δεν είναι ΚΑΘΟΛΟΥ τραβηγμένο. Δεν μπορεί να μη καταλαβαίνεις πόσο άρρωστη είναι η σκέψη να συνάψεις ερωτική σχέση με συγγενή . και μόνο που το θεωρείς και προοπτική και δεν καταλαβαίνεις πόσο σοβαρή είναι η κατάσταση σου είναι απόδειξη ότι χρήζεις επιγόντως ψυχιατρικής βοήθειας. ΜΗΝ το αμελλείς δεν είναι της πλάκας. σε κάποιες χώρες πράξεις σαν και αυτές τιμωρούνται ποινικά και πολύ αυστηρά. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕ ΔΕΙ ΕΙΔΙΚΟΣ ΑΜΕΣΩΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ. τέλος να σου πω ότι είμαι σχεδόν σίγουρος ότι τρολάρεις αλλά για καλό και για κακό εγώ έγραψα την συμβουλή μου. ΑΝ ΛΕΣ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΟΙΤΑΞΟΥ ΓΤ ΤΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΑ ΘΕΛΕΙΣ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΝΑΙ ΦΙΛΕ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΨΥΧΑΣΘΕΝΗ ΣΟΡΡΥ. αν το πρόβλημα είναι αληθινό ελπίζω να σοβαρευτείς και ν διώξεις αυτές τις σκέψεις με τη βοήθεια ειδικού. αν πάλι με δουλεύεις ν ξέρεις ότι κατάφερες και με τάραξες αρκετά
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login