Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Εξακριβωμένα παρθένος μετά τον τοκετό. Με πιστοποιητικό γιατρού.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Αυνανισμός και οργασμός??

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #57975 από psipsi στις 25 Ιανουαρίου 2010, 4:49μμ

psipsi

Εικονίδιο
μέλος από: 12/1/2010
μηνύματα: 51 αποδεκτές 0
θα σας πω κατι... ειμαι 18 δν εχω ολοκληρωσει κ δν εχω αυνανιστει... ειναι κακο αυτο???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57976 από dirla στις 25 Ιανουαρίου 2010, 5:16μμ

dirla

Εικονίδιο
μέλος από: 21/1/2010
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
οχι δεν ειναι κακο......θα καταλαβεις ποτε ηρθε η καταληλη ορα, και εγο στα 18 ολοκληρωσα, τωτα ειμαι 19. δεν χρειαζετε να ανησηχεις για τιποτα....ολα καλα......!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57980 από bluebird στις 25 Ιανουαρίου 2010, 6:48μμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Mother Of Light@24 Ιανουαρίου 2010)
Γεια σας!'Ηθελα να σας ρωτήσω κάτι...όταν μία γυναίκα αυνανίζεται,μπορεί να φτάσει σε οργασμό?Γιατί εγώ καταφέρνω κάτι,αλλά δεν μου φαίνεται και πολύ για οργασμός (έτσι όπως τουλάχιστον φαίνεται μέσα απ' τις ταινίες γιατί δεν έχω ολοκληρώσει ακόμα για να ξέρω).Ασε που διαρκεί το πολύ 5 δευτερόλεπτα...Είναι κάτι φυσιολογικό??

δεν εχει σημασια που διαρκει 5 δεπτερολεπτα, μπορει και να ειναι οργασμος. τι ακριβως νιωθεις?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57989 από Mother Of Light στις 25 Ιανουαρίου 2010, 8:50μμ

Mother Of Light

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2010
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Έγραψε:(bluebird@25 Ιανουαρίου 2010)
Έγραψε:(Mother Of Light@24 Ιανουαρίου 2010)
Γεια σας!'Ηθελα να σας ρωτήσω κάτι...όταν μία γυναίκα αυνανίζεται,μπορεί να φτάσει σε οργασμό?Γιατί εγώ καταφέρνω κάτι,αλλά δεν μου φαίνεται και πολύ για οργασμός (έτσι όπως τουλάχιστον φαίνεται μέσα απ' τις ταινίες γιατί δεν έχω ολοκληρώσει ακόμα για να ξέρω).Ασε που διαρκεί το πολύ 5 δευτερόλεπτα...Είναι κάτι φυσιολογικό??

δεν εχει σημασια που διαρκει 5 δεπτερολεπτα, μπορει και να ειναι οργασμος. τι ακριβως νιωθεις?


Ε...δεν περιγράφεται ακριβώς...Νιώθω σίγουρα ικανοποίηση και ευχαρίστηση και έχω και υγρά.Και αν πιέσω μετά λίγο την κλειτορίδα μου,νιώθω πάλι ευχαρίστηση.Αυτό που με προβλξματίζει όμως είναι ότι θέλω κανένα τέταρτο για να πάρω μπρος (που φυσιολογικό δεν είναι?) και τον απολαμβάνω μόνο για 5 δευτερολέπτα!Τόσος κόπος για 5 δευτερόλεπτα?Και μετά απ την πρώτη προσπάθεια πρέπει να περάσει πάλι κανένα τέταρτο, γιατί αμέσως δεν μπορώ (προσπαθώ μεν αλλά δεν μπορώ)!
Τι έχεις να πεις??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58003 από sophie28 στις 26 Ιανουαρίου 2010, 12:24πμ

sophie28

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2010
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
συνεχισε αμεσως μολις νιωσεις αυτο το αισθημα... μπορει να γινει πιο εντονο ετσι... αυτο που περιγραφεις εγω νομιζω πως ειναι... αφου εχεις κ υγρα... κ μην ανησυχεις εμενα μου παιρνει πανω απο ενα τεταρτο κ μετα δεν μπορω κ για δευτερο γυρο..
τωρα psipsi δεν ειναι καθολου κακο... απλα μην κανεις κατι με ακποιον απλα κ μονο επειδη αλλα κοριτσια εχουν κανει.. πρωτα να δεθεις με καποιον κ μετα... κ οσο για τον αυνανισμο εγω το δοκιμασα στα 18 μου! πιο πριν δεν ηξερα πως να ερεθισω τον εαυτο μου!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58004 από dirla στις 26 Ιανουαρίου 2010, 1:40πμ

dirla

Εικονίδιο
μέλος από: 21/1/2010
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
συμφωνω απολυτα..........το σεξ εν το αλλαζω με τιποτα......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58027 από psipsi στις 26 Ιανουαρίου 2010, 4:01μμ

psipsi

Εικονίδιο
μέλος από: 12/1/2010
μηνύματα: 51 αποδεκτές 0
για να σου πω την αληθεια sophie ουτε εγω ξερω να ερεθισω τον εαυτο μου....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58033 από sophie28 στις 26 Ιανουαρίου 2010, 5:07μμ

sophie28

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2010
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
κοιτα εγω σκεφτομαι το αγορι μου κ τι μου αρεσει να κανουμε ετσι ξεκινησα... τωρα το πως γινεται σε καθε κοπελα αρεσει κατι αλλο... ξεκινησε να τριβεις κυκλικα την κλειτοριδα σου.. δες αμα σ'αρεσειι συνεχησε αλλιως βρες κατι αλλο... απλα το κυριοτερο ειναι να σκεφτεσαι κατι ερωτικο που θα σου αρεσε να σου κανουν... η να σκεφτεσαι καποιον που σου αρεσει... πρεπει να πειραματιστεις σε αυτο το θεμα κ να βρεις τι σ'αρεσει... δεν ειναι κακο να μην εχεις αυανιστει ποτε... ουτε πειραζει... εσυ θα κανεις οτι αρεσει σε σενα!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58040 από Mother Of Light στις 26 Ιανουαρίου 2010, 10:13μμ

Mother Of Light

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2010
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Αλλά μόνο 5 δευτερόλεπτα...?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58041 από sophie28 στις 26 Ιανουαρίου 2010, 10:28μμ

sophie28

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2010
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
οταν νιωσεις αυτη την αισθηση συνεχισε αυτο που κανεις... μπορει να ακολουθησει και κατι αλλο!!! μεγαλυτερης διαρκειας!!! κ εσυ βρε καθεσαι κ το μετρας αντι να το απολαυσεις???
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login