Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Ο συναγερμός ενοχλεί συνήθως τους γείτονες και όχι τους κλέφτες.
Κυριακή, 28 Απριλίου

Δεν κάνουμε καλό σεξ .

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #175904 από linaaa στις 14 Φεβρουαρίου 2024, 11:14μμ

linaaa

μέλος από: 14/2/2024
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια. Υπάρχει το εξής θέμα . Είμαστε σε σχεση 3 χρόνια. Κυρίως από απόσταση. Είμαι σίγουρη για το ποσο αγαπιόμαστε ταιριάζουμε σε πολλα έχουμε εμπιστοσύνη κλπ. Αυτός δεν ειναι από τις πρώτες μου εμπειριες χωρίς αυτό να σημαίνει ότι είμαι και έμπειρη στο θέμα γιατι οι προηγούμενοι ήταν σύντομοι και παροδικοί. Το θέμα είναι ότι κυρίως το τελευταίο χρόνο υπάρχει πρόβλημα στο σεξ υπάρχει το άγχος του που είναι μεγάλο στη δουλειά και μου το αναφέρει συχνά. Πρόσφατα μου είπε ότι δεν του αρέσει όπως του τον παίζω . Πολύ συχνά δεν έχει στύση ή έχει αλλά εγώ δεν είμαι υγρή . Δεν υπάρχει πια χημεία. Και συνειδητοποιώ πως μάλλον δεν είμαι καλή στο κρεβάτι . Και χωρίς να ντρέπομαι θέλω κάποιον να μου πει τι ακριβώς να κάνω για να το ευχαριστηθούμε και οι δυο μας. Και τι σημαίνει δεν το παίζω καλά; Πως θα το κάνω καλά; Παρακαλώ δώστε απάντηση
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #175905 από Mario16 στις 15 Φεβρουαρίου 2024, 5:13μμ

Mario16

Εικονίδιο
μέλος από: 9/2/2021
μηνύματα: 66 αποδεκτές 0
Απλά έχει χαθεί ο έρωτας και το πάθος. Εάν υπήρχε πραγματικα ούτε αυτά τα προβλήματα θα είχατε αλλά ούτε και τόσα χρόνια σε απόσταση θα ήσασταν
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #175907 από Torpedo στις 18 Φεβρουαρίου 2024, 3:31πμ

Torpedo

Εικονίδιο
μέλος από: 26/3/2012
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
Αυτό με το άγχος στη δουλειά είναι παπαριές... επιπλέον όταν χρειάζεται να πει ο ένας στον άλλο τί πρέπει και τί δεν πρέπει να κάνει μετά από 3 χρόνια είναι κακό σημάδι διότι έτσι χαλάει ο ερωτισμός και σημαίνει πως δεν έχεις μάθει τον άλλον...

Αν νομίζεις πως δεν ξέρεις να τον παίζεις σωστά φρόντισε να βγάλεις αν φοράς περίεργα δαχτυλίδια...αν έχεις πολύ μακρυά νύχια κόψτα ή βγάλτα...πιάστον και με τα δύο χέρια όσο πιο σφιχτά μπορείς και αρχίνα πάνω κάτω στην αρχή σιγά σιγά...σπάστο και λίγο με το στόμα σου...βάλτο μέσα και ρούφατο ώστε βγαίνοντας να κάνει ήχο και συνέχισε με τα χέρια πιο γρήγορα...κατά την διάρκεια αυτής της διαδικασίας τα μάτια να είναι κλειστά...αν τα ανοίξεις θα τα ανοίξεις για να κοιτάξεις τον άλλο στα μάτια... αν πάει να τελειώσει βάλτο στο στόμα σου και μην αφήσεις να πάει τίποτα χαμένο σαν ηλεκτρική σκούπα χωρίς να γκουρλώνεσαι

Γενικά αν το έχετε αποφασίσει να είστε μαζί και στο μέλλον και να το παλέψετε τότε θα πρέπει οι συνευρέσεις σας να είναι ποιοτικές...αν είναι λίγες πρέπει να είναι ποιοτικές...αν είναι πολλές τότε να τις μειώσετε...και να του κάνεις νάζια χωρίς να του το δίνεις...δεν του σηκώνεται;...ΤΙΜΩΡΙΑ !!!

Όταν έρθει η ώρα να κάνεις ατμόσφαιρα διακριτικά...και να φροντίζεις να είστε μόνοι σας για να μπορείς να βογγάς ή να μουγκανίζεις ή ότι άλλο κάνεις ξερωγώ...αυτά στα λέω γιατί το να μην του σηκώνεται του αλλουνού μπορεί να είναι και δικό σου σφάλμα αν είσαι μουγκός τύπος ή σχετικά άβγαλτη που νομίζει πως όλα πρέπει να τα κάνει ο άλλος

Βάλε ωραία instrumental μουσική χαμήλωσε τα φώτα ή ακόμα καλύτερα άναψε 2-3 κεριά και αρωμάτισε το δωμάτιο...κι εσύ πρέπει να μυρίζεις έτσι όπως αρέσει σε αυτόν οπότε θε πρέπει να το ξέρεις εκ των προτέρων αυτό...

Στο σπίτι όταν είστε μόνοι μαζί το βράδυ θα κυκλοφορείς με νυχτικιά βαμβακερό βρακί και κάλτσες μέχρι πάνω από το γόνατο επίσης βαμβακερές για να μπορείς να του δίνεις σήματα χωρίς μπλα μπλα...

Αν δεν έχετε κάνει μπάνιο μαζί θα μπορούσατε να το δοκιμάσετε...

Αν δεν είναι βραδυνός τύπος μπορείς να τον πιάσεις στα πράσα το πρώι αν του έχει γίνει σαν κατάρτι...

Γενικά αν ξέρεις αγγλικά υπάρχουν πολλά βιβλία που μπορείς να βρεις δωρεάν ξερωγώ στο zlibrary με θέμα πως να είσαι καλή στο σεξ ή πως να κάνεις διάφορα για να ξεφεύγεις από την ρουτίνα...το θέμα όμως είναι πως αν υπάρχει θέμα ρουτίνας από τώρα και λίγη χημεία τότε αν το συνεχίσετε μετά τί θα γίνει...σκέψουτο...

Αν γενικά κάνεις τα πάντα σωστά και πέσεις σε φάση που να μην ανταποκρίνεται τότε θα ξαπλώσεις και θα αρχίσεις να αυνανίζεσαι μπρστά του...αυτό θα κάνει καλό και σε εσένα οπότε κοίτα να το κάνεις και μόνη σου... αν δεν λειτουργήσει ούτε αυτό τότε πες αντίο καλύτερα...

καλή τύχη
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login