Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Θυμάσαι μικρός που κατουρήθηκες πάνω σου μια φορά;
Παρασκευή, 26 Απριλίου

βοηθεια με μικρο πεος

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #70513 από Whalfyin στις 12 Ιανουαρίου 2011, 10:03μμ

Whalfyin

μέλος από: 7/3/2010
μηνύματα: 181 αποδεκτές 0
Και κάτι ακόμα. Εάν αδυνατίσεις θα κατέβει το λίπος και θα είναι το πέος σου μακρύτερο (Χωρίς στην πραγματικότητα να αυξηθεί το μέγεθος). Συνήθως οι έυσομοι άντρες συσορεύουν λίπος γύρω απο το πέος με αποτέλεσμα να φένεται 2-3 εκατοστά μικρότερο.

Πάντως μην ανυσηχείς, δεν είναι τοσο μικρό για να χρειαστείς κάποιια επέμβαση. Ηρέμισε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70517 από manolio4 στις 12 Ιανουαρίου 2011, 11:13μμ

manolio4

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2010
μηνύματα: 246 αποδεκτές 0
λοιπόν φίλε μου. Εγώ βάσικα είμαι 14 αλλά δεν έχει σημασία αυτό. Ψάξε στο google για το 2 girls teach sex. Είναι μια ταινία σεξουαλικού περιεχομένου που σου διδάσκει σωστή στάση για να το αισθάνεται μεγαλύτερο μέσα της, σου λέει επίσης πως να προκαλέσεις οργασμό με το δάκτυλο σου και πολλά αλλά. Αν ξέρεις αγγλικά και καταλαβαίνεις ότι λένε θα είναι πολύ εύκολο. Υ.Γ: έχει πολλά κομμάτια δεν είναι μια ενιαία ταινία και νομίζω, αν θυμάμαι καλά ότι πιάνει γύρω στο 1 GB. Εγώ προσωπικα έμαθα πολλά από αυτή την ταινία και πιστεύω ότι θα σε βοηθήσει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70521 από koro21 στις 13 Ιανουαρίου 2011, 12:05πμ

koro21

banned
μέλος από: 12/1/2011
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
και προσπαθησε να κανεις γυμναστικη αμα βρεις το χρονο για να αλλαξει η πιεση του αιματος και δευτερον οταν γνωριζει καποιος μια κοπελα εκεινη το λεει ποσους ποντους τον εχεισ γιατι αλλιως δεν σου μιλαω...χαζομαρες ζησε την ζωη σου ετσι οπως εισαι και οπως ειδια απο μια υπογραφη.. ολα γινονται για καποιο σκοπ :)))
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70522 από giannisefoa στις 13 Ιανουαρίου 2011, 12:06πμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Λοιπόν...Κατ αρχήν πιστεύω όπως ειπώθηκε και παραπάνω ότι είναι ένα πρόβλημα το ότι είσαι πιο παχύς(όλοι το λένε σχετικά με το πως φαίνεται).Επίσης έχει όντως πολύ μεγάλη σημασία το πως το χρησιμοποιείς.Μα*^@ θα λες ότι σου λέω τώρα...Κι όμως ούτε εγώ το πίστευα πριν κάνω σεξ αλλά ισχύει και πολύ μάλιστα και στην τελική να σου πω κάτι,ούτε εγώ το έχω μεγάλο όμως ισοφαρίζω αυτή την "έλλειψη" με την διάρκειά μου.Και τελικά είμαστε και οι δύο ικανοποιημένοι!!!!!Εγώ πιστεύω πως αν βρεις σε ποιον τομέα είσαι καλός θα το ξεπεράσεις!!Είναι αυτό που λέω άλλοι έχουν μήκος,άλλοι έχουν πάχος,άλλοι έχουν διάρκεια και άλλοι έχουν τον τρόπο τους :P Άλλωστε από την εμπειρία που περιγράφεις με την κοπέλα καταλαβαίνω ότι δεν την πείραξε!!!!Οπότε βγες,βρες,κάνε σεξ!!!!!!!!!!Αυτά από μένα :) Ελπίζω να βοήθησα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70533 από mak r5 στις 13 Ιανουαρίου 2011, 8:36μμ

mak r5

μέλος από: 12/1/2011
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
καλησπερα σας και παλι....σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις σας....ηδη νιωθω πολυ καλυτερα......καποιος ανεφερε τις τσοντες......λοιπον...οχι,δεν ειμαι επηρεασμενος απο αυτες,μην νομιζει πως βλεπω αυτους και λεω εγω ειμαι "μικρο"...καμια σχεση αυτο....γνωριζω το μεσο ορο που κυμαινονται τα μηκη πεων,απλα νομιζα πως θα εχω προβλημα σε καποια μελλοντικη επαφη.......εχω ξεκινησει ηδη εδω και 4 μηνες γυμναστηριο,για να αδυνατισω,για το λιπος,οπως ανεφερε και καποιος φιλος παραπανω.......ισως το θεμα μου εχει να κανει με το τι θα σκεφτουν και τι σκεφτονται οι αλλοι για εμενα,οπως και το τι θα πουν,απλα δεν θα ηθελα να με κοροιδεψουν αν μαθευτει το προβλημα μου αυτο.......θα ξεκινησω να κανω βηματα,κι ελπιζω να μην πεσω σε καμια περιεργη....και γινω ρεζιλι....και φιλε giannisefoa,θα ακολουθησω και τη συμβουλη σου,θα προσπαθησω να βρω σε τι ειμαι καλος,ουτως ωστε να μεινουμε κι εγω κι εκεινη ευχαριστημενοι.....με τις απαντησεις σας εχει ηδη φυγει ενα μερος του αγχους μου απο πανω μου.........γιατι απο αγχος,δοξα το θεο,εχω μπολικο.......μεσα μου πστευω οτι μου εχει δημιουργηθει ψυχολογικο προβλημα,ειδικα με το μεγεθος του πεους μου,κι οχι απο το ποσο παχυς ειμαι......το πιο μεγαλο αγχος μου ηταν το μεγεθος μου.....αλλα με κανατε να καταλαβω οτι δεν μετραει τοσο πολυ αυτο.....καλοπροαιρετη και οποια αλλη απαντηση....σας ευχαριστω και παλι.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70540 από koro21 στις 13 Ιανουαρίου 2011, 10:08μμ

koro21

banned
μέλος από: 12/1/2011
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
συνεχισε την γυμναστικη και οταν αδυνατισεις γιατι θα υπαρχει καλυτερη κυκλοφορια του αιματοσ οποτε μεγαλυτερη στυση καλη τυχη σε οτι κι αν κανεις φιλε μου!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70545 από drogbach στις 14 Ιανουαρίου 2011, 7:52πμ

drogbach

Εικονίδιο
μέλος από: 21/8/2010
μηνύματα: 163 αποδεκτές 0
Λοιπον φιλε μου επειδη εμεις οι 2 μοιαζουμε αφανταστα ασε με να σου πω κατι...Πρωτον εχω παει συνολικα στην ζωη μου με 4 διαφορετικες γυναικες και το πεος μου ειναι 12.5 εκατοστα...Σου ΕΓΓΥΟΜΑΙ καμια δεν αφησα ανικανοποιητη...Πιστευεις ο ενας ποντος διαφορας θα κανει διαφορα????Δευτερον ειμαι 1.75 και ημουν 90 κιλα...Τωρα ειμαι 71 και παρατηρησα οτι το πεος μου ψηλωσε εναν ποντο(πριν ηταν 11.5).Και τριτον μην δινεις σημασια στο πουλι σου αλλα στο πως θα αδυνατισεις...Θα δεις οτι θα ανεβει η αυτοπεποιθεση σου και δεν θα σε νοιαζει ιδιαιτερα τι εχεις εκει κατω...Το πεος για τις γυναικες οταν ειναι πανω απο 9 ποντους ειναι σαν το στηθος για τους αντρες...Οπτικα μονο τις ικανοποιει...Τωρα για το αδυνατισμα κοιτα το βραδυ να τρως μονο κανα φρουτο η καν λαχανικο(οχι σαλατες με σως και τετοιες μαλακιες) κοψε τροφες πλουσιες σε κορεσμενα λιπαρα(θα μειωθει ετσι το λιπος) και μερικα μυστικα που δεν ξερουν πολλοι για το αδυνατισμα...

1) πριν φας πρωινο η πιεις νερο κανε μερικα πους-απσ και κοιλιακους και φαε μετα απο κανα 10 λεπτο.Οχι τρελα πραγματα 2 σετ απο το καθενα οσα μπορεις.Με αυτο τον τροπο ξυπνας τον μεταβολισμο σου και τρεχει πιο γρηγορα στν διαρκεια της μερας.

2) ΓΑΜΗΣΟΥ ΣΤΟ ΝΕΡΟ!!!Ειδικα 30 λεπτα πριν το φαγητο(για να κοβει λιγο την ορεξη) και 30 λεπτα μετα(πιο νωρις δυσκολευεις την διαδικασια της χωνευσης).Τοο νερο ειναι το μεγαλυτερο μυστικο για αδυνατισμα...Πινε καθημερινα απο 4 λιτρα και πανω αλλλα ποτε μην ξεπερνας τα 10(κινδυνος δηλητηριασης καρδιας)..Εγω επινα 8 στο συνολο.Βεβαια καταλαβαινεις οτι θα γαμηθεις στο κατουρημα...χαχαχα

3) Εκμεταλευσου αυτη τη στιγμη το βαρος σου...Κανει πους απσ αλματα και ελξεις(οσα μπορεις)...Λογω της μαζας σου αυτες οι ασκησεις θα ενδυναμωσουν πολυ τα ποδια και τα χερια σου και γενικα ολο σου το σωμα ετσι ωστε οταν αδυνατισεις να μην χασις μυικη δυναμη

4) Τα βαρακια αποτελουν τις καλυτερες ασκησεις γιατι λογω του οτι αιματωνουν καλα τους μυς σε βοηθουν να κανεις καυσεις(ενς καλα αιματωμενος μυς καιει 32 θερμδες την ωρα κατα μεσο ορο...)

5) Σκισου σε τροφες με φυτικες ινες οπως δημητριακα φρουτα και λαχανικα

6) Τρωγε τακκτικα μικρα γευματα...Οι στερητικες θερμιδες οδηγουν πρωτα στην καυση μυων και μετα λιποους

7) Μια φορα την εβδομαδα η ανα 10 μερες τρωγε "βρωμικο φαγητο" και σε καλες ποσοτητες...Και ομως αυτο βοηθαει...Θα δεις οτι την επομενη μερα θα κανεις καταληψη στην τουαλετα...:PPPP Αυτο θα γινεται επειδη ο οραγανισμος θα θελει να αποβαλει την "βρωμια" οποτε ο μεταβολισμος θα ινειται σε γρηγορους ρυθμους...

Ελπιζω να βοηθησα και ont worry...Ολα θα γινουν...Εσυ να το θες..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71371 από mak r5 στις 27 Ιανουαρίου 2011, 12:30πμ

mak r5

μέλος από: 12/1/2011
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
φιλε drogbach,ευχαριστω ;)..μου εδωσες αρκετο θαρρος.....ελπιζω να πανε ολα καλα.....να`σαι καλα...!!!!!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71392 από giannisefoa στις 27 Ιανουαρίου 2011, 7:27μμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Να μαι πάλι κι εγώ... :P Λοιπόν αν θες τρόπους αδυνατίσματος εδώ!!!!Ήμουν 100+ κιλά και είμαι 84...Εκτός αυτού όμως θα σου πω κάτι άλλο κι ελπίζω να σε βοηθήσει ακόμα πιο πολύ!Λοιπόν,νομίζω το "πρόβλημά" σου έγκειται κυρίως στο γεγονός ότι δεν έχεις κάνει σχέση(δηλαδή σε επηρεάζει ψυχολογικά) και είναι και αυτός λόγος που αποφεύγεις τις γυναίκες οπότε σκέψου το κι αυτό.Και κάτι ακόμα,πριν μερικές μέρες συζητούσαμε με την κοπέλα μου για σεξ και τελικά μου αποκάλυψε αυτό που όλοι οι άντρες που έχουν φοβία για το πέος τους θέλουν να ακούσουν...Τι;Ότι πρώτο ρόλο παίζει ο ρυθμός και το πάχος και ότι το βάθος από ένα σημείο και μετά απλά δεν παίζει ρόλο(και δεν μιλάμε για πάνω από 8-9 εκατοστά)...Οπότε πλέον σκέψου με καθαρό μυαλό και χωρίς άγχος τι θα κάνεις με την επόμενη που θα γνωρίσεις ;)!!!!!!!!!Ελπίζω να σε βοήθησαν αυτά που είπα... :) Άλλωστε να σου πω την αλήθεια όλοι στο ίδιο καζάνι βράζουμε...Όλοι έχουμε φοβίες που πρέπει να ξεπεράσουμε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71406 από Pelvic_Thrust στις 27 Ιανουαρίου 2011, 9:37μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Φιλε, τα παραπανω κιλα σιγουρα κανουν ενα πεος να φενεται μικροτερο. Προσπαθησε να χασεις κιλα και να παραμεινεις στα normal, για την ηληκια και υψος σου, επιπεδα.

Επισης κουρεψε - ξυρισε τα γεννητικα σου οργανα, πιστεψε με το πεος θα διχνει πιο μεγαλο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login