Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Φορούσε μια μίνι φούστα τόσο στενή, που με δυσκολία μπορούσα ν' αναπνεύσω!
Σάββατο, 27 Απριλίου

ΦΕΤΙΧ.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #168541 από Achileas1949 στις 17 Ιουλίου 2023, 11:16πμ

Achileas1949

Εικονίδιο
μέλος από: 17/7/2023
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας. Θέλω να μοιραστω κάποια περιεργα φετιχ μου και θέλω να μου πει κανένας/μια αν μας αρέσουν τα ίδια ή να μου πείτε τα δικά σας ακραία φετιχ κτλπ.

1) Μου αρέσει πολυ το φτυσιμο... Να με φτυνουν να φτυνω παντου στο στόμα στο Σώμα στο πεος παντου.. Όσο πςρισσοτερο φτυσιμο στο σεξ τόσο πιο πολυ καυλωνω..

2) Το άγριο σεξ.. Μου αρέσουν τα χτυπήματα (σε φυσιολογικό επίπεδο) και από τους δυο οι βρισιές παρα πολυ τα δαγκωματα κλπ.

3) ίσως ακουστεί περιεργο αλλά μου αρέσει πολυ η άλλη να είναι λυσσασμενη..... Να παρακαλαει για το οτιδήποτε ή και το αντίθετο.

4) το deep throat παρά πολυ ... Γενικά οποία μπορεί να το κάνει πολυ καυλωτικο

5) να τελειώνω στο πρόσωπο της ή στο στόμα της και να τα καταπίνει.... Ή να μου τα δίνει και να της τα ξανα δίνω....

6) να βάζει τα δάχτυλα της στο στόμα μου ή το αντίθετο

7) να φωνάζει παρα πολυ δλδ να μας ακουει ολη η γειτονιά..

8) να μου κάνει γλ3ιφωκ¢λι . Και αυτό μου αρέσει.

9) επίσης μου αρέσει να κάνω σεξ μπροστά από έναν καθρευτη και εινα να φτυμω πάνω στο καθρεφτη είτε να φτυνει αυτή και να τα γλυφουμε

10) και τέλος θα πω ενα που είπα και πιο πανω να φτυνει είναι από τα αγαπημένα μου φετιχ....

Ελπίζω να μη κουρασα και να μη φάω Μπαν 😂
Πείτε μου και εσείς αν σας αρεσουν κάποια από αυτά τα φετιχ ή αλλά περιεργα φετιχ που μπορει να έχετε. Ευχαριστώ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #169539 από Achileas1949 στις 20 Ιουλίου 2023, 5:58πμ

Achileas1949

Εικονίδιο
μέλος από: 17/7/2023
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Θέλω αν μπορειτε άντρες γυναίκες να μου πουνε εδώ αν τους αρέσουν αυτά τα φετιχ ή ποια αλλά τους πςριεργα τους αρέσουν στο σ€ξ .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #169545 από Pavlos456 στις 24 Ιουλίου 2023, 8:09πμ

Pavlos456

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/7/2023
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Εγω γνωριζα καποιον που του άρεσε να φοραει η κοπελα ρολοιο χειρος και τον εφτιανε αυτο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #176934 από Ariadni στις 03 Μαρτίου 2024, 2:52μμ

Ariadni

Εικονίδιο
μέλος από: 26/2/2024
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Μου αρέσει να κατουράω και να μου τρίβουν το μουν* καινούργιο φετίχ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login