Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που αγόραζες προφυλακτικά κατακόκκινος από το περίπτερο και μετά από δεκάλεπτη προεργασία ώστε να έχουν φύγει όλοι.
Τετάρτη, 8 Μαΐου

Μεγαλύτερη (πολύ μεγαλύτερη)

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #171665 από Anagnwsths στις 11 Οκτωβρίου 2023, 12:02μμ

Anagnwsths

Εικονίδιο
μέλος από: 8/9/2023
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Θέλω τα φώτα σας όσοι έχετε περάσει κάτι παρόμοιο στην ηλικία μου. Είναι μια γειτόνισσα πατημένα 40 που εδώ και κανα μήνα με χει κάνει διαστημόπλοιο. Προσπαθώ να την πετυχαίνω έστω λίγο να την δω έξω, λέω εντάξει όπου νανε θα κολλήσω με καμία άλλη. Όμως δε μπορώ να τη βγαλω από το μυαλό μου από τότε που την είδα πρώτη φορά πριν ένα μήνα και δεν την ξεχνάω με τίποτα. Έχει περάσει κάποιος κάτι παρόμοιο στην εφηβεία;
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #171670 από geoninis στις 16 Οκτωβρίου 2023, 11:31πμ

geoninis

μέλος από: 3/9/2023
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Είμαι 17 και έχουμε μία καθηγήτρια η οποία είναι η πιο μιλφάρα που έχω δει, χωρίς πλάκα, δεν έχεις δει πάω στοίχημα, γύρω στα 38-39. Μου τον κάνει κάγκελο. Εσύ πόσο είσαι;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #171672 από Anagnwsths στις 16 Οκτωβρίου 2023, 3:26μμ

Anagnwsths

Εικονίδιο
μέλος από: 8/9/2023
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Φίλε άστα, 16 είμαι, άλλαξα σχολείο τώρα (δευτέρα λυκείου) και έχουμε μια μιλφαρα, καταλαβαίνεις τι γίνεται όταν σηκώνεται πίνακα ότι και να φοράει. Άμα κάθεσαι στην τάξη πίσω θρανία βαρας στα μουλωχτά μαλακια
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login