Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Η μεγάλη ληστεία του τρένου έιναι η τιμή των σάντουιτς στο μπαρ.
Παρασκευή, 26 Ιουλίου

Καύλες και κορίτσια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #169542 από Υοyotzih στις 23 Ιουλίου 2023, 9:24πμ

Υοyotzih

Εικονίδιο
μέλος από: 23/7/2023
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα στο φόρουμ,
Λοιπόν είμαι 20 χρόνων και έχω κοπέλα με σχέση εδώ και 5 μήνες τώρα λόγω καλοκαίριου βρισκόμαστε σε απόσταση λογω ότι σπουδάζουμε στη ίδια πόλη,γενικά το τελευταίο καιρό έχω παρατηρήσει ότι δε έχω καύλες και ορεξεις οπότε είμαι μόνος μου και μαζί που ήμασταν διακοπές μου ήταν πέτρα αλλά τώρα που ξαναγυρίσαμε στα μέρη μας άρχισαν ξανά αυτές οι απώλειες ορεξεως και να έχω αγχώθει απίστευτα γιατί μιυ συμβαίνει αυτό και να μου έχει καρφωθεί χωρίς να έχω κάποιο ερέθισμα ότι αφού γίνεται αυτο μου αρέσουν τα αγόρια δηλαδή γκέι μόνο όποτε το σκέφτομαι ενω όταν χαλαρώνω είναι λες και δε υπάρχει και δε το εχω σκεφτεί και έχω την όρεξη και τραβάω μλκια με τη κοπέλα μου που μου αρέσει πολύ και δε ξέρω γιατί μου συμβαίνει και γενικά περνάω καλά με την κοπέλα μου που πλέον οποιαδήποτε βλέπω μου φαίνεται αδιάφορη και ας είναι ωραία
Γενικά θα ήθελα με βοήθεια τελικά τι είμαι και να μπορώ να ελέγχω τις σκέψεις μου και να μη κυριεύουν? γιαιτιιιιι όσο τι σκέφτομαι τόσο χειρότερα ψυχολογίκα γίνομαι
Ευχαριστώ πολύ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #170619 από georgekats στις 06 Σεπτεμβρίου 2023, 7:51πμ

georgekats

Εικονίδιο
μέλος από: 5/9/2023
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα φίλε μου
Είχα περάσει και εγώ μια παρόμοια φάση με την κοπέλα μου.Εμένα με βοήθησε που πήγα σε ψυχολόγο αλλά οι λόγοι είναι διαφορετικοί για τον καθένα και ένας ειδικός σίγουρα θα βοηθήσει με κάποιον τρόπο.Καλό βέβαια θα ήταν να συζητήσεις με την κοπέλα σου τις ανησυχίες σου γιατί μπορεί να σου «φύγει» αυτό το βάρος και να βοηθηθείς περισσότερο για ότι σου συμβαίνει
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login